ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

STLINA, не ти харесва, че blackout8 е яко подкован по темата и съсипва на пух прах захаросаната теория, която се опитваш да продадеш. И затова премина на обиди. Вие сте били имали сделки, абе човек, твойто оскъдно инфо от 4-5 сделки може ли да е статистическа извадка? Надявах се на някаква смислена тема, то пак брокерски глупости. Не ми ги пробувтай, защото майка ми е брокер от едно 20ина години в може би една от трите най-големи агенции за НИ в БГ и знам какви ги разправяте. Дано Scaramouche попише още в темата, че от него нещо може да се научи. От теб - уви не.
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Да, продължавай да следиш акциите и фалшивите поръчкови статий и остави хората които имат желание да разберат нещо за недвижимите имоти да им го обясни човека ,който продава - по рационално е . Защото ми е писнало такива разбирачи като тебе да ми вадят от 100 кладенеца вода само и само да докажат колко са грешни другите . Само ми прави впечатление ,че по цял ден си в тоя сайт от което правя заключение ти колко голям професионалист си в същност и колко време отделяш на излишни работи вместо да работиш , вярвай ми ако бачкаше при мене щях отдавна да съм те изритал ... и не само ами при всички онея фирми от продаващите мечти ,които реално вършат нещо на тоя пазар , а не като онея дъртите брокери на адрес дето все реват за "онова време" преди кризата дето са правили пари от стола в офиса докато пият кафе . :)

Ох и не спира - това, че имам време трябва ти говори нещо! За жалост просто се държиш като брокер!
И брокеро това, че обесняваш на хората какво е НИ, щото им го продаваш и си бил по рационален трябва ти говори нещо! Аз говоря за инвестиции а ти за продажба!

Това, че твоята работа е свързна с константно бъхтене и ходене на ляво на дясно, не значи че и аз трябва съм такъв. Ако ти покажа с какво се занимвам лошо ще ти стане, да търсиш езика на пазара в трейдинга или лонг терм подценени инвестиции не е като да ходиш и да продаваш мечти имам време и то много, защото всичко ми е систематизирано и цялостно изграден план и не зависи дали ще продам НИ или не! Моят брокер мисли колко сделки ще направя за месеца и той да се наяде от мен накрая!

Виждам ти нивото, но не коментирай моето като хабер си нямаш - аз до сега говоря чисто инвестиицонно аргументирано, това че не ти харесва е твой проблем!

П.С Сега ще направя нещо полезно в темата ти ако до сега не съм правил според теб, ще дам стойност, която още не съм я видял! Спокойно няма ти взема нищо!

П.С 1. Да не остана неразбран - НИ е прекрасна инвестиция в правилните моменти, за хората които са наясно с това. НИ е сравинително ниско рискова инвестиция, ако е финансирана със собствен капитал. Както НИ е добре и за непретенциозните инвеститори имащи сравнително нисък толеранс към риск.

За тези, който са наясно говоря истински инвеститори с капитал купуват НИ като са подценени, можете се върнете по рано какво писах или доходност 15%+, другите влизат на 10% и при добри макро условия!
Когато нещата отиват към балон както БГ 2008-9 си разкешираха умните инвеститори парите и ги обърнаха в земедеслка земя!

Давам пример за борсовите играчи купуваха акции и разкешираха когато коефициените бяха свърх надценени - всичко се срина за няколко месеца от върха до дъното близо 8 пъти паднаха. Играчите купуваха на дъното АДСИЦИ в земедеслки земи и или убежищни инвестиции дивиеденто ориентирани ( фарамцефтика, заложни къщи и т.н) те бяха тези, които правеха пари при падащ пазар и всички като губеха пари.

Другите внесоха кеша си в суровини и злато/сребро + земя!

Като продаваш надценен актив и смениш за подценен и правиш този цикъл си про! Не можеш да си само в една инвестиция като НИ, да ми кажат тези взели големите кредити през 2008 и като нямат продажби какво са правили. Да до 2008 бе супер, а сега не иска се чува! Не можеш си позволиш си само е един инвест. клас нон стоп!

