ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Мислите ли че в Казуса има опит за измама?


  • Общо гласове
    41
Статус
Not open for further replies.
От: От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

ООК, казваш, че не си Иляз, но скайпа ти е aydost_bg.

Скайпа на Иляз е facebooklikess.

на двата скайпа е отделязана една и съща рождена дата(съвпадение).

Пощата на Иляз е [email protected] (горещо, горещо)

:)

По рано беше казал, че той бил Иляз. А в оная другата тема бил отрекъл че е той, защото не му се занимавало да им се обяснява. (там където е с ник cakal-90)

Голям филм стана верно.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Този скайп: aydost_bg е на Илияз... 100% съм сигурен! Писал съм преди с него... а и сега си пише на него, че е от Айтос, и има лайк на снимката :)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Просто ви прави на маймуни :) Даже сам си цъкна против себе си до кат беше заключена анкетата - надживял се е един вид - почти безсмъртен :D
Ако се зачетете в мненията му ще откриете толкова много различни гледни точки, увъртания, постановки - Бе, типичен опечен мУшеник. И самочувствието му се увеличава успоредно с увеличаването на балъците :D

И най-важното - никъде не каза "не съм аз не съм аз не съм аз", а винаги е "няма доказателства няма доказателства няма доказателства" :lol:
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Този скайп: aydost_bg е на Илияз... 100% съм сигурен! Писал съм преди с него... а и сега си пише на него, че е от Айтос, и има лайк на снимката :)

За мен това окончателно изчерпи темата.

Ключ на темата и банан.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Да е и аз се очудих как и защо е гласувал против себе си. Тая тема бая се тролва май.
 
От: От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

ООК, казваш, че не си Иляз, но скайпа ти е aydost_bg.

Скайпа на Иляз е facebooklikess.

на двата скайпа е отделязана една и съща рождена дата(съвпадение).

Пощата на Иляз е [email protected] (горещо, горещо)

:)

Добре де аз още много рано в темата съм отбелязвал че това съм аз.
Можете да проверите.
не го отричам това
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Да е и аз се очудих как и защо е гласувал против себе си. Тая тема бая се тролва май.

А гласуването е напълно погрешка,за която незнам как съм я дал.
Едва ли ще гласувам против себе си.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Този скайп: aydost_bg е на Илияз... 100% съм сигурен! Писал съм преди с него... а и сега си пише на него, че е от Айтос, и има лайк на снимката :)
Ами аз си ползвам и двата скайпа,незнам какво лошо има в това.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Да се включа и аз, Купувала съм страинци от zerocool4 и ми ги е пращал дори преди да му платя, нямам идея дали краде или не страници и няма как да взема мнение по-въпроса, но от предоставените скриинове се вижда ,че той сам е предложил лична среща говоря за скрииновете на кореспонденцията във FB , ако искаш да откраднеш 2к на някой едва ли ще му кажеш ела да се видим , относно двата профила от които единия е баннат, колега вкарал си си автогол сам :) каквото и да въртиш си се прецакал яко, трябвало е ако си прав да се защитиш защото сега излиза ,че си измамил човека и си се покрил
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Между другото прочетох гледната точка, на Zerocool4 (визирам частта за фалшивите лайкове) и ми звучи доста правдиво. Един вид "крадеца" вика "дръжте крадеца" :)
Изчетох комуникацията между двамата и не смятам, че Zerocool4 се е опитвал да подведе или излъже.
Отделно за мен в полза на Zerocool4 е, че пише грамотно и логично, което предполага, че е минал възрастовата граница - "ще те кажа на батко", което не мога да кажа за жалващия се.
И в крайна сметка за какво ви е страница с хиляди фалшиви лайкове ? И милион да са, те са си фалшиви.
Някой може ли да ме "посвети" каква е ползвата от подобни страници ?
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Тая тема за нищо не става. Беше забавна в началото, ама сега вече е просто тъпа и скучна.

Оплакващият се опищя света, не показа нищо конкретно доказващо как е бил измамен, то дори фактически няма измама, по дяволите! Дори повече - не той щял да бъде метнат ами мистичен негов приятел, от чието име той действал! Уот да фак?! Зарина темата с повтарящи се мнения, тества дали му бачка болд-а, и не спря да подскача и писка като 3 годишен.

Обвиненият пък не спря да повтаря, че не е той, ама пък предния път бил ритнат за същото, но не щото бил виновен, а видиш ли не се защитил. Може, ама също толкова тъпо като действията на обвиняващият. Междувременно захапа червено от мен, ей така в движение, щото на 3 страници не спря да писка, че всичко е щото бил турчин. Тъжно за него, но на никой не му пука тук какъв точно е. Сори ако разбих детска илюзия!

В крайна сметка резултата е, че мухлизина си върна няква страница, от този дето не краде страници, щото пък на него съвеста му се обади къде 8ма страница и рязко получи просветление. Въпреки това и мухлизина проплака, че страницата била бомбок и сега ни държи в театрално очакване и драматичният въпрос: Ще я бъде или не тая страница тревожи вече 3 страници публиката на тази трагикомедия.

