Играчки за възрастни афилейт

Amigo0o

Well-Known Member
Някой знае ли афилиейт програма за секс играчки с възможно най-висока комисионна. Понеже имам една идея да купувам магазина на един колега от форума, но склада от които ги взема е в друг град и търся нещо друго. Разгледах на sexwell но при тях поръчващ стоката, идва при тебе и след това ти я пращаш на клиента, а това са допълнителни разходи за доставка и голямо забавяне.

Ако някои знае нещо да споделя. :)
 
От: Играчки за възрастни афилейт

Дефинирай "възможно най-висока комисионна"? Това със секс играчките е много хлъзгаво и премисли много внимателно, по ред причини, които не искам да описвам тук. Само ще кажа, че колкото и голям доставчик да е, то със сигурност има наличност на не повече от 50% от нещата, което ще ти струва нерви поради невъзможност да изпълниш поръчки...
 
От: Играчки за възрастни афилейт

Някой знае ли афилиейт програма за секс играчки с възможно най-висока комисионна. Понеже имам една идея да купувам магазина на един колега от форума, но склада от които ги взема е в друг град и търся нещо друго. Разгледах на sexwell но при тях поръчващ стоката, идва при тебе и след това ти я пращаш на клиента, а това са допълнителни разходи за доставка и голямо забавяне.

Ако някои знае нещо да споделя. :)

Има различни афилейт програми, които открих за тези продукти и повечето дават 5% до 10% комисионна. Има други, които са един вид dropshipping, което за мен не е за предпочитане поради, голямото забавяне и допълнителните разходи по доставките, има и трети, които са за предпочитане, но те определят прага и тавана на цената на продуктите. За това писах с по висока, комисионна, а не от рода на 5 % че си е смешна работа това.

Иначе благодаря за съвета, наблюдавам че повечето магазини предлагат по няколко хиляди продукта и е възможно както казваш да подържат 50%.
 
От: Играчки за възрастни афилейт

Един от тези сайтове се свърза с мен да му ползвам афилейта, но нещо не успяхме да се договорим, защото предлагаше много нисък процент - само 10%.
 
Последно редактирано:
От: Играчки за възрастни афилейт

С купидон говорил ли си?
Или пък триъгълна логистика ,оскъпяват се нещата,но става по-бързо,няма да се бавиш стоката да идва при теб,а направо се изстрелва:) към клиента,остава да договориш само по-висок процент,секс продуктите обикновено им праскат над 100% надценка
 

Горе