Прост пример докато не се разрешат институционалните, политическите кризи на доверие и банковата система спре се клати, икономиката заработи следствие на инвестициите НИ няма как да са добра инвестиция! За това докато е това валидно цените си падат докато стигнат естествен равновес! Милиардите инвестиции и сравнително добрия демографски и социален фактор бяха това, което направиха годините до 2008 хубави за НИ и цялата икономика!

Трябва си фактори за растеж!

П.С 2 Ако искате да разберете дали сте попаднали на точен брокер, който не гони комисионна а е честен, задайте тези въпроси и ако отговори абе утре всичко ще се оправи купи си НИ, ясно е!
Този, който потвърди вашите опасения на въпросите и да каже, да от инвестиционна точка не е добре, той трябва да ви е брокер!
Този, който си няма и представа от факторите в НИ, и не знае какво го питата, но иска да продава и ви учи какво е инвестиция, е никъв брокер!

П.С 3 Ако някой не вижда пак стойност или заяждане, моля нека поне да не обижда и да се опита да ме обори аргументирано - давам съвет ако ще ме оборвате използвайте официални референти данни 1-во и после ще осъзнаете, че трудно ще ме оборите, вероятността да съгласите с доводите ми ще е по-голяма. Ако все пак не направите това и почнат с обиди, то знайте проблема къде е!

НИ е част от 5-те инвестиционни класа, когато НИ е надолу друг ще е нагоре - баланс какво да го правиш!
 
Последно редактирано:
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

STLINA, не ти харесва, че blackout8 е яко подкован по темата и съсипва на пух прах захаросаната теория, която се опитваш да продадеш. И затова премина на обиди. Вие сте били имали сделки, абе човек, твойто оскъдно инфо от 4-5 сделки може ли да е статистическа извадка? Надявах се на някаква смислена тема, то пак брокерски глупости. Не ми ги пробувтай, защото майка ми е брокер от едно 20ина години в може би една от трите най-големи агенции за НИ в БГ и знам какви ги разправяте. Дано Scaramouche попише още в темата, че от него нещо може да се научи. От теб - уви не.


Зад това с най-големите агенции в България се крият некадърните брокери . Само искам да се замислиш над смешното ти изречение : Майками е брокер от 20 г. в най-голямата агенция :D майкати за 20 год трябваше да има 30 човека екип ако беше БРОКЕР , да си брокер и да се правиш на брокер са 2 коренно различни неща . Нямам какво да ти раправям нито на тбе нито на големия играч .

И към баш инвеститора - същите неща ги разбих като говорих в цифри - къде може да се изкара 3000 , къде 5000 ЕUR . Не е най-важно да пишеш с проценти обясни на хората с прости числа от кое какви реални пари може да изкара .... никой не го е*е колко интересно можеш да се изразиш . Съветвам те да замениш бюрократичния език и да говориш смислени и реални неща .

ахах и затова дасе замисля колко работиш не ми ги приказвай :D писнало ми е да слушам и чета простотиите на такива КИЛЪРИ КАТО ТЕБ , имам предивд ПЕНКИЛЪРИ :D
 
От: От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

И към баш инвеститора - същите неща ги разбих като говорих в цифри - къде може да се изкара 3000 , къде 5000 ЕUR . Не е най-важно да пишеш с проценти обясни на хората с прости числа от кое какви реални пари може да изкара .... никой не го е*е колко интересно можеш да се изразиш . Съветвам те да замениш бюрократичния език и да говориш смислени и реални неща .

ахах и затова дасе замисля колко работиш не ми ги приказвай :D писнало ми е да слушам и чета простотиите на такива КИЛЪРИ КАТО ТЕБ , имам предивд ПЕНКИЛЪРИ :D

Отново се дъниш но не го виждаш - инвеститор винаги и единствено говори в проценти! Това, че си дал номинално някви прости врътки е нищо! Аз говоря процес през, който трябва внимателно да премине от А до Я и да анализираш редица алтернативи, а ти ми говориш - ами взимаш нещо дето струва 50к, си го взел с отбив щото е на зор и бам ей ти 6к печалба! После купуваш нещо с цел преподажба - пак спекула! Абе сериозни аргументи!

