Идеи и съвети за съдържанието !

topgunnn

New Member
Пиша съдържанието на един аф сайт . ВСички съвети и идей са добре дошли !
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Пиша съдържанието на един аф сайт . ВСички съвети и идей са добре дошли !
images
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Noke мерси много братле , това ми трябваше , всичко което незнаех се съдържа в твоя съвет. Да си жив и здрав.
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Noke мерси много братле , това ми трябваше , всичко което незнаех се съдържа в твоя съвет. Да си жив и здрав.

еми ако ни просветлиш относно нишата може и да се намери по-конкретна препоръка

прочети си пак първия пост - единственото, което се разбира е, че пишеш

1. съдържание
2. за някакъв сайт (тооооплоооо)
3. свързан с афилиейт (направо горещо, паааарии)

М др при условие, че "ВСички съвети и идей са добре дошли !" не разбирам що така иронизираш полезното и здравословно мнение на Noke
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

http://www.naturalbreastenhancement.name/breast-enhancement-pills/breast-success

Това е нишата ! Идеята на темата ми беше проблеми с които сте се сблъсквали при писането и набавянето на съдържание , примерно ако зациклиш от къде черпиш вдъхновение , как да избягаш от дублирането на съдържание .......и т.н.
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Плащаш за съдържание, иначе не става. Как ще си купи някой хапчета като не е написано кадърно. Трябва native спийкър да пише такива работи, иначе страшно според мен...
И съдържанието си го има, стига толкоз... прави линкове...
link-building-strategy.jpg
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Виж ще си позволя да ти дам съвет макар, че моят опит окачествявам като скромен. Направи съдържанието така, че да не представлява грубо вмешателство в личният живот на хората само и само да демонстрираш конкретните ти намерения за продажби. Тоест текстовете/статиите в съвременният свят с цел продажби все по-често се абстрахират от изказваният тип ала Леля Мария или човека, който ти продава "обикновенна машина" за боядисване. Западноевропейското общество с все недъзите и проблемите му вече не вярват на легендите за 30 см. пенис или за вълшебни билки срещу рак (недай боже никому). Направи нещо по friendly така, че да докажеш, че си компетентен за онова, което предлагаш и знай, че не винаги безплатното, преразказаното и нископлатено съдъжане са добри практики. Естествено оставям те сам да прецениш как ще изградиш affiliate сайта си аз лично съм доста разочарован от този тип бизнес макар, че имах голями надежди. Това, че аз лично съм преживял фиаско с партньорските програми не бива да те демотивира да се включиш активно в поредният реален начин за изкарване на пари от интернет. Пожелавам ти успех.
 
От: От: Идеи и съвети за съдържанието !

http://www.naturalbreastenhancement.name/breast-enhancement-pills/breast-success

Това е нишата ! Идеята на темата ми беше проблеми с които сте се сблъсквали при писането и набавянето на съдържание , примерно ако зациклиш от къде черпиш вдъхновение , как да избягаш от дублирането на съдържание .......и т.н.

хубава ниша - сложи малко преди и след картинки, основно след, че са по-убаи
зацикляне - ами виж си конкуренцията, разгледай как са си структурирали те съдържанието и се ориентирай. за такава ниша може да минеш и пет и с петстотин статии. Направи си план за съдържанието и го следвай
вдъхновение - артикъл директориите, конкретно за твоята ниша може и розовите сайтове
дублирано съдържание - преписваш? синонимизираш? плащаш за ново съдържание и т н
 
От: От: Идеи и съвети за съдържанието !

AlanFort -копирам съдържание и го преработвам горе-долу(на български) след това преводачката го барва и така, каза че ше ме чарджва около 50 кинта за 4-5 страници. Благодаря за картинката , доста полезно.

bgtifo - аз дано да успея да кача поне един сайт, щото повечето проекти ги замръзявам за неопределено време, това ми е най-гадната черта от характера , направо не мога да се понасям, но пък ше опитам. Съдържанието го правя точно така -френдли. Лично на мен ми се повръща от реплики тип Леля Мария така че гледам да го спестя на хората и всъщото време да продам.

BullBlogger - имам и план,.....горе-долу по него действам.
Къде да си платя за ново съдържание ? Във фрийленс сайт ли ?
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Може и тук да поръчаш - има няколко доста добри автори с отличен английски. Другият вариант е да поровиш за фриланс сайт или по чуждите форуми. Внимавай обаче - да не стане вместо нейтив инглиш спийкър да попаднеш на "Me Talk excelent engish" от Филипините или Индия. Виж тук Lill или Диана. Имаше и някаква група на преводачите във форума хвърли едно око на нея

колкото до плана - резюме:

вадиш N ключови думи (примерно десет)
Разбиваш ги на N категории (Примерно три)
и пишеш по една статия за всяка кл дума
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Много благодаря BullBlogger. Даже резюмето ти го копвам и го слагам във XMind-a(там ми е плана)....
 
От: Идеи и съвети за съдържанието !

Така ключовите думи ги набавихме (като се има предвид нишата ,накарах жената да се сети за всичко което може да я интересува за ЦИЦИ в интернет) .....хм очертава се доста писане. Както и да е ше го напишем. А как се прави проучване на ключова дума т.е. как да разбера коя ключова дума ше ми носи повече посещения и как да ги позиционирам в статийте т.е. знам че не е много редно примерно в една статия думата да я има 50 пъти и отделно и в кейуърдс на самата страница да я има още 50!?!?!
 

Горе