Златото на глупаците!

От: Златото на глупаците!

Със същета сила това важи и за жените, не знам защо все обвинявате мъжете в това! Мисля, че съм ти давал примери, и надали са единични...

Така е, прав си - и жени има такива. Темата е дълга. Сега нямам време, но все пак - предишният ти пост определено е писан в състояние на, как да го кажа, лоша кондиция и това, което се разбира от него, са единствено мръсните думи. По-добре си го редактирай или изтрий. Помисли ли как ще се почувства бившата ти приятелка, ако го прочете и дали ще имаш някакъв шанс за оправяне на отношенията след такъв пост. Не си особено анонимен, все пак.
 
От: Златото на глупаците!

Не съм се и старал да съм анонимен душа, просто понякога чувствата, и болката взимат превес над всичко, но за да кажа нещо все-пак независимо кога или причината явно съм се чувствал така. Както и да е както каза това е дълга тема.
Така е, прав си - и жени има такива. Темата е дълга. Сега нямам време, но все пак - предишният ти пост определено е писан в състояние на, как да го кажа, лоша кондиция и това, което се разбира от него, са единствено мръсните думи. По-добре си го редактирай или изтрий. Помисли ли как ще се почувства бившата ти приятелка, ако го прочете и дали ще имаш някакъв шанс за оправяне на отношенията след такъв пост. Не си особено анонимен, все пак.
 
От: Златото на глупаците!

Адмирации на автора на темата.
И аз започнах в сайта ми да превеждам и събирам разни интересни факти от света
 
От: От: Златото на глупаците!

Казвай какво продаваш, и да приключваме направо тук!
Адмирации на автора на темата.
И аз започнах в сайта ми да превеждам и събирам разни интересни факти от света
 

Горе