ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Мислите ли че в Казуса има опит за измама?


  • Общо гласове
    41
Статус
Not open for further replies.
От: От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

А ти къде видя измама,та даже и измамник да ме наричаш?
Аз споменах няколко яъти какъв съм,защото няколко пъти deqndokov ме обиди със същите фрази в началото на темата.
Не можех да остана без реакция.
Стига си ме обиждал и ти.

Продаваш и купуваш фенове? Те доброволно ли са ти се натрупали? Те изобщо знаят ли какво правиш на техен гръб?

Сори, брат! Верно се чупиш да работиш! Ти си миньор, просто без каска не те видях...
 
От: От: От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Продаваш и купуваш фенове? Те доброволно ли са ти се натрупали? Те изобщо знаят ли какво правиш на техен гръб?

Сори, брат! Верно се чупиш да работиш! Ти си миньор, просто без каска не те видях...


Социалните мрежи са затова. Това е онлайн бизнеса. То и аз не ща ФБ да ми натрива в носа платени реклами, от които грам интерес нямам, ама го прави... не е и пак кофти за юзърите... кво излезе и фейсбук, само че легално те цака...:lol:
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"Здравейте текущо този мазен тип искаше да прецака един мой приятел. Познат като Иляз от айтос крадеца на странички! "
:lol: това все едно някакво дете го е писало
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Този Иляз има да ми добавя още 3 600 фена, платих му за 5 000. Минаха вече седмици и когато минава на линия го питам какво става, защо се бави. Той почва да ми се извинява и казва, че веднага почва, но излиза от линия и край. И така вече няколко пъти ме баламосва.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

В случая има измама ама е от купувача.
Накратко си давам и моето заключение което не е важно.
Ебати мазния купувач, тва искал онова искал, ама проблема там му бил. Тоя Стефанчо не ми са мисли ако отиде с тези претенции да си купува кола от някоя автокъща с нашите джамбази. Такива путки майни ще му теглят че и на трабант ще се радва после.
Аман от такива путьовци. Днешно време да правиш търговия с педали и геьове е много трудно.
Стефанчо, това е мое мнение няма да се обиждаш, ама за мен си малко путенце. Кат не ти харесва моето момиче, бегаш и толкос. Ти урева тук. Иди реви че някой джамбаз искал да те излъже. Ще ти извадят с клещи зъбите един по един. Това заслужаваш и сега.
Не беше трудно да напишеш некоректен търговец, внимавайте, не съм доволен от него.

Лапето може да е послъгало тук там, но в случая няма доказтелство на пръв поглед за лъжа, дори и да си го е мислило да го направи.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Здравейте Иляз Иляз от Айтос е мошенник, измами и мен с 30 лв. / не са много/ , но въпроса е принципен и аз изобщо няма да го оставя на мира, направо свят ще му се завие!!!!!!!!!!!!
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

14 страници го псувате тоя мазния и пича ви се смее сигурно и не му пука за вас?
забавни сте :)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Айде и при мен същата ситуация има да добавя фенове, а го няма никакъв до сега винаги е бил коректен.
 
Айде и при мен същата ситуация има да добавя фенове, а го няма никакъв до сега винаги е бил коректен.

Абе вие не четете ли? Ебаси, във всяка тема едно и също си говорим....как се проучва, гледа се репутацията и т.н. И се пита, ако имаш съмнения. А ако имаш, има посредници. Намираш си някой и го ползваш. Има и сайт посредник. ;) И мен са ме играли в други форуми, но да ти кажа честно хамериканците са най-големите мизерници. Те като потъват и повличат хора на долу, разбира цял форум от ранга на DP. :)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"Абе вие не четете ли?"

Най-забавното е, че по-рано в темата същия потребител защитава така наречения измамник и иска доказателства и е гласувал в анкетата, че "няма опит за измама". Изглежда при последния си пост вече има достатъчно доказателства от личен опит. Следващите постове не се знаят в каква посока ще са. Най-общо сапунката е класическа.
 
Не знам, но съм част и от други общества и такова нещо като ето ти пари, дай ми страница няма. Има си процедура като кой е този, какви сделки е правил, ако е голяма сумата се взима посредник. Тук баце, през глава всичко. Да, хубаво е сделките да минават безаварийно, но май не се случва често тук. Да, пълна сапунка. ;)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Винаги е бил коректен, но сега разбирам, че си е продал всички фенове от които добавя такива... т.е. на който е имал да добавя - като мен е изгорял.

При мен не е голяма загубата, но..
 
Статус
Not open for further replies.

Горе