Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

Ronson

New Member
Приятел ме помоли да разуча какви са възможностите за монетизиране на сайт представляващ галерия с картинки на автомобилна тематика. Човекът с години е събирал картинки и иска да се пробва в on-line making money. Тъй като хабер си нямам от предложенията в тази сфера, затова и пускам тази тема. Интерес представляват рекламните и афилиейт програмите, но всички други идеи и предложения са добре дошли. Таргета е както чужденци, така и българи.

Само ще ви помоля да се придържате към темата, без офтопици :)
 
ми прави си галерия и салга адсенс аз за друго се несещам
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

Приятел ме помоли да разуча какви са възможностите за монетизиране на сайт представляващ галерия с картинки на автомобилна тематика. Човекът с години е събирал картинки и иска да се пробва в on-line making money. Тъй като хабер си нямам от предложенията в тази сфера, затова и пускам тази тема. Интерес представляват рекламните и афилиейт програмите, но всички други идеи и предложения са добре дошли. Таргета е както чужденци, така и българи.

Само ще ви помоля да се придържате към темата, без офтопици :)

Ами щом е галерия, мога само да ти предложа един сайт (shareapic), където си качваш снимките и там плащат на клик , 1000 гледания - $0,22, минимума за изтегляне на парите е $20. Ако си заинтересован, оставям ти рефералния ми линк ;) Клик
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

А, някакво предложение за подходящ хостинг до 100 лв./година? Гледам в GoDaddy имат пакет с 10 GB Space, 300 GB Transfer, който май поне за начало ще свърши работа.
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

Аз ползвам хостгатор и съм много доволен за 10 долара на месец получаваш 600гб и 6 терабаита трафик от което няма да може да използва6 една 10-та :))). Сигурно оверселват обаче засега съм качил над 15 ГБ и нямам грижи. На година излиза повече от 100 кинта но може да си хостваш няколко саита.
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

мисля, че мога да ти предложа да пробваш ICDsoft. те са едни от най-големите, а съпорта има е номер 1. направи рисърч и ще се убедиш. аз ги ползвам от около година и ми бяха препоръчани от уеб дезайнер, направи рисърч и ми пиши ([email protected]). мога да ти дам повече инфо и 5% discount от всички техни хостинг планове. цените са им добри. $72 на година.
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

мисля, че мога да ти предложа да пробваш ICDsoft. те са едни от най-големите, а съпорта има е номер 1. направи рисърч и ще се убедиш. аз ги ползвам от около година и ми бяха препоръчани от уеб дезайнер, направи рисърч и ми пиши ([email protected]). мога да ти дам повече инфо и 5% discount от всички техни хостинг планове. цените са им добри. $72 на година.

ICD ги ползвам от години и съм се убедил в качествата им :) Обаче не съм сигурен, че за тази цена са най-подходящият вариант за такъв тип сайт.
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

"А, някакво предложение за подходящ хостинг до 100 лв./година?"
mi tova iska6, tova ti predlagam
$72 x 1.2 = 86.4 leva

kaji mi cena i 6te ti predloja drug variant
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

"А, някакво предложение за подходящ хостинг до 100 лв./година?"
mi tova iska6, tova ti predlagam
$72 x 1.2 = 86.4 leva

kaji mi cena i 6te ti predloja drug variant

Аз имах предвид за сайт тип галерия, тоест повече място и трафик.
 
От: Идеи за монетизиране на сайт - авто-мото галерия

Цената която споменах включва:
Disk Storage: 1000 MB
Data Transfer: 20 GB/Month

Ако мислиш, че ще ти стигне ми пиши лично съобщение за да ти дам discount. 10x
 

Горе