Идексиране

Synthetic

Active Member
Някой ще ми каже ли защо сайта ми за психология не се индексира на 1-вите 4/5 стр. в Г ,като напиша Психология ,а се индексират най-големите shits преди моя сайт ? :mad: да *ба смотания Г ,, в последно време много взе да ме нервира.Кажете вас как ви индексира ... и какво мога да направя за да ме изкарва напред в класирането по даден кейуорд ?
 
беклинкове баце ;)

А иначе може и пясъчника да те налазил, 1-2 мои домейна сега са в пясъчники, класират се вътрешни страници, а не главната ...
 
Индексиране означава, че сайтът ти се появява в Google. Класиране (rankings) е на кое място си по дадена ключова дума. Та сайтът ти не се класира много добре по ключовата дума "психология" сигурно защото е нов. Нормално е, просто трупай backlinks и пиши още съдържание. И използвай по-често думичките, за които искаш да се класираш добре.
 
едно съветче и от мен:
опитай се да намалиш размера на всяка една страница, като гледам имаш от по 500-800k, на Г. не му допадат такива неща. Главната задължително гледай да падне под 100.

офф: гледам наредил си във футъра сумати класации, по-добре сложи линкчета към някакви полезни високо ранкнати сайтчета (по възможност свързани с тематиката на сайта ти) вместо към тези безмислени класации ... лично мнение
 
Г борави добре и с по големи фаилове засега да си играе с линк билдинга да не пипа статиите са си добри :)

иначе за топовете е добра идея да види колко посетители му докрват и струвалиси да ги държи ( с аналитикса)
 
Последно редактирано от модератор:
Аз лично не съм голям фен на link exchange-а.
Гледай one way линкове да трупаш ;)

Какво ще рече one way линкове ? еднопосочни т.е преведах си го амм линкове в др сайтове ,който да сочат към моя без да ги линквам тях в моя сайт ?

Сорка ,че питам ,но никой не се е родил научен :)

мерси предварително ...
 
мда, добре си разбрал ;)

Ами братле как ще стане тва ,някой с неговия сайт да се навий да ме линква ,а от моя страна и аз да не го линквам :) ?

Meрси ,че откликна :)
 
ексчеинджа с рилеитед сайт е много по ценен отколкото уан уеи от нерилетед сайт ....
И аз съм забеляза това нещо. А ако идват и от контент, а не от страница с още 30 маймуни - ще е най-добре. :)
 
Последно редактирано:
И не само като влезеш в секцията цукни на Реитинг таба така ще ти подреди постовете по реитинг наи хубавите ще излязът ...

за аватара още не съм го решил твътрдо за този
 

Горе