Знаете ли какво значение има

bombataaa

Member
Здравете,
Искам да попитам знаетели какво значение има за гоogle на колко резултата отговаря даден сайт .
Говоря за това като напишеш в google site:име на сайт.com

Имам сайт който е индексиран и отговаря с над 500 000 резултата , но пък несъм на челни места в търсачката.
 
От: Знаете ли какво значение има

Това че са ти индексирани страниците, не значи че са оптимизирани за ключови думи.
 
От: Знаете ли какво значение има

Трябва тези статии да са уникални.
Ако са копирани само и са поставяни в сайта ти, няма да има голям ефект, има и още доста фактори които да те класират на по челни позиции.Но само с копирани статии не става.Поне според мен де.
 
От: Знаете ли какво значение има

значение има количество индексирани срещу поличество съществуващи страници
ако в сайта ви има 100 страници, но само 50 индексирани - значи сайта ви е на 50% бесполезен, а това е много лош показател за гугъл.
Ако има 100 страници и 95 индексирани - имате 95 - имате 95 индексируемост, значи сайта е аторитетен в очите на гугъл.
Страниците биват неиндексиране поради - малко контент, нетематичен контент, дублиращ се контент. Мислете какви са вашите 500 000 страници, и дали не е оферта да оставите само 10 000, ама истински.
 
От: Знаете ли какво значение има

Ами при мен е малко различно. защото е търсачка на музика. и колкото повече толкова по добре.
Мога да ви дам да погнеднете . site:tarsimp3.info
 

Горе