Идентифициране в ипей

Kaloyan Hristov

Active Member
Здравейте,

Моля, ако някой има/работи в офис на Изипей или е запознат с тази услуга, да пише. Посетих 15 клона в моя град и никой нищо не знае, като думите им са "посети централния офис". Е, добре де, ама и там същото. Днес реших да се обърна към служител в офиса на Изипей в ЦКБ. След като казах, че искам идентификация в системата на ипей, последваха думите "Ама аз какво трябва да направя ?" ...

Та, ако някой от вас знае решение, нека сподели. Какво точно трябва да й кажа да свърши, разполагат ли всички офиси с тази услуга и т.н
 
За какво индентифициране става въпрос?
 
Проблемът е там, че служителите си нямат никаква идея какво да изберат в системата.
 
Ако им обясняваш така както тук нормално да не те разберат.

Първо им кажи, че идваш да направиш твоята ePay.bg регистрация от III нови или "Регистриран клиент - "потребителско ниво 3"
Второ попълваш една декларация/молба или там както са го кръстили, плащаш си 1лв. и си готов.
 
Добре, де. Нали им обяснявам, че се идентифицирам, за да стана трето ниво потребител, така ли не ме разбраха...
 
Давам ти последен жокер (все пак си копирайтър би трябвало да познаваш думите):

Твоето разбиране за нещата: Идвам да се идентифицирам
Какво трябва да направиш: Идвам да направя моята ePay.bg регистрация на Х ниво
 
Няколко пъти съм се сблъсквал с некомпетентни служителки по касите. Това което трябва да направят е да се обадят на техния си съпорт и те ще обяснят какво трябва да направи :) Има такива дето като им кажа, че искам да внеса пари по КИН и ми казват - ние не работим с КИН o_O
 

Горе