В трето действие, тоест след 9та страница пък на сцената изкочи тълпа от доволни клиенти на обвинения, които се дистанцираха от казуса, но пък всички искаха да споделят колко коректен бизнесмен е той.

Предвид умората в публиката, изтощението и апатията в главните действащи лица към 12-та страница, то смятам сега е ред на сцената да влязат спонтанно решили да споделят офертите си за добавяне на фенове, продажба, посредничество и покупка на страници с клетвени декларации как те това тук дето стана никога не биха го направили. И за допълнително потвърждение да се закълнат, ако лъжат да им спрат страниците!
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Направо тоя който е пуснал темата заслужава бан за целия този цирк ...
Първо, че никой не се е опитвал да мами него изобщо ако е имало опит за измама
Второ, че цял ден говори за доказателства а още и 1 доказателство няма ...

Точно така! Още в началото на тази просрочила се дискусия упоменах, че тази тема е в против правилата на сайта. Създателя на темата прави циркове и наруши едно от правилата на форума, да не пуска теми от името на трети лица! Призовавам админите за втори път да вземат страна, да изтрият темата и да върнат (ако е възможно) положителния коефицент на обвиняемия. Анкетата показва резултатите. Защо още се толерира това хлапе (създателя на темата)???
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Точно така! Още в началото на тази просрочила се дискусия упоменах, че тази тема е в против правилата на сайта. Създателя на темата прави циркове и наруши едно от правилата на форума, да не пуска теми от името на трети лица! Призовавам админите за втори път да вземат страна, да изтрият темата и да върнат (ако е възможно) положителния коефицент на обвиняемия. Анкетата показва резултатите. Защо още се толерира това хлапе (създателя на темата)???

Админите страна няма да вземат, а това с положителния статус няма да стане. Направят ли го, пак ще го загрея та да се научи да не дърпа тая струна с "Щото съм турчин", че може да се скъса.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

А за какво са админите тогава в такъв случай? Обясни ми?! Нима да гледат сеира на такива палячовци като създателя на темата? Ако админите не вземат отношение ще откажат много бизнесмени от този форум. Нима това искат да се случи? Ако е такава политиката на форума няма проблем. Те си знаят. А моя съвет към lqllqlq - не бъди расист, всички сме хора на тоя свят. Обвиняемият каза на няколко пъти цитирам "щото съм турчин", защото усети ксенофобска омраза. Спирам да се занимавам с циркаджийската тема. Останалото е решение на админите.
 
  • Like
Реакции: Dean
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

А за какво са админите тогава в такъв случай? Обясни ми?! Нима да гледат сеира на такива палячовци като създателя на темата? Ако админите не вземат отношение ще откажат много бизнесмени от този форум. Нима това искат да се случи? Ако е такава политиката на форума няма проблем. Те си знаят. А моя съвет към lqllqlq - не бъди расист, всички сме хора на тоя свят. Обвиняемият каза на няколко пъти цитирам "щото съм турчин", защото усети ксенофобска омраза. Спирам да се занимавам с циркаджийската тема. Останалото е решение на админите.

Моля те, не се излагай! Виж първо какво значи "расист", после приложенията му, след това прочети отново какво съм написал, остави го да ти улегне и тогава ела да ми обясняваш какъв ДА НЕ бъда!

Относно първата част: Кви бизнесмени? Ти чете ли тая тема изобщо? Тука бизнес няма, той за бизнесмени ми говори. Вече казах, че това да се мислиш за бизнесмен, а всъщност да си измамник, базиращ бизнес модела си на измама, заобиколен от измамници, които правят същото те прави спекулант, мошеник, измамник, но не и бизнесмен.
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Моля те, не се излагай! Виж първо какво значи "расист", после приложенията му, след това прочети отново какво съм написал, остави го да ти улегне и тогава ела да ми обясняваш какъв ДА НЕ бъда!

Относно първата част: Кви бизнесмени? Ти чете ли тая тема изобщо? Тука бизнес няма, той за бизнесмени ми говори. Вече казах, че това да се мислиш за бизнесмен, а всъщност да си измамник, базиращ бизнес модела си на измама, заобиколен от измамници, които правят същото те прави спекулант, мошеник, измамник, но не и бизнесмен.

А ти къде видя измама,та даже и измамник да ме наричаш?
Аз споменах няколко яъти какъв съм,защото няколко пъти deqndokov ме обиди със същите фрази в началото на темата.
Не можех да остана без реакция.
Стига си ме обиждал и ти.
 
Последно редактирано:
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Ксенофобска омраза бил усетил :lol: Ама как я усети, анално или духовно? Много е лесно да вадите расистката карта, за да защитите някаква теза. Никой тук не го ебе, че въпросният е турчин.
 
Гледам предимно да правя бизнес в този форум или да чета и участвам в полезни теми, но според мен доста хора ще се радват ако се въведат поне някои от тези емотинки:

popcorn.gif popcorn.gif popcorn drama.gif

По темата: с нито един от двамата не бих работил. Поведението им е неадекватно.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе