Идея, Съвет за развитие на..

stronger

New Member
Здравейте.Въпроса ми може би не е толкова насочен към уеб сайтове и неща от този сорт, но мисля, че все пак ще можете да изкажете компетентно мнение и затова питам тук.

Значи то като цяло няма нищо сигурно, защото финансите за това, което мисля да правя няма да дойдат от мен, но просто се интересувам и проучвам.Гледам, че напоследък малко или много са понашумяло магазините с техника/стоки вност от англяи.Clearance/returns и т.н.Разглеждал съм сайтове на фирми/складове/доставчици(директно от англия) на такъв тип стока и ми се струва, че при един добър подход може да провърви такава идея.Едно от колебанията ми е, защото градът е малък може би около 20-25 хиляди души, но все пак има само още 1 подобен магазин.Просто ми е интересно какво мислите по въпроса и какво е вашето мнение за развитие на подобна идея?
 
От: Идея, Съвет за развитие на..

Здравей,
Идеята сама за себе си е добра. Много хора се занимават с това, но също така не достатъчно за да ти попречат.
Идеята е важна, но от друга страна смятам, че това как се осъществява идеята е далеч по-важно.
Подхода трябва да е наистина правилен и вярвам, че ако не пестиш пари за професионална работа(било то сайт,СЕО,..етц.), нещата ще се получат.
Съвета ми е да опипаш почвата, да заложиш на професионалисти и да не се отказваш ако в началото не потръгне.
Поздрави и успехи!
 

Горе