Идея

buffu

Member
Здравейте,
Наскоро направих сайт за игри , ( има инфо за всякакви игри ) , и се чудя как да привлеча повече трафик.( ч/з игри , награди и др. )
Попринцип когато става дума за друг сайт , винаги ми идват наума идеи , които могат да привлечат вниманието на потребителя и да го накарат да посещава сайта,но когато става дума за мой сайт , нищо не мога да сетя.
 
От: Идея

Привет!
Наскоро гледах един нов сайт за игри. Стана ми интересно, че имаше доста посещения като за нов сайт - от порядака на 100-150 уникални на ден. После видях, че юнака го беше добавил в някаква директория (неизвестна за мен) посветена на игрите и от там идваха посещенията. Сега е абсурдно да се сетя името на сайта или директорията, но ако те вълнува утре мога да пробвам да ги издиря.
 
От: От: Идея

Привет!
Наскоро гледах един нов сайт за игри. Стана ми интересно, че имаше доста посещения като за нов сайт - от порядака на 100-150 уникални на ден. После видях, че юнака го беше добавил в някаква директория (неизвестна за мен) посветена на игрите и от там идваха посещенията. Сега е абсурдно да се сетя името на сайта или директорията, но ако те вълнува утре мога да пробвам да ги издиря.
Здравей,
малко късно пиша , но ако все пак имаш свободно време да провериш , ще се радвам :)
Благодаря
 

Горе