ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Не знам точно как стоят нещата с фейсбук знам че само банват. (просто си казвам мнението да го има в предвид :) )
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Аз няма да защитавам правата на фейсбук, а на себе си. В последствие фейсбук ако реши, че правата са нарушени може и те да се включат - току виж на моя страна :D
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Аууу и аз получих подобна оферта от https://www.facebook.com/pench00
даде ми някакъв домейн с цифри като Ip каза че още не е купил негов домейн,каза че ще плаща за реклама по 20-30 лв всеки ден.Каза че разработва нова социална мрежа и т.н.
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Аууу и аз получих подобна оферта от https://www.facebook.com/pench00
даде ми някакъв домейн с цифри като Ip каза че още не е купил негов домейн,каза че ще плаща за реклама по 20-30 лв всеки ден.Каза че разработва нова социална мрежа и т.н.

Хиляди профили си е направил тоя... o_O
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Сега му писах че няма проблем ще го рекламирам да ми прати пари :D :D :twisted:
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Сега му писах че няма проблем ще го рекламирам да ми прати пари :D :D :twisted:

Тоя като му разгледах снимките е измамника с маратонките. В продавалник има профил и качва най различни видове маратонки. Цените са уникални (маратонка за 100 лв. ги продава по 30-40 лв.) и за това много хора се връзват бързо. В последствие изпраща неговите (поне така предполагам) маратонки изпокъсани и т.н. и се прави на ударен. Не знам дали е същия ама като му разгледах снимките май е той.
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Интересното е, че вече няколко човека ми пишат лични съобщения за този - формира се коалиция на прецаканите или на хора, които са били на път да бъдат прецакани. Готиното е, че успях да се сдобия дори с телефона и адреса му - това значително ще ускори работата на властите, ако не ми върне страничката. Ще видим дали ще го стори днес.
 
Re: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

аз понякога ви се дразня хора и щото този е регисриран в понеделник в 22:40, няма и 24 часа преди измамата......

затова са тези ограничения за теми в пазара от 10 дни престпй за търговия дето една камара народ им се дразни и все пита кога ще може да пише в пазара...

знаете ли че от както има лимит от 50 поста за секцията за ексчейндж + 10 дни + положителна репутация няма нито един измамен там само че ще отчая фрилансърите който иска да пишат статии с 50 поста лимит... затова са само 10

и като ипто се окаже на някой мол или кафе или някой отключен рутер на някой който въобще си няма на идея от форума.... ще е по голям филм ненадежно е да тъсиш по ип някой който се е регистрирал за да мами.... по принцип се следват парите при такива селки щото там рано или късно ще си идат при него....




и няма нито един репорт за това че е пуснал теми за продажби извън пазара (което само по себе си е съмнително) до 23 тази вечер след като вече е писано за измамта тук...


Вече ще банвам пермаментно тези който пускат теми за търговия извън пазара.... (без да ме интересува) и за по 10 дни тези който търгуват в темите извън пазара (купувачите) - (за ги предпазя от риска да бъдат измамени) и да им набия в главите че като видиш такава тема трябва да репрортват и да пишеш вътре че понеже е извън пазара е потенциална измама
 
Последно редактирано от модератор:
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Въпросният потребител се свърза и с мен. Умоляваше ме в скайпа да му пусна тема за продажба на неговата страница,обаче му отказах тъй като го подозирах за подобно лапе... Доста ми стана кофти,че не съобщих по рано .. :mad:
 
Re: От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Ето му и следващата рег. във форума: http://www.predpriemach.com/member.php?u=12507

и с двата ника вече баннат...

този дори и да е друг няма значение всяка.... търговска тема извън пазара автора ще получава перманентен бан... ще го играем на сигурно....

моля пускайте репорти за да може в кратък срок да ги праскаме тези банове :)
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Mangusta92 :lol: :lol: :lol: :lol:

Открих го. Всички да внимават!

4505688082_93b7de0d91.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Абе аз без да исках вчера пуснах тема за продажба извън пазара надявам се да не бъда баннат :beer:
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

https://www.facebook.com/sasho.dolara

Бате, тоя е нема такъв нагъл измамник. Мръсен гаден гнусен пубер, убеждаваше ме онзи ден, че щял да ми даде 150 лв за 1 ден реклама, а след това ми праща някво IP, дето уж нямал все още домейн за сайта, а като цъкна на IP-to щял да ми излезе сайт 1:1 като Фейсбук и да съм си въведял паролата и имейла и после да му кажа, дали ми харесвала неговата социална мрежа. Тоя е за затвора, мръсен пубер гаден гнусен. Надайте му 1 БАН!!!
Ето още един профил във фб, от който предлага да плащал по 20-30 лв. на ден за реклама на същия сайт за крадене на мейл+парола - https://www.facebook.com/guf.georgiev ,
fb izmamnik.png
явно е същото това мекере!
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Тоя образ и на мен искаше да ми купи една страница, но като го видях че е с отрицателна репутация и като цяло е нов във форума му казах ясно че ако не ми преведе първо парите за страницата няма да му я прехвърля! :D
На такива нови не се доверявайте. Обикновенно са пубери, които си мисля че могат да излъжат всеки и то безнаказано!
Надявам се darkenergy_ да си върне страница! :)
 
Re: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Вече ще банвам пермаментно тези който пускат теми за търговия извън пазара.... (без да ме интересува) и за по 10 дни тези който търгуват в темите извън пазара (купувачите) - (за ги предпазя от риска да бъдат измамени) и да им набия в главите че като видиш такава тема трябва да репрортват и да пишеш вътре че понеже е извън пазара е потенциална измама

Ще се сетиш. Крайно време беше!
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Пазарът на форума трябва да се "пази" строго. Хич не се жалете на банове. И да видите как ще се очисти мършата.

Кулайс и Блинки, обърнете внимание на профили, които влизат и наспамват 10 теми набързо с по 2 думи. Тези са си за бан директно. То е ясно, че такъв човек няма да е в полза за никого тук. Моето мнение, е че и потребителите на форума трябва да реагират и веднага да "зачервяват" такива, за да не се оспамва форума. Супер досадно е всеки ден по 1-2 тарикатчета с нови профили "навдигат" по десетина прашасали теми, за да си пуснат линка. Те с какво са полезни на форумното общество? С какво ще допринесат за развитието на форума?
 
От: ИЗМАМНИК ВЪВ ФОРУМА !!!!!!!!

Преди няколко минути въпросният mangusta92 ми върна достъпът до профила. Очаквайте скоро интересна информация.
 

Горе