vasilenae

New Member
Здравейте.
Внимавайте с фирма З-пласт ( Z-plast). Пиша тук, защото тук беше единственият отзив, който намерих.

Фирмата е наистина долнопробна, много ниска комуникация с клиент - на ниво психически тормоз. Обиди. Лъжи.
Дори не ми се разказва. За нашата услуга от тях е платено, но ще се обърна към друга фирма, за да довърши малкото останало.
Отзиви има само тук и от фб страницата им, затова е хубаво да се знае.
Шефът им се казва Даниел Веселинов. След няколко опита успях да намеря телефона му, за да се оплача от некоректност и грубо държане от негова служителка.
Е, разбрах защо служителите се държат по този начин - тръгва от шефа им. Човекът започна директно с атака, че ги разигравам... Излъга за часове...( И то доста елегантно). Нямам думи. Лично аз после се сдържах да не се разрева. Чувството, че такива хора и то с бизнес наистина съществуват, те кара да се чувстваш доста зле.
Случката е досадна.
Не спазват часове. Когато се обадих, казаха че " Ами не сте права , разбрали сме се за СЛЕД 10:30, НЕ 10:30". Тогава ги помолих да се чуят с майсторите, за да имаме яснота кога ще дойдат, тъй като в 12 имам работна среща. Самата аз съм в строителната сфера и съм наясно, че понякога се закъснява. Работя с хора.

Обадиха ми се, че майсторът ще дойде в 11:20. Помолих да сменим датата, защото ще закъснея и не искам да претупваме и да се притесняваме.
Още при първия ми разговор със служителката видях, че увърта и изкривява уговорките, но приех, че може би аз съм прекалено стриктна. Е, оказа се, че не е така. И при втория ни разговор беше същото. Накрая тя крещя, аз затворих.
Тя звънна вече да обвинява " Защо ми затворихте!!??" Демек как смея. И ми затвори самата тя... Преди това, в същия разговор, имаше крясъци " Дръжте се прилично!" Не знам какво да кажа - обвинявали са ме във всичко, но неприлично държане е доста неприложимо. По-скоро се връзвам, но неприлично не се държа.
Накратко дамата прояви защитна агресия на макс. Затова реших да се свържа поне с шефа на фирмата. Е, личи, че той ги е избирал. Изкриви доста безцеремонно фактите, обвини ме, че "се гавря" с тях... крещя абсурдни неща... Че така нямало как да дойдат... Хитрец.

Имайте предвид с кого работите. Вижте страницата им във фейсбук, направете си представа от постващите в нея.
Не исках да съдя по снимката на собственика за държането му, но... Наистина нещата са много неприятни и директно на ниско, далеч извън професионалното, ниво. На страницата им във фейсбук една дама се е оплакала също от сходно, включително проблем с връщане на пари. Аз няма да си искам парите за недовършаната работа. Взаимодействията с тях дават повече вреда, отколкото заслужава една смяна на врата и замазване. Предполагам затова и не си дават труд. Практика им е да сменят вратата и после става цялото това пазарене със замазването.
Иронията е написаното в сайта им как ценят клиентите си и се съобразяват с тях. "Как да дойдем при вас?!?" беше натъртено грубо от самия Веселинов, когато обясних, че не мога в 12, защото излизам по работа. Толкова със съобразяването с клиента.
Очевидно за Даниел Веселинов да говориш с жена дава право да изкривяваш, нападаш, обвиняваш в това, КОЕТО ТИ САМИЯТ ПРАВИШ и се надяваш да ти се размине, като я сплашиш. Гнус ме е. Може би, ако не се беше случило с мен, щях да коментирам какво актьорско майсторство отива зян, но не мога. Разговорите с него и колежките му записах. Искрено се надявам, че такива като него не са много в милата ни родина...
 
Последно редактирано:

Горе