Идея за саит:)

close

New Member
Идеята е много добра според мен.Има много такива саитове,но този ще бъде специален :) Идеята се отнася за раздел: Обяви( покупко-продажби). Мисля,че сега (преди имаше) няма такъв саит български.
Идеята ми е за да се направи саит за Компютри,или по-точно за Лаптоп.
Знам,че има далавера.ком,но тя е много постна:) Който му харесва идеята и мисли,че може да се усъществи да пише 1 ЛС.. Било то без моя помощ или със..Очаквам коменари по "блестящата" ми идея.. ( Се пак се сещам за нея в 2:40 по сред нощ :) )
 
От: Идея за саит:)

То и аз така след или по време на душ се досещам за разни тъпотии.... както и като си легна... ама нищо не излиза от повечето ;)
 
От: Идея за саит:)

Аз пък като карам мотор и мисля идеи, хаха.

Иначе по темата, доста добра идея ти е хрумнала, дано да можеш да я реализираш :)
 
От: Идея за саит:)

Аз пък като карам мотор и мисля идеи, хаха.

Иначе по темата, доста добра идея ти е хрумнала, дано да можеш да я реализираш :)

Мерси много,но това няма как да стане..Нищо не разбирам от правене на саит-ове :d
В интернет знаме,че има много информация (поне така казват всички),но могали да се забуча в монитора и да чета...
Даже вече съм му измислил дизайна..
 
От: Идея за саит:)

Не е лоша идеята, ама не виждам как ще стане
 
От: Идея за саит:)

Второ качество ли компютри защото за нови си има специализирани сайтове
 
От: Идея за саит:)

@uk втора употреба ли имаш предвид ?
Защото има и нови компютри с второ и трето качество на частите...
 
От: Идея за саит:)

Във филма МЪЖКИ ВРЕМЕНА актьора Григор Вачков много добре го казваше: Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш.

Така, че като идея - добре.
Като изпълнение - не знам.
Но най-важното е да вдъхваш сигурност и ниски цени.

Аз лично бих си купил (вечно не ми стигат - компютри), но пак ти казвам вдъхни ми сигурност, трябва да знам, че ако нещо стане с лаптопа втора ръка ти си в състояние да отреагираш бързо.

Това е от мен - дано съм бил полезен. Успех.
 

Горе