Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
ей ама и президента хич не го разбирам как може да сложи такъв човек след такива работи...

 
Радев ги гледа 1 година как само си бъркат един на друг у гащите и реши да заложи на тежката артилерия - школувани и доказани кадри от старата номенклатура!

Хвала!!!
 
Майкоуу, 02.10.2022, wow
 
Радев ги гледа 1 година как само си бъркат един на друг у гащите и реши да заложи на тежката артилерия - школувани и доказани кадри от старата номенклатура!

Хвала!!!
Аз определено не съм етусиаст. Видяхме какво намърда в политиката Радев, а не липсваха и съмнителни идивиди. Като почнеш от киро с канадското гржданство, та свършиш с оная министърка с изплагиатстваната диплома. Тя дали не е и в този кабинет, впрочем?
Сега и тоя рушветчия на МВР... да кажеш, че не ги познава, ама да прави каквото ще..

Майкоуу, 02.10.2022, wow
Това според нумерологията колко е страшно?
 
Това според нумерологията колко е страшно?

Та, Мишел плати ли ти нещо, та да капнеш за подписа, който ползваш?
 
За да избегна изнудванията на Дефа, променям подписа.

Първоизточникът: на 1:02

 
За да избегна изнудванията на Дефа, променям подписа.

Първоизточникът: на 1:02

Така е много повече в твоето амплоа.
 
@EASYSURVIVOR, неква информация от кухнята да ни дадеш? Декларирал ли е Карадайъ коя е неговата родина-майка?

 
@EASYSURVIVOR, неква информация от кухнята да ни дадеш? Декларирал ли е Карадайъ коя е неговата родина-майка?

незнам не съм чувал нищо , обаче щом толкова бързо реагираха, силна подготовка има за изборите, ДПС този път ще ударят 15% сигурно аххаха нищо чудно след толкова много партиии накрая ДПС да излезнат 2 хахахаха че ПП може да загубят доста проценти.. аз ви казах ако искате държавата да се оправи гласувайте за ДПС
 
щом толкова бързо реагираха, силна подготовка има за изборите,
Аха. Колко ли автобуса с гласопродаватели са договорили Ер Доганя?
 
Само когато имат добри попдения шервам тук от фейсбук страницата им.

Аз лично подозирам Славчев. Славчев, дължиш ми пари. :(
Това съм аз, Льо Клер :D :D :D
 
незнам не съм чувал нищо , обаче щом толкова бързо реагираха, силна подготовка има за изборите, ДПС този път ще ударят 15% сигурно аххаха нищо чудно след толкова много партиии накрая ДПС да излезнат 2 хахахаха че ПП може да загубят доста проценти.. аз ви казах ако искате държавата да се оправи гласувайте за ДПС
Баш заради такива мекерета като теб ще гласувам за Киро. ;)
 
Пускам сълза от умиление. Тва от днеска

297154248_594525435650471_3440135161625262070_n.jpg
 
Пускам сълза от умиление. Тва от днеска

297154248_594525435650471_3440135161625262070_n.jpg
Контекстът ясен, ама събджектите кои са?

едит: невърмайнд, пик е най-добрият сорс за такива работи.
 
Контекстът ясен, ама събджектите кои са?

едит: невърмайнд, пик е най-добрият сорс за такива работи.
Това е кадър от БНТ. Събджектите са Киро и Лена, качвайки се в президенството, за да предадат властта.
 
Анкета в един от многото новинарски сайтове: Каква оценка поставяте на кабинета Петков?

Резултат от анкетата: Не плачете много...

1659445607368.png
 

Горе