Идея за сайт!

Ами трябва да разбираш от тематиката на форума които ще разработваш и не очакваи да потръгне от самосебеси :)

@ioio бате винаги можеш да си потърсиш да си купиш нещо по малко :) което прави по малко :)
 
close каза:
ioio каза:
незнам защо решихте че от форуми не се печелят кинти.аз лично щях да купувам един форум за 100 000$(бях си намерил спонсор) които печелеше по 7 000 - 8 000 $ само от адсенс на месец и накрая продавача се отказа да го продава.а въпросният продавач с 4 фрее форума си докарва по над 1 000 000 $ годишно.Така че всичко е въпрос на разработване .Тои да има по 2000 посетители дошли щото си търсят да си купят компютър пък да видим колко ще печели само от афилиеит връзките на саита му нищо че ви се струва благотворителен.

Е то много хубаво,но като незнам за какво да го направя и дали ще има инерес и ще има редовни потребители?!

Здравейте,
нов съм във форума, но много се кефя на темите и дискусиите, които чета и искам да пусна и аз едно коментарче :)
Според мен ще има интерес от сайта или не зависи много от разработващият сайта. От какво се интересуват хората? Това е твоят въпрос. Може би трябва да се замислиш и ти от какво се интересуваш за да бъдеш постоянен в построяването на сайта си ;-)
Значи и само от сайтове-форум ставали пари.Точно като този сайт :-D
 
Е то много хубаво,но като незнам за какво да го направя и дали ще има инерес и ще има редовни потребители?!

то никои не знае.пробваш.правиш квото мислиш че ще заинтригува хората пускаш където се сетиш или където чуеш че може да се пускат обяви пък квото стане.Но идеята не е за изхвърляне.ДЕИСТВАИ и успех,пък квото можем ще помагаме
 
Ей аз с едно проектче, дето още до никъде не съм го докарал, вече минавам конкуренцията с 1 позиция в google :) а съм "инвестирал" само 40лв. за хостинг :)
Залагам на безплатна реклама, подписи във форуми, класации, блогове, размяна на линкове, уеб директории. И помага ;)
Още не му е дошло времето да ми носи пари, но при положение, че и аз почти нищо не влагам няма как да стане веднага.

Бързите резултати са и с краткотрайно действие. Може да имаш 10 000, да ги изхарчиш за реклама или по някоя агенция да ти напише сайта... и после какво правим?!? ;)
 
Идеята може да се развие много - добро попадение е

примерни секции:
коктейли
какво Не смесвайте
история на различните видове питиета

мезе
снимки на пийнали хора
пиянски истории

има още много - ти ще си ги измислиш :lol:
успех!
 
close каза:
Идеята вече е измислена!
Ще се прави форум за алкохола!
Който иска да помогне,да даде някой савет ще е добре дошъл!
Сега мисля разделите на форума!
аз имах един такъв, който тъкмо щях да го връщам ;) Подавам ръка за колегиална конкуренция :)
 

Горе