Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Столичният умно-красивитет спаси продължаваме пародията от пълен срив, както и ниската избирателна активност в цялата страна. Не, гроб не са спечелили отново доверието на хората. Процентите им са горе-долу същите.

1664803350844.png
 
Очаквайте скоро!

Виж файлът 25996

Не могат:

''Прогнозата е от ГЕРБ-СДС да имат 67 депутатски места. „Продължаваме Промяната” по предварителни данни е с 53 народни представители, а ДПС с 36. „Възраждане” - 27 банки в Народното събрание, а БСП - 25. На „Демократична България” социологията на този етап отрежда 20 места, а „Български възход” е с 12.''

Единствено коалиция пп + гроб прави над 120 места. Гроб+ възраждане= 94 места; гроб +дпс= 103; пп+бсп+дб=98. Ако прибавим към тях 12-те на Янев стават 110 - пак не става. Гответе се за нови избори по Коледа. :)
 
Не могат:

''Прогнозата е от ГЕРБ-СДС да имат 67 депутатски места. „Продължаваме Промяната” по предварителни данни е с 53 народни представители, а ДПС с 36. „Възраждане” - 27 банки в Народното събрание, а БСП - 25. На „Демократична България” социологията на този етап отрежда 20 места, а „Български възход” е с 12.''

Единствено коалиция пп + гроб прави над 120 места. Гроб+ възраждане= 94 места; гроб +дпс= 103; пп+бсп+дб=98. Ако прибавим към тях 12-те на Янев стават 110 - пак не става. Гответе се за нови избори по Коледа. :)
ГЕРБ+ДПС и още 1 - Възраждане или ДПС
Но най-вероятно избори. Всичко измислено
 
при нови избори нищо ново няма да има.. най много ГЕРБ И ДПС да вземат още по депутата.. новите избори ще убият всички партии без ДПС и ГЕРБ
 
Ако има нови избори, аз се кандидатирам. Относително успешен, относително млад човек, чесността ми ме краси, особено когато има камери и свидетели около мен.

Обещавам да крадем символични суми в сравнение с другите маймуни, мафията може да се опита да ме сплаши, и ще успее, но поне съм готов да избера един от вас като поставено лице, за да може когато САЩ и ЕС решат да ме убият заради нежеланието ми да им продам българският народ с 99% намаление, да имат кого да гръмнат вместо мен.

Търсят се още подобни хора с практически подход към политиката, рушветите и наличнието на поне частица за съвест, за разнообразие, тъй като лапница ще има за всички, но умерена - че от много ояване се надебелява. Вижте го Бойко какъв шопар мамин златен е станал.
 
ГЕРБ+ДПС и още 1 - Възраждане
Мите, съвсем през просото го подкара... :) Ти знаеш ли каква е идеологията на възраждане изобщо???

И днес Костадин е казал отново, че ще се коалира само с тези, които ще следват тяхната политика - независими от ЕС и НАТО решения за страната. Нещо, което е невъзможно.
 
да имат кого да гръмнат вместо мен.
Това звучи много изкушаващо... зЕми Чилито, че ме дразни. :D
 
Столичният умно-красивитет спаси продължаваме пародията от пълен срив, както и ниската избирателна активност в цялата страна. Не, гроб не са спечелили отново доверието на хората. Процентите им са горе-долу същите.

Виж файлът 25998
Много са ми вяли иии тъпи тези избори. Вчера не съм пускал телевизор и като цяло не ме интересуват. Все една и съща. И ти се опитваш да демонстрираш някакъв ценз ,а да си толкова запалена по тази простотия. И гледам и тук във форума изнервени лица. Чай ще ти пиша в другата тема кой видях в Пловдив.
 
И ти се опитваш да демонстрираш някакъв ценз
Кога тва??? Не е било умишлено. :)

а да си толкова запалена по тази простотия.
Тцъ, не съм, макар че ми се искаше да се покажем пред света като по-умна нация. Нация, която отхвърля робството на ЕС.
 
Кога тва??? Не е било умишлено. :)


Тцъ, не съм, макар че ми се искаше да се покажем пред света като по-умна нация. Нация, която отхвърля робството на ЕС.
Мъ къде другаде ще ти се отдаде да докоснеш 25 инчов тъчскрийн? Нещата се калкулират за 30-на секунди. Отваряш сайта на ЦИК, смяташ на ум. 12% от 35% ~ 4% гласове в небитието.
 
@nandibandi Искаш ли да ти кажа как една по-наблюдателна комисия е разбрала, че си гласувала за Възраждане?
 
На първия "слайд" са ДПС, ПП и Възраждане, на втория са другите играчи. Ма не са притеснявай, в комисиите са прости парчета като цяло и не са те разконспирирали.
 
Това звучи много изкушаващо... зЕми Чилито, че ме дразни. :D
Страшна злоба... Съдейки по постоянната ти фрустрация имаш нужда от спешно постъпване в специализирано медицинско заведение.
 
От години имам една пъклена идея, активността да се срине под 15%. Дали тогава нещо ще им щракне в главите, или не?
 
Отиваме на нови избори... всички говорят че трябва да има правителство и че в момента нови избори са убийство за държаввата.. обаче всички казват без коалиция хахахаха егати идиотите.. ми тогава какво правим бе умнотъпанарите.. как беше " да го духат бедните" вие си откраднахте 1-2 милиарда вече и не ви пука :)
 
Страшна злоба... Съдейки по постоянната ти фрустрация имаш нужда от спешно постъпване в специализирано медицинско заведение.

Много си тъп, Гоше. Това беше шега. Чувството за хумор е показател за интелигентност, а ти нямаш такова. Още от тъпите ти мемета се разбра. ;)
 
И сега ако се сформира правителство и доживеем началото (но не и края) на ББ4 ще е висша форма на мазохизъм. Малко като онзи виц "а бе от 4-я път педе*ст става ли се?".

п.с. Блинки да се подготвя да сменя датите на темата предварително :D. Някъде към април-май е моето предположение...

Много си тъп, Гоше.
В наши дни тъпото е скъпо Нанди ;)
Courtesy by Ivan Kirov :D
 
Последно редактирано:
Мите, съвсем през просото го подкара... :) Ти знаеш ли каква е идеологията на възраждане изобщо???

И днес Костадин е казал отново, че ще се коалира само с тези, които ще следват тяхната политика - независими от ЕС и НАТО решения за страната. Нещо, което е невъзможно.
За мен има само интерес без никаква визия.
Единствено както каза да не се коалира, за да постигне по висок резултат на нови избори
 
сега ще разберат всички какъв играч е бат ви БОЙКО ахахах или е много добър или вече е свършил.. момента всички се чудят и незнаят какво им готви.. с какъв ход ще изскочи.. тези от ПП се надяват да правят правителство да има за какво да се хванат щото ако не стане и има нови избори те отиват вече до 5-6 процента щото няма да има за какво да се хванат в новата кампания,.. тяхната кампания се изтърка с кюлчета и чекмеджетата.. трябва реални политики вече да се говори..
 

Горе