Предлагам: Играй и спечели: безплатен дизайн на визитка

Избирам:

  • Свобода

    Votes: 4 40.0%
  • Сигурност

    Votes: 2 20.0%
  • Макдоналдс

    Votes: 4 40.0%

  • Общо гласове
    10

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0
Тримата, които отговорят най-близко на въпроса колко пари дадох за ремонти по новата кола, ще получат дизайн за визитка :)))

Подсказвам, колата е италианска.
3 дизайна.
Краен срок за участие: петък, 6.1 :)

Драскайте смело!
 
492 еврака
 
Италианска кола не се ремонтира, а се изхвърля. :p
 
  • Like
Реакции: Sky
:)
Колеги, 2 бона дадох, FIAT шмунто, ремонт на електрическия волан, на вратата, парктроника, резервоара и обслужване. Така де, чувствах се длъжен да се отчета :D :)

И така, визитките печелят:
@pepo_999
@Asen Popivanov
@mtpv

:)
Момчета/момичета, бихте ли ми изпратили на [email protected] колкото се може по-подробни описания за визитките, как да изглеждат те, текстовете, размерите им, примерни визитки, които харесвате, вашите лога -> бихте могли да нарисувате нещо и да го изпратите, и ще направим бързичко визитка :))))
Мерси за участието :)
 
Аз отстъпвам на някой който има нужда от визитки, за мен участието беше важно ей така за спорта :rolleyes:
 
:) Пепи, а би ли желал някаква графика да ти направим? Готин колаж или нещо друго, щом не ти трябва визитка? :)

@Lover_boys - прощавай, не те споменах, защото си писал, че участваш само за спорта. Но поздравления, доста си близо - да не би да си имал фиат? :)
Искаш ли някаква графика, колаж, ретуш, нещо от този сорт да ти направим? :)
 
Мерси, дай на някой нуждаещ се дето ще му свърши работа
 
:) Пепи, а би ли желал някаква графика да ти направим? Готин колаж или нещо друго, щом не ти трябва визитка? :)

@Lover_boys - прощавай, не те споменах, защото си писал, че участваш само за спорта. Но поздравления, доста си близо - да не би да си имал фиат? :)
Искаш ли някаква графика, колаж, ретуш, нещо от този сорт да ти направим? :)
Не, но знам, че доста им е скъп ремонта :) Аз също предоставям моето право, на някой колега, който има нужда, а го е закъсал след празниците :)
Пожелавам, ти докато не я продадеш, да не, ти се налага да я правиш тази кола :)
НАЗДРАВЕ ! :)
 
darkenergy_

Здравей, предполагам си пропуснал, че не участвам за наградата, защото не ми е нужна. Така, че и аз я отстъпвам.
 
@pepo_999
Мерси, дай на някой нуждаещ се дето ще му свърши работа
Мдаа, така ще направя :)))

@mtpv
Ахаа, разбирам, добре :)

@Lover_boys
Ехаа, супер, благодаря ти :)
Дано, аз ѝ смених доста неща :D Има и други извън изброените :)


@bbb12 - не, така се получава като я купуваш от колега на майка си, който внася коли и уж е точен, и уж нямало оплакали се, и т.н. :D Хванах се съвсем наивно :)

@Asen Popivanov oki-doki, давай смело :)
 

Горе