Игра с награда 250 лв.

stoineff

Well-Known Member
Условия на играта:

Играта е валидна само в рамките на деня до 23.59 ч. днес

1. Публикувате в коментар нещо забавно.
2. Пишете часа и датата.

Най-бързите и атрактивни предложения ще бъдат разгледани от специална комисия.

Наградата ще бъде връчена на ... (утре ще бъде обявено)
 
От: Игра с награда 250 лв.

Един фермер имал около 200 кокошки, но нямал петел, а искал пиленца. Отишъл един ден надолу по пътя при следващия фермер и му поискал петел. Другият фермер отвърнал:
- Да, имам един великолепен петел, казва се Ранди. Той ще оправи всичките ти кокошки без проблем!
Ранди струвал много пари, но фермерът решил, че ще си заслужава и го купил. Отнесъл го вкъщи, настанил го в двора и започнал да го агитира:
- Ранди, искам сега да влезеш в ритъм! Имаш доста кокошки да оправяш, а и ми струваш много пари, така че, трябва да свършиш добре работата си. Лека-полека се захващай и се забавлявай.
Петелът го гледал все едно разбира всяка дума и фермерът му посочил кокошарника. Ранди излетял като куршум и оправил всяка кокошка по 3-4 пъти, а фермерът го зяпал шокиран. Ранди излетял от кокошарника и налетял на ято патки в езерото. После в нахлул в кочината, след това и при кравите. Ранди скачал на всяко животно, притежавано от фермера.
Фермерът бил объркан и притеснен, че скъпият му петел няма да издържи дори до края на деня и разочарован си легнал. Събуждайки се на следващия ден, открил Ранди умрял на двора. Лешояди се въртяли над него. Фермерът натъжен от загубата на такова цветисто животно, поклатил глава и казал:
- Ех, Ранди, казах ти в ритъм да ги оправяш, виж какво си причини сам сега!
Ранди отворил едно око, кимнал към небето и казал:
- Тихо, приближават се.
:lol:
 
От: Игра с награда 250 лв.

[video=youtube;bZhhOt4r1lo]https://www.youtube.com/watch?v=bZhhOt4r1lo[/video]
 
От: Игра с награда 250 лв.

Награда 500лв. ако в рамките на 2 минути постнеш нещо едновременно тъжно, смешно, дълбокомислено, несериозно и сериозно в Twitter, Facebook, Linkedin, Predpriemach.com, Google+ след като го направиш си постни номера на кредитната карта, трите имена и CVC код за да ти изпратя парите!
 
От: Игра с награда 250 лв.

Награда 500лв. ако в рамките на 2 минути постнеш нещо едновременно тъжно, смешно, дълбокомислено, несериозно и сериозно в Twitter, Facebook, Linkedin, Predpriemach.com, Google+ след като го направиш си постни номера на кредитната карта, трите имена и CVC код за да ти изпратя парите!

Готово! Пуснах. Пратих ти на пощата репорт :)
 
От: Игра с награда 250 лв.

Готово! Пуснах. Пратих ти на пощата репорт :)

Получен и прочетен. Изчакай сега транзакцията да се осъществи. Не повече от 6-7 години.
 
Последно редактирано:
От: От: Игра с награда 250 лв.

Получен и прочетен. Изчакай сега транзакцията да се осъществи. Не повече от 6-7 месеца.

Пак добре. Не съм сигурен дали не съм сгрешил една от цифрите в CVC кода ...
 
От: Игра с награда 250 лв.

Не трябваше ли днес да бъде обявен печелившия?
 
От: Игра с награда 250 лв.

Сигурно се е загубил по-пощите но до другия 1 април ще се намери.
 

Горе