ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Мислите ли че в Казуса има опит за измама?


  • Общо гласове
    41
Статус
Not open for further replies.
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Абе аз не мога да разбера как става това крадене, я ми обяснете
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Абе аз не мога да разбера как става това крадене, я ми обяснете

Лъже, че е иска да купи страничката и почва цялата драма..
Казва си истинската информация дава си телефон всичко.... Говорите си 30 мин или 1 час по телефона с жена му или с него и след това като му прехвърлиш страничката и познай мобилния телефон е изключен....като му позвъниш.

Един път ми открадна една страничка от 10 хил. Видял е рождената ми дата от профила а тогава бях забравил да скрия " само аз" да виждам моя емейл адрес и такам :) Начукване на тайния ми отговор и профила ми замина....

Да вметна и жена му играе голяма роля XAXA
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Лъже, че е иска да купи страничката и почва цялата драма..
Казва си истинската информация дава си телефон всичко.... Говорите си 30 мин или 1 час по телефона с жена му или с него и след това като му прехвърлиш страничката и познай мобилния телефон е изключен....като му позвъниш.

Един път ми открадна една страничка от 10 хил. Видял е рождената ми дата от профила а тогава бях забравил да скрия " само аз" да виждам моя емейл адрес и такам :) Начукване на тайния ми отговор и профила ми замина....

Да вметна и жена му играе голяма роля XAXA

хахаха
абе ти от луната ли падна
защо лъжеш хората че съм ти откраднал страница
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Лъже, че е иска да купи страничката и почва цялата драма..
Казва си истинската информация дава си телефон всичко.... Говорите си 30 мин или 1 час по телефона с жена му или с него и след това като му прехвърлиш страничката и познай мобилния телефон е изключен....като му позвъниш.

Един път ми открадна една страничка от 10 хил. Видял е рождената ми дата от профила а тогава бях забравил да скрия " само аз" да виждам моя емейл адрес и такам :) Начукване на тайния ми отговор и профила ми замина....

Да вметна и жена му играе голяма роля XAXA

Брей, колко прост народ имало ей....
И дайте доказателства, иначе темата е бош лаф
 
От: От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

хахаха
абе ти от луната ли падна
защо лъжеш хората че съм ти откраднал страница

ХАХА ЛЪЖА ЛИ? Оправдания след оправдания кой знае колко хората са изгаряли от теб..
Hе си спомняш как ме баламосваше с фалшия профил на " Preslava Ivanova "
https://www.facebook.com/preslava.originall
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

дайте някакви скайп чат доказателства. Иначе никой няма да повярва.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

а ти защо не казваш на хората че тези 2 страници ми даде в замяна на този профил
а приказваш празни приказки
виж са само какъв си смешен
а ти дето си ги откраднал от друг и ми ги даде на мен
виж си обяснението за крадене на страници само
СМЕШЕН
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

а ти защо не казваш на хората че тези 2 страници ми даде в замяна на този профил
а приказваш празни приказки
виж са само какъв си смешен
а ти дето си ги откраднал от друг и ми ги даде на мен
виж си обяснението за крадене на страници само
СМЕШЕН

кеф голям явно ме бъркаш с някой друг. hxah постепено почваш да се издаваш ХАХА защо не предоставиш хрон преди 1 час като си писахте с приятел ми хахаха
аз чакам админа да ми пише за да му предоставя скреенове така, че :)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

не те бъркам
щом знаеш за профила който го дадох в замяна на тези страници
значи си същия малоумник
не се прави
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

дай ги тука бе ще изтървем сеира
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

не те бъркам
щом знаеш за профила който го дадох в замяна на тези страници
значи си същия малоумник
не се прави


Глътна езика значи ти нищо не си спомняш а? В страничките в описанията пишеше скайпа ти мизерник..
След като там не отговаряше да те питам за реклама на сайт ти спамеше линка на профила " Preslava Ivanova " профила е оригинален--> помниш ли въшлио? След като ме добави в приятели с тоя профил вече си спомняш какво направи голям актьор си нема що!
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

не ме занимавай с празни думи
дай снимки да видим
как съм ИСКАЛ да измамя твоя уж приятел
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Автора на темата видимо е афектиран от случката. Въпреки лафовете на сеирджиите е факт, че пича е доказан измамник.

Аз също съм имал макар и минимално вземане даване с него и мога смело да заявя, че пича е най-некоректния, с който съм "работил" някога.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Автора на темата видимо е афектиран от случката. Въпреки лафовете на сеирджиите е факт, че пича е доказан измамник.

Аз също съм имал макар и минимално вземане даване с него и мога смело да заявя, че пича е най-некоректния, с който съм "работил" някога.

а защо да съм некоректен
с какво съм те измамил
баннаха ти страницата
и ти възвърнах парите
не е ли така
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Глътна езика значи ти нищо не си спомняш а? В страничките в описанията пишеше скайпа ти мизерник..
След като там не отговаряше да те питам за реклама на сайт ти спамеше линка на профила " Preslava Ivanova " профила е оригинален--> помниш ли въшлио? След като ме добави в приятели с тоя профил вече си спомняш какво направи голям актьор си нема що!

защо млъкна
още колко ще чакаме тези снимки
 
what-are-you-saying-o-rly.gif


Абе доказателства нямате ли? Не пазите ли? Ако някой има нещо. Даже и аз съм объркан какви драми пак има тук в петък вечер.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Виж файлът 8049Виж файлът 8051

Колегата каза в начало към 600 лв но след това " иляз" недоволен искаше направо 2000 + разходи някакви... Стефан ми писа по скайпа да се посъветва аз му казах, че за 600 лв ще си добави 50 000 фена с Име с което пожелае.

В началото колегатa мислеше, че има нов собственик и беше категоричен, че ще закупи страницата след като този " Тъпак " го добави му стана ясно. Кой е ...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе