Търся: Идея , къде да вкарам 20 000 потребителя от ФБ

djokando83

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Колеги , имам няколко спортни групи във ФБ и ми е интересно къде според вас мога да им ангажирам вниманието извън тези групи ... Тествах във форум ама мързела е лошо нещо ... трудно е да накараш някой да се регистрира там , освен ако не му е нужно нещо дето търси .

Чудя се за някое приложение за телефон или сайт , но нещо не ми идват достатъчно идеи ... Та ако имате някое предложение ще съм благодарен ✌️
 
Зависи какво целиш с ангажирането на вниманието. Защо не Вайбър бот ?
Каква работа би ми свършил този бот ? ... смисъл ще ми помогне за вкарването на хората там или ще ангажира после с постове ?
 
ще ангажира после с постове
Ще ги ангажира с постове и ще прави каквото искаш. Например някакви новини по темата и тнт. Пиши на @ReminD той е много добър в правенето на такива вайбър ботове . Ти ако ангажираш толкова хора във вайбър, може да им продаваш и разни неща ;)
 
Целта ми е да ги ангажирам извън ФБ ... нещо като резервна платформа в случай че нещо с фб се обърка и не мога да си монетезирам нещата оттам .
Вайбър или Дискорд. Дискорда е нещо като мирката преди. Канали - влизаш и си пишеш. Тук каналите имат и подстаи. В крипто средите го ползват много. Мисля, че за теб ще е супер.
Спортен канал с подканали:
- футбол
- тенис
…..
 
Вайбър или Дискорд. Дискорда е нещо като мирката преди. Канали - влизаш и си пишеш. Тук каналите имат и подстаи. В крипто средите го ползват много. Мисля, че за теб ще е супер.
Спортен канал с подканали:
- футбол
- тенис
…..
Ще и хвърля едно око и на тая платформа :)
 

Горе