Идея за Монетизация на bgtemi.info

vetzkov

Well-Known Member
блогът на който качвам материали по литература вече е доста популярен , 1во , 2ро място в гугъл по най-търсените думи , 800 посещения дневно и първо място в бгтоп. та реших че е време да спра с работата за мерси и да монетизирам. искам да сложа някаква смс система за разплащане , която да позволява след въвеждане на дадения код да се разглежда цялата тема (линка в края на ревюто на всяка тема). някой има ли някаква идея това как да стане и възможно ли е въобще? благодаря , предварително :)
 
От: Някаква идея?

Не е ли по-добре да продължиш да качваш теми - безплатни и да създадеш продукт, който да се купува със СМС.
Примери:

Как да пишем по- добре
Как да преписваме
КАндидатстуденстски теми по литература
Успехът в кандидатстудентският изпит

Обърни внимание че е края на годината и рязко ще намалеят посетителите!
Сега е най лошото време да въведеш СМС

ПС: имаш лично
 
От: Идея за Монетизация на bgtemi.info

Мисля че не е много коректно да се опитваш да продаваш материали на които не си автор.
 
От: Идея за Монетизация на bgtemi.info

Никой няма да прати смс за темите ти, като може да се намери всичко free, а й съществуват доста други сайтове с милион пъти повече теми, които получаваш само за 1 смс ... а ти си крал от тези сайтове ...
 
Последно редактирано:
а на защитниците на помагало искам да кажа - вие много ги разбирате ... помагало да не би да са си ги писали материалите... и не ви искам мнението за това кое е коректно и кое не а как да го направя... вие двамата сте си хейтъри и тва си е , не ми спамете темата моля...
 
От: Re: Идея за Монетизация на bgtemi.info

а на защитниците на помагало искам да кажа - вие много ги разбирате ... помагало да не би да са си ги писали материалите... и не ви искам мнението за това кое е коректно и кое не а как да го направя... вие двамата сте си хейтъри и тва си е , не ми спамете темата моля...
:d:d:d:d браво баце, мечтая си да съм като тебе, затова те мразим ...
 
От: Идея за Монетизация на bgtemi.info

От адсенс не вадиш ли нещо...що не пробваш някакви смс анкетки по - обикновенни такива - кой ще спечели европейското, или пък литературни - кой автор е по - гаден... може да се измислят много неща. Слагаш ги смс - 30 стотинки и мисля, че ще направиш някой лев :) абе има начини... ако ме засечеш в скайп пиши да го обсъдим :)
 
От: Идея за Монетизация на bgtemi.info

От адсенс не вадиш ли нещо...що не пробваш някакви смс анкетки по - обикновенни такива - кой ще спечели европейското, или пък литературни - кой автор е по - гаден... може да се измислят много неща. Слагаш ги смс - 30 стотинки и мисля, че ще направиш някой лев :) абе има начини... ако ме засечеш в скайп пиши да го обсъдим :)
http://www.wisdom.bg/services/sms
 
От: Идея за Монетизация на bgtemi.info

@HavVvoC, а ти що не си го направил и що не си богат ? ;)
 
От: Идея за Монетизация на bgtemi.info

Щото не ме кефи да съм богат :d според теб защо може да не съм го направил...
 

Горе