- Зимно намаление - Евтина банер реклама

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.

Това е поредната тема, в която искам да обява цени за реклама в един от мойте сайтове. Понеже посещенията му са ниски, цените също ще са. Обаче местата за бенер реклама са чудесни.

Това което, ще ви предложа е:
Банер позиция на всяко едно от показаните места в ТОЗИ САЙТ
Можете да поставите един банер, два, три, четириии :D Може да се направи и банер ротация, но това ако се натрупат повече клиенти.

Стандартни начини за плащане - банка, epay, paypal (еконт не е възможен, понеже не съм в България).
Уговаряме се набързо, качвам ви банера и всичко точно. Посещенията може да ги видите, както казах - не са много, но пък такава цена за такъв банер си е оферта.

Малко разбивка на цените.
1. Страничен банер(в дъното в лявата страна на сайта) - 5лв до края на годината. Купувате сега за месец и получавате време до края на годината.
2. Банер под ВИП ложата, 10лв до края на годината.
3. Банер горе в дясно, до края на годината - 10лв.

Офертите важат до края на 2015.
 
Последно редактирано:
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Здравейте.

Това е поредната тема, в която искам да обява цени за реклама в един от мойте сайтове. Понеже посещенията му са ниски, цените също ще са. Обаче местата за бенер реклама са чудесни.

Това което, ще ви предложа е:
Банер позиция на всяко едно от показаните места в ТОЗИ САЙТ, до края на месец октомври, плащате 10лв и банера ви е валиден до 01.01.2016г.
Можете да поставите един банер, два, три, четириии :D Може да се направи и банер ротация, но това ако се натрупат повече клиенти.

Стандартни начини за плащане - банка, epay, paypal (еконт не е възможен, понеже не съм в България).
Уговаряме се набързо, качвам ви банера и всичко точно. Посещенията може да ги видите, както казах - не са много, но пък такава цена за такъв банер си е оферта.

Къде можем да видим посещенията?
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Дооолу, спирката :D :D Майтапа настрана - има си тиксо брояч. Чувал съм, че някой не му вярват, ама и други съм ползвал, друго са ми давали ( и в момента ползвам и те друго показват)
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Ти си модерирай малко сайта, че като гледам 1-ва страница са те надушили :)
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Мдааа, трябва малко да почистя от тези ботове, къде се скъсаха да пускат какви ли не глупости. Но офертата все пак си важи.
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Добре, поразчистих тези спамерските сайтчета, ако някой може да ме упъти към някакъв код или скрип да кача в сайта, да спре да пуска от това IP, ще съм благодарен :) Сайтът предполагам е на HTML, не е някоя система.
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Добре, поразчистих тези спамерските сайтчета, ако някой може да ме упъти към някакъв код или скрип да кача в сайта, да спре да пуска от това IP, ще съм благодарен :) Сайтът предполагам е на HTML, не е някоя система.

https://www.google.com/recaptcha/intro/index.html
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

И да вдигна темата и да кажа на колегата, че тази рекапча за нищо не става! Сложих я,появи се едно, друго, обаче и без нея можеш да си постваш. Явно се свързва някак по-сложно (или на ниво, на което на мен не ми е ясно). Все пак, сайта си чака рекламодателите :)
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Добавил съм малко цени в първи пост.
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Айде народе, който разбира, тук се той не спира :D :D
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Псещенията се покачват. Само рекламодатели чакам.
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Даже ми се покачиха и посещенията, но не основно заради темата :)
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

И понеже ми е студено и вие трябва да си платите парното - 5лв за всяка от посочените позиции.
Ще пиша кога този период ще бъде спрян. За момента, всеки банер струва 5лв, без значение къде.
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Ефтинки, ефтинки, само за ценители :D
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Даже се захванат със сайта и го издигнах до 2 и 4 страница. Как да пропуснете тази оферта?
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Айде дечицаа, дядо коледа се задаваа :D
 
От: - Зимно намаление - Евтина банер реклама

Няма как да не с регна в сайта ти предвид името и името на моята фирма и продуктите и услугите които предлагам. Успех!
 

Горе