Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%81%D0%B0.png



Здравейте колеги. Организирам за сайта uzunovauto.com - "Играта на Узунов – рекламно ревю”

Ето идеята на кратко:

Старт на играта 15. 01 2014 г. 0.00 ч. до 0. 00 ч. на 15. 02 2014г.

Условието е да се напише статия - ревю на тема: „Блиндирани врати” , "Интериорни врати", „Спални”, или „Мебели за дома” .

Това са темите, а заглавието на всяка конкретна статия можете вие да изберете сами.

Всеки има право да участва в играта с неограничен брой статии.

Наградите са:

1. 150 лв.

2. 40 лв.

3. Първите трима, които изпратят статия след старта на играта получават 10 лв.

4. Всеки участник има право да постави 1 линк към свой профил, или портфолио. Сайтът е с ПР 4 и има над 1000 уникални посетители дневно, както и около 3000 импресии. (към конкурентни сайтове в нишата не се разрешават линкове)

За да бъде прозрачен избора на победител има определени критерии, по които ще се оценяват статиите от тричленно жури.

Всеки, който се съгласи да участва в играта автоматично предоставя статията си за ползване на сайта uzunovauto.com, като няма право да я публикува другаде.

Уточняващи въпроси задавайте в темата.

Повече за критериите и правилата на играта можете да прочетете тук (Горещо ви препоръчвам да прочетете всичко преди да участвате.)

Как ще бъде проведена играта.

Подаване на статиите от 15. 01 2014г. до 15. 02 2014г.

1. Публикуване на одобрените статии в сайта всички статии ще бъдат публикувани в сайта uzunovauto.com едновременно на 16.02 . 2014г.

2. Коментиране и обсъждане на предложенията и статиите. 16.02 2014 – 07.03 2014

3. Избор и обявяване на на победител и даване на големите награди - 12.03 2014г.

Всеки участник изпратил статия чрез формата за контакти с тема: „Узунов - Рекламно – ревю” дава съгласието си статията да се използва в сайта uzunovauto.com Както по време на конкурса така и след приключването му.

П.П По уточняването на правилата и сроковете има да се изгладят детайли в техническата част, но до 15 - ти ще са готови и всичко ще бъде детайлно изчистено. Като смисъл няма да има промени в условията.
 
Последно редактирано:
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Моля някой от админите да коригира грешката в заглавието "писване" - писане, Благодаря!
 
От: Re: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Оправете си линка в сайта.. http://uzunovauto.com/igra s nagradii/

We’re Sorry
this page could not be found
« Return to Homepage

Успех с конкурса

Благодарности за сигнала. Редакцията е направена. Още бачкаме по страницата.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Извинявам се на всички, които не успяха да отворят линка. Надявам се да няма повече грешки и проблеми.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Интересно, ще хвърля темата на колежката да погледне :)
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Интересно, ще хвърля темата на колежката да погледне :)

Станах ти конкурент в игрите Уни :)
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Вярвам, че статиите на най-бързите вече са написани. Дали ще успеете да ги изпратите първи ...?! Само изпратените статии след 0.00 ч. на 15.01. 2014 г. ще участват в играта.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

:) супер! Може да се включа.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

:) супер! Може да се включа.
Ако ще разчиташ на скоростта, имаш около 27 часа. Да напишеш добра статия и да я изпратиш точно в 0.00 ч. на 15 - ти. Интересно ми е как ще са наредени първите пристигнали статии, по малките часове :) Ако ще се бориш за 150 лв. има почти месец за подаване на статии и стратегия. Предполагам, че доста от най - добрите копирайтъри ще се включат, а и от 2 - ма блогъра имам потвърждение, че ще участват така, че конкуренция ще има :). Добра реклама за тези, които ще напишат хубави статии също :)
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Остават няколко часа до началото. Не забравяйте, че първите трима, които изпратят статии, ще получат по 10 лв. награда.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Има участници, подали първите оферти. Разликите в пристигането на имейлите са сек. Днес ще бъдат одобрени първите три статии, които ще бъдат публикувани, а изпратилите ги ще бъдат наградени.
 
Последно редактирано:
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

След преглед на получените имейли към момента, се оказа, че само 2 от получените статии са уникални и грамотно написани и съответно печелят по 10 лв.
Тъй като има още една награда от ще забавя обявяването на класацията на първите трима които получават награда. Моля придържайте се към правилата за участие. Отново казвам, че КОПИРАНИ статии и такива, които вече са публикувани офлайн, или онлайн няма да бъдат допуснати да участват в играта.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Окъсняла съм малко за раздаването на прима бонусите, но ще се включа заради спорта и състезателният дух. Успех на всички участници и нека най-добрия да победи!
 
От: От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Нямаш шанс аз съм си заплюл последното място и никой ни мои ме бутне от там :D
Станах ти конкурент в игрите Уни :)
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

айде и аз се пробвах :)

Май ще трябва да се пробваш пак, ако искаш голямата награда, защото 3 - тото място е точно за твоята статия. Ако искате да видите и първите двама, които пуснаха авторски статии на 15.01 2014 г. погледнете в сайта

@DANGERZONE За бонусите да, но за другите награди все още има достатъчно време.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

stoineff, кога ще ги публикуват и може ли да пуснеш линк да ги прочетем?

На печелившите - честито!
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

stoineff, кога ще ги публикуват и може ли да пуснеш линк да ги прочетем?

На печелившите - честито!

На първите спечелили веднага след като им изплатим наградите, ще ги публикувам. Останалите ще се публикуват на 16.02 2014 г. според регламента ... те ще участват и за наградите от 150 лв. и 40 лв. Освен това във всяка статия е позволен линк към профил, портфолио, или иличен блог (което е и добра реклама за автора)..Все още очаквам някои от спечелилите да изпратят координатите си и предпочитан начин за плащане. Втората статия е супер добра, даже съжалявам, че ще трябва да я наградим толкова рано ...
 
От: От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Радвам се, че сте я харесали.

Аз щях да спечеля голямата награда, но съм много ангажиран.

Въпреки всичко съм щастлив, че спечелих десет кинта, дано и аз да съм помогнал.

Колкото повече такива инициативи има, толкова по-добре.

Май ще трябва да се пробваш пак, ако искаш голямата награда, защото 3 - тото място е точно за твоята статия. Ако искате да видите и първите двама, които пуснаха авторски статии на 15.01 2014 г. погледнете в сайта

@DANGERZONE За бонусите да, но за другите награди все още има достатъчно време.
 

Горе