Инвестицията, ако още не си го разбрал се базира на анализиране, а не просто говорорене - ей това просто говорене докара стотици хора, да са купували на върха въпреки убежденията на брокерите всичко ще е тип топ, а вътрешно те да знаят че не е така - но да поддържат схемата все пак комисионни трябва.

Аз мисля, че се изравям просто и разбираемо, това че мислиш че е сложно и нереално си е изцяло твой проблем!

Е хем нямаш време, пък четеш по форумите - ей странна работа си! Аз мога си го позволя, ти гониш комисионни! Не ме чети като ти образувам проблем от това, че не приемаш реалната обосновка!

Абе мен ми е чудно ти истински инвеститор в НИ по дяволите виждал ли си - ей така да му вземеш 10-20-30-40-50к само от комисионанта(защото аз лично познавам и ми беше трудно преди години в началото да свикна с начин на мислене, изказ и още куп неща за повече от 90 процента инвестирането на борсите/пазарите е някаква много тъмна бездна изтъкана от магически нишки и тези. А тези, които печелят за масата директно мислят, че контролират този магически етер) - ако си виждал, кажи ми как се държа и изобщо разбра ли го какво ти говори?! Или си говорил с адвоката му или негов пълномощник?

И пак ако има нещо, темата е за инвестиране а те са сериозни неща не са прости работи - абе купи си дом и създай семейство! Моля за дълбоко извинение, ако това не е целта на темата ти! Аз мислих че говорим за инвестиции!!!
 
Последно редактирано:
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Абе кажи нещо смислено по темата бе, майка ми хванал да коментира. Не допринасяш с полезна информация в тая тема, в която аз един IT фрилансър ти виждам пропуските, какво остава за хора, които са се задълбочили в материята. Разбира се, че в проценти ще ти говори, ти ако рискуваш 1 млн ,за да изкараш 10 к , си страшен инвеститор.........
 
Re: От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

STLINA, не ти харесва, че blackout8 е яко подкован по темата и съсипва на пух прах захаросаната теория, която се опитваш да продадеш. И затова премина на обиди. Вие сте били имали сделки, абе човек, твойто оскъдно инфо от 4-5 сделки може ли да е статистическа извадка? Надявах се на някаква смислена тема, то пак брокерски глупости. Не ми ги пробувтай, защото майка ми е брокер от едно 20ина години в може би една от трите най-големи агенции за НИ в БГ и знам какви ги разправяте. Дано Scaramouche попише още в темата, че от него нещо може да се научи. От теб - уви не.

Стига сте се дракали. Това мнението е излишно.

От недвижимо се правят пари, точка. Всеки, който твърди, че не може е поредния неудачник, който се е провалял многократно. Хората, които пишат кака го правят, явно не само разбират и печелят от това. За разлика от повечето, които само си дрънкат, blackout8 успява да хване вниманието и нормално, той си е научил урока. ;) Другите се заяждат просто.

@road_runner, за някой извадка, за други цел която цял живот гонят.
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Ученето става на базата на бизнес модели според мен. Още на второто мнение в темата написах , че се надявам да се говори за някакъв повторяем систематичен подход, а не за единични успешни сделки. Едното е инвестиционен подход, другото му викат hustle.
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Тази тема резервирана за апартаменти ли е, като говорим за НИ? Мен ми е интересна темата с магазините, там наемите са горе-долу два пъти по-високи, а същевременно имат по-нисък риск в намирането на наемател, сравнени с офисите. Някой да има опит? Или мнения, съвети?
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

И според мен ще е интересно да се поговори и за други НИ, освен жилищните.

За земеделските земи доста хора направиха пари чрез закупуване на земеделска земя, промяна на предназначението в неземеделска, последвано от изготвяне и одобряване на частичен ПУП (т.е. земята влиза в регулация) и последващала продажба вече на урегулирани терени с голяма площ.
 
Re: От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Ученето става на базата на бизнес модели според мен. Още на второто мнение в темата написах , че се надявам да се говори за някакъв повторяем систематичен подход, а не за единични успешни сделки. Едното е инвестиционен подход, другото му викат hustle.

Всъщност става на база опит. Другото са теории, практиката му е майката. За това, когато някой с опит говори, теоритиците е хубаво да мълчат.
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Аз лично го виждам по този начин - недвижимият имот е "сладка" инвестиция за обикновения човек,не чак толкова за предприемача.Причините са прости - купувачът купува дом и в същото време не губи парите си, или казано 2 в 1 ,ако пък е по-голям,винаги знае,че може да го продаде и да купи по-малък,но е СИГУРЕН,че когато и да е,каквото и да се случва в живота му,той има 1 ВЕЩ, която ще го обезпечи.Нека бъдем честни - голяма част от българите не знаят как да управляват парите си сиреч и да ги пестят,така че това купуване на жилище дори от гледна точка на това,че тези пари и да ги има купувачът,след 2-3-5 години ще са отишли във въздуха,пак накланя везната към усещането за добра инвестиция :)
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Така и така темата е оакана, да се изкажа и аз. От всичко се правят пари, даже и от лайна! Онзи ден един дойде за 20 мин ни изчисти ямата и взе 60 лв. 1 лит нафта - 2,30 на цигането лев и др - 5 лв разход. Лайнярката да струва 2 бона макс. % си го смятайте сами. "Когато фактите говорят боговете мълчат" Човека с конкретни цифри Ви обяснява, но някой се тръшка и запъва крака! Продал миналата година 1 магаре, тази 2 - 100 % ръст на търсенето на магарета! Вземете един лист и хартия и си го напишете година по година , ако не вярвате на ексел. Дори и да приемем, че всичко ще е цветя и рози, пак няма как да теглиш кредит, да купиш апартаменти и от наемите да го изплатиш и да си на +. Освен да си го взел наистина на далавера. Да не говорим, че никой не застрахова, а се видя какво може да стане. Лек трус или наводнение и тръгваш със сезала за гората.
За магазините. Веригите просто ги убиха. Поне в големите градове. Бях взел 150 кв магазин в Стара Загора за 150 месечно наем, кофти място, до Била и ударих капаците. Плод-зеленчук малко по-добре и офиси.
 
От: Re: От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Всъщност става на база опит. Другото са теории, практиката му е майката. За това, когато някой с опит говори, теоритиците е хубаво да мълчат.

Опитах се да обясня , но тея и двамата баровци не спряха . Единия ми говори как да се правят инвестиции на дебело във форум с подрастващи предприемачи ... където хората искат да си инвестират спестените пари които не възлизат на милиони , другия започна да ми дава оценки че даде и родата си за пример .
И простете ако преценката ми е грешна но все си мисля ,че тея писаници бяха излищни . Практическите съвети са по-добри от теоретичните глупости от учебниците , аз да не съм на изпит .. и ако да, се оказа че пред някакъви фрилансърчета .

Темата осрана на макс от тука нататък нека да продължават да пишат хората които правят пари от това и ще ви дадат модел с който да успеете да си завъртите 20-те 30-те и т.н хиляди левчета ,щом моите съвети бяха кофти .
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

СТЛИНА не се сдържах да не се намеся. Тия "фрийлансърчета" в тоя форум има няколко дето вадят повече отколкото ти вадиш сигурно от продажбата на 5 имота месечно. Много ти е общ погледа над фрийлансърчетата...
 
Ама те не разбират, или поне не показват, че разбират. ;) Много ме кефят да ги чета. Празни написани думи. Някой хора имат повече от необходимото сводобно време за млад човек. :)

Форумът си е пълен с нормални хора, на които им се правят пари, нищо че някой е решил да напише нещо ей така, да не заспи. :) И Dimitrov74 имал виждане. ;) Какво да ти кажа. :) И моля без семейни истории, на баба и чичо Иван, това не са инвестиции. И това с имоти.бг, що за инвеститор гледа там за следващата си инвестиция? Карайте го професионално, и без глупави изказвания. Защото аз чета и определено някои хора си говорят празни приказки. jackosz е прав - от всичко се правят пари. В момента гледам на неви люзъри постовете. :) Балони, клоуни, октоподи. Кажете го на човека дал няколко офиса под наем в голяма бизнес сграда. Или на шефа на Експоцентъра. Спрете се да приказвате празни неща, мислех ви за по-интелигентни.
 
Re: От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

СТЛИНА не се сдържах да не се намеся. Тия "фрийлансърчета" в тоя форум има няколко дето вадят повече отколкото ти вадиш сигурно от продажбата на 5 имота месечно. Много ти е общ погледа над фрийлансърчетата...

Да, на него това пък му мнение беше изхвърлянето.
 
От: Re: От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Опитах се да обясня , но тея и двамата баровци не спряха . Единия ми говори как да се правят инвестиции на дебело във форум с подрастващи предприемачи ... където хората искат да си инвестират спестените пари които не възлизат на милиони , другия започна да ми дава оценки че даде и родата си за пример .
И простете ако преценката ми е грешна но все си мисля ,че тея писаници бяха излищни . Практическите съвети са по-добри от теоретичните глупости от учебниците , аз да не съм на изпит .. и ако да, се оказа че пред някакъви фрилансърчета .

Темата осрана на макс от тука нататък нека да продължават да пишат хората които правят пари от това и ще ви дадат модел с който да успеете да си завъртите 20-те 30-те и т.н хиляди левчета ,щом моите съвети бяха кофти .

До големият брокер - темата е инвестиции, секция инвестиции - това, че продаваш мечти, не означава че не трябва прилагаш процес на мислене, ако ще инвестираш.

Думай, кое съм казал не точно, грешно и не на място!

1-вият ми пост е свързан с инвестиции и писах ясно и точно какво трябва! Това, че продаваш мечти и показваш добрата страна на НИ и буташ идеята на тези дето са спестили някой лев, че това е инвестиция - не значи нищо.

Съветите са ти добри, като всяка друга книга за инвестиране в имоти базово ниво! Аз не не съм казал нищо против тях, аз пиша само единствено за инвестиция - темата е секция инвестиции със заглавие инвестиции, (а до сега си писал какво е НИ и общо взето кви са емоционалните връзки и какво можеш да правиш със същият успех можеш да направиш тема как се правят пари от инвестиране в телефони. Шипваш няколко контейнера от Китай на едро и ги продаваш на дребно) - уморих се за н-ти път да пиша едно и също, но така си е брокерите не приемате различно мнение жалко! Директно нападате и обиждате, странно.

А е долно от твоя страна викаш всички са били подрастващи предприемачи и видишли няма хабер от живота и от тема инвестиции - но пък ти ще ги обогатиш, а реално правиш pitch sale! И недей слага всички под общ знаменател - има и много успели от форума!
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Ти ме измори много човече , дори няма да ти чета малоумните постове .
За фрийлансърчетата ако съм убидил някого се извинявам . За печалбите не искам да започваме ,няма да споря не съм дошъл тука да се хваля или да си меря оная работа . Попитаха ме , написах тема - и бях поруган от хора които не разбират от моя бизнес ,което е най-голямата простотия и то на база злоба неаргументирана и чисто спекулативна . Така ,че от тука нататък ,който има интерес нека пише на лично .
На публично питайте Блякаут , за инвестиции , за имоти , за жени , за СЕО , за коли и т.н .

Поздрави !
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Не се дърляйте за глупости. Че нема файда от инвестиция в НИ е повече от ясно, освен може би на много едро и може би в някоя и друга земеделска земя. Брокерчетата се опитаха да използват момент на криза в банките и си помислиха, че хората ще тръгнат да си теглят парите. За мен истината е, че докато няма качествена средна класа, не само в София, и икономиката не заработи като хората НИ ще падат надолу.
 
