Идеи и предложения за Radio.bg

mDonchev

New Member
Здравейте,

Стартирахме сайта Radio.bg и посотоянно го подобряваме.

Кажете ми моля ви, с какви средства да започнем да го популяризираме?

Какви неща са нужни за да повишаваме посещенията?

Имате ли градивна критика :) ?

Поздрави,
Radio.bg
 
От: Идеи и предложения за Radio.bg

Sorry za latinicata.

Domeina e mnogo hubav. Samo deto tarseneto na dumata radio v neta maj ne e mnogo goljamo.

Ima edno natrapchivo pole v nachaloto da si napravish internet galerija ot snimki v radio.bg

Nesto ne mi se vrazva s tematikata na radioto
 
От: Идеи и предложения за Radio.bg

Здрасти и добре дошъл тук. Сайтчето ти е много добро и продължавай да си го развиваш и менаджираш все така успешно. Във връзка с това което питаш, може би ще искаш да метнеш едно око тук: Интернет Реклама - Affiliate Marketing

Аз само мога да дам няколко малки нещиса, като ревю на сайта ти:

* като за начало - мисля че някой друг nofollow атрибут би влязал добре в употреба. Като изключим партьорите, които търсят линк джус и ПР.
* явно слагането на тиксо е общоприето при бг сайтовете, а и на чуждестрани блогове, но аз съм резервиран към това. Та мисълта ми е защо имаш 2 статс каунтъра?
* другото е за домейна, мисля че http://www.radio.bg/home прави дублация с http://www.radio.bg и малко цака нещата.

Виж в постнатата от мен секция и ще се ориентираш много бързо в това как да развиеш трафика на сайта си. Мисля че с такова сайтче и малко повече контент и разработка - ще скочиш на 500 уникални на ден. ;)

Успехи и много късмет в бъдеще.
 
От: Идеи и предложения за Radio.bg

Благодаря за съветите.. ще прочета тези статии.. най-вероятно ще има доста неща да направя от там.

Искам да питам за Google Analytics. Сложил съм си цел регистрация в сайта. Всичко е чудесно настроено и работи.
Успешните регистрации ми варират между 10 - 13 % от всички влезли в страницата на регистрацията. Нямам база за сравнение затова не мога да преценя.. това добра цифра ли е или нещо куца на нашата регистрация и трябва някак си да се промени?

Благодаря предварително
 
От: Идеи и предложения за Radio.bg

Blinky:

Здравей,

Много ти благодаря за коментара.

Кажи дали можеш да окажеш малко помощ с идеи след като прочетем показаните от теб материали за повишаване на популярността на сайта (Radio.bg) ?

Поздрави
 
От: Идеи и предложения за Radio.bg

Трябва да имаш 10 поста, за да можеш да ползваш ЛС.

Каже те ми моля ви как да се свържа с blinky?
 
Оправете си кодировката на информационния бюлетин. Кирилицата в заглавието е на маймунки. Това е при АБВ, не знам дали при други пощи има такъв проблем.
 

Горе