Търся: Идея за уеб сайт

karlson

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся идея за уеб сайт, купил съм домейн, които се чудя какво да го правя общо взето. Реших да направя някъв адсенс сайт.
домейна е категории точка ком на английски.
Моля за някакви идей... Не ми се пишат стаии. исками се някакъв автопилот общо взето
 
Ами направи някакъв тип директория, то тоя домейн не виждам за какво друго да се ползва.
Категории как е изписано на латиница? Става ли за Енг сайт?
 
става за английски сайт да, мислех си за директория но сме 2017 все пак...
 
Интерактивен сайт, в който попълваш нещо като анкета, различни въпроси определящи какъв човек, какви са ти интересите, както примерно при кариерното ориентиране, и накрая може да излиза един извод примерно ти си предприемчив, подходящите работи за теб са еди си кои, и мотото може да е нещо от сорта на "разбери си категорията" примерно или нещо такова. Това ми дойде на ум и просто реших да го споделя :)
 
Интерактивен сайт, в който попълваш нещо като анкета, различни въпроси определящи какъв човек, какви са ти интересите, както примерно при кариерното ориентиране, и накрая може да излиза един извод примерно ти си предприемчив, подходящите работи за теб са еди си кои, и мотото може да е нещо от сорта на "разбери си категорията" примерно или нещо такова. Това ми дойде на ум и просто реших да го споделя :)
Благодаря, интересна идея!
 

Горе