Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
За стотен път ще ви повторя: аз съм ЗА коалиция ГЕРБ, ПП и ДБ. Аз проблем с тези партии нямам, но явно те не искат България да върви напред. Дано Киро и Асен се вразумят. Идеята е да работим против хора, мислещи като Нанди, Крумов и други, те си се знаят кои са.
Преди два месеца чух че ще има правителство на всяка цена. Преди един месец чух пак същото. Преди няколко дни го чух за трети път. А не следя новини от два месеца.
 
Той тиквата ако искаше да вървим напред щяхме да сме напред, не да сме по-зле от Румъния, Сърбия, че дори и Албания. Грам акъл нямате в тия кратуни...
Аре бе, умник, каква е твоята формула за управление? Нали си начетен и умен? Или ти можеш само да се смееш на всичко. Баси, как го правиш тоя бизнес...мъка.
 
Хахаха, мозъл на гербаджия. Нали и Подбалканският те го поддържат също. Човече, излагаш се много. ;)
Тогава не карай кола, щом всичко е гербаджийско. И не ползвай метро, че е на Фндъкова.
 
Не си правете илюзии. Коалицията е ГРОБ, ПП и ДБ, ясно е като бял ден.... Още преди това казаха, че условията е никой от лидерите да не е премиер, което е лесно изпълнимо. Разбира се ще го направят само за да спасят България от Путин и кризите, някой да не си помисли, че ще го направят с користни цели....

Ей се ни се еба майката.... Ковид, ваксини, войни, всички екстри ще бъдат..... Западните господари също ще са много доволни. Половината коалиция на щатите, другата на еу.... перфектно....
Дано наистина стане така и да ти го набият в русофилската глава.
 
Аз съм доволен: ГЕРБ победиха, червените комунисти 9 процента. Това ми стига! Наздраве!!!
 
  • Haha
Реакции: OSH
Аре бе, умник, каква е твоята формула за управление? Нали си начетен и умен? Или ти можеш само да се смееш на всичко. Баси, как го правиш тоя бизнес...мъка.
Формулата..
Подредени пред стената.
Готови за стрелба!
Огън!
Равнис!
На дясно!
Марш!
И живота в България разцъфтя
 
Като някого победи му се казва честито. Ама не, вие ще намерите 100 причини, че сте загубили. Ей така смачках един на билярд, а уж беше играч. После знаете ли какво ми каза? Че не съм знаел как да държа щеката, късмет било. 3-0 го бих...
Честито!
 
Много яка вечер, а загубилите нямат и достойнство!
Никой не оспорва "голямата" и безполезна победа на Герб.
Тук истината е че ще има нови избори!Язък за победата им!
 
Никой не оспорва "голямата" и безполезна победа на Герб.
Тук истината е че ще има нови избори!Язък за победата им!
Ако резултатът беше в полза на ПП и бяха гушнали БСП, щеше ли да е по-добре?
 
Тогава не карай кола, щом всичко е гербаджийско. И не ползвай метро, че е на Фндъкова.
Хахаха, ход беш, нали? Казах ти, че всички гербаристи сте от едно и също тесто.
Никой не оспорва "голямата" и безполезна победа на Герб.
Тук истината е че ще има нови избори!Язък за победата им!
Разбира се, че ще има нови избори. Това е свинщина и е същата свинщина. Че и оня куц кон влезна пак.
 
Хахаха, ход беш, нали? Казах ти, че всички гербаристи сте от едно и също тесто.

Разбира се, че ще има нови избори. Това е свинщина и е същата свинщина. Че и оня куц кон влезна пак.
Излишно е да спориш с гербераст, той тедката стана по-зле от типина, където очевадно е платен трол. Просто е отчайващо положението в редиците на Винету.
 
  • Like
Реакции: OSH
Излишно е да спориш с гербераст, той тедката стана по-зле от типина, където очевадно е платен трол. Просто е отчайващо положението в редиците на Винету.
Да, така е. Много ми е тъжно за такива хора. Било по-добре при ГЕРБ. Кое бе бай ... е било по-добре? Идиоти, човек. Пълни и завършени. Поне е гласувал, не е тако другите диван-патриоти. :)
 
Много яка вечер, а загубилите нямат и достойнство!
Таковам на твоето достойнство. Ето ти малко да четеш, щото много ти знае човката:


И на ония твоите "интелегентните" приятели да им пратиш поздрави от мен. ;)
 
ПП нямало да подкрепят ГЕРБ. Няма такива глупаци. Честито, пратиха ни на избори. Да ви е сладко!!!
 
  • Haha
Реакции: OSH
Таковам на твоето достойнство. Ето ти малко да четеш, щото много ти знае човката:


И на ония твоите "интелегентните" приятели да им пратиш поздрави от мен. ;)
Ахахахах, почнаха фейковете и оправданията. Кеффффф!
 

Горе