ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

аз продавам имам 3 който иска да ми пише лично
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

продавам 2 Facebook страници, български са

първата има почти 25 хиляди почитатели

втората (със супер популярно име и линк) има 5300

ако има желаещи, нека ми пишат, но давайте и имейл, защото не знам дали мога да пиша ЛС, също така някой от вас имат
has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

ще съм онлайн по-късно днес и тогава ще отговарям отново
 
Последно редактирано:
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

53,000+
Не е пълнена с бутони и други подобни! Страницата е на повече от 2 години. Женска аудитория.
Прати ми линк и цена!
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

Здрасти.Може ли да ми изпратите и на мен цена и информация за страниците на лични,ако все още е свободна?
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

Продават се 3 фб страници - с 51 000+ фена, и 2 с по 20 000 фена от която едната е таргетирана - градска.
Ако някой е заинтересован - да пише на ЛС!
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

към горният списък прибавям и страница с 24 000+ фена, 7 800+ фена, 6 800+ фена.
Ако някой е заинтересован - да пише на ЛС!
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

Няколко страници вече са продадени, останаха ми страници с по 24 000+ фена, 22 000+ фена, 19 000+ фена, 7 800+ фена, 6 900+ фена, 6 000+ фена, 5 500+ фена, 5 300+ фена, 4 000+ фена, 3 800+ фена, 3 600+ фена
Ако някой е заинтересован - да пише на ЛС!
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

Имам страници със сумарна аудитория от над 300 000 фена , ако има интерес пишете ми на ЛС
 
От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

Продавам фейсбук страница на 9 100 лайка,нямам време да се занимавам с нея. Пишете на лични
 
От: От: ИЗКУПУВАНЕ НА FACEBOOK СТРАНИЦИ!!!

Продавам фейсбук страница на 9 100 лайка,нямам време да се занимавам с нея. Пишете на лични

Не препоръчам на колегите да изпращат първо парите! Доста са честили измамите от нови потребители..


Едит: първи пост,а вече знае,че трябва да и пишете на лично - интерестно ...
 

Горе