От: ИНФО ЗА ИНВЕСТИРАНЕТО В НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Ти ме измори много човече , дори няма да ти чета малоумните постове .
За фрийлансърчетата ако съм убидил някого се извинявам . За печалбите не искам да започваме ,няма да споря не съм дошъл тука да се хваля или да си меря оная работа . Попитаха ме , написах тема - и бях поруган от хора които не разбират от моя бизнес ,което е най-голямата простотия и то на база злоба неаргументирана и чисто спекулативна . Така ,че от тука нататък ,който има интерес нека пише на лично .
На публично питайте Блякаут , за инвестиции , за имоти , за жени , за СЕО , за коли и т.н .

Поздрави !
Брокеро, за 3-ти път те питам какво съм казал грешно/неверно и къде съм те поругал, по линия инвестиции?
Това, че ти продаваш мечти и мислиш, че човек да си купи НИ с цел използване е било инвестиция или както пишеш купуваш и препродаваш e друго, както и че последното е чиста спекула, което е различно от инвестиция. Аз пиша за инвестиция, от която генерираш доход продължителен през времето и не целиш да го постигнеш едно картно, чрез капиталов прираст на актива! Научи си, кое какво е!
Писах дали си заслужава да се купи нещо измерено чрез доходност, писах за рискове и още много неща, но уви - като видите някой да ви мъти водата за мечтите и хоп сере ви в тема - wtf?!?!

А бизнеса ти извинявай ама не е свързан с термо динамиката или квантовата физика, че да не ти го разбираме! Модела ти е прост, ти си прост посредник събиращ инфо и свързващ две групи на продава и купувачи с цел постигане на сделка - да и ядеш и от двете странни. Ако не поддържате темата за НИ, лоша работа с бизнеса ви - то не че сте цвете, хиляди уволнени през годините, но това е друга тема! Огромна част от времето търчите на ляво на дясно на огледи с типичен купувач, човек от масата, на който се опитват с редица умели търговски тактики да му продаде НИ (я с емоционални тактики, а абе ще го препродадеш и ще си на + или абе то е много добра инвестиция, а реално банков депозит има повече доходност), на друг типичен продавач от масата, имота му! В най-добрият случай продавате инфо на трети лица с цел анализи и доклади, за техните клиенти, но всичко това се дублира и от инфото, което се пуска и от икономически/архитектурен/сметен и т.н. отдели на общината! Какво има толкова забулено в мистерия и магии - нищо! Всяка книга свързана с НИ показва целият процес от А до Я, а всяка книга свързана с продажба ще покаже и научи всеки от А до Я, който иска да продава имоти!

Като почнеш се държиш на положение, ще видиш че изобщо не ти сера, поругавам или нам си какво темата ти, а показвам и друга гледна точка, която ще помогне на хората, които искат да инвестират в НИ! Това, че ти пишеш за мечти и спекули е друго!
Едно благодаря да кажеш, че пиша в темата и я докарахме до тук - защото само и единствено пиша за една фаза на неща, в която никой до сега не е ме оборил. Трябва ти светне, щом и други пишат че пишеш много тенденциозно и хубаво, без да пишеш реални инвестици - риск, доходност, фактори за разстеж и т.н и т.н - нещата малко по намирсват и не трябва да виниш, ако някой пише за тях!

Ако не седнеш и погледнеш обективно какво съм писал и не ревизираш становището си, лошо говори за теб!

Какво да правя като съм отделил години на трейдинг и инвестиции - имам знания имам опит споделям го с форума, това че не приемаш обективността е твой проблем. За жените не разбирам, но не знам някой мъж да разбира, за естетика съм наясно, но тя е субективен фактор, за останалото или уча или си плащам! Но винаги се опитвам да имам няколко мнения по въпрос - миналият месец лягах под ножа взех мнението на двама доктори и хирург!
 
Последно редактирано:

Горе