Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Каква е тая хомофобия!? Точно от теб не съм го очаквал... Приеми хората каквито са. Педал, педал, такъв си го харесват герберите, да си му се радват :)
Когато една теза стане мейнстрийм, аз минавам от другата страна. Не съм станала хомофоб, но категорично не ми харесва и агресивно налаганата хомофилия и джендър-флуид идеология.

От соушъл-джъстис, останах само уориър. Разпадам се като бе се пе то. :)

Е нали пробваха и с леля Цецка, пак беше греда
Това па беше най-тежкия травестит. Да налагаш мъж за майка на нацията е перверзия, която по нашите географски ширини няма как да мине. :)
 
Не, не е дело на служебкия кабинет. Това произведение на инжинерната мисъл, може само в крадлива герберска кратуна да се роди :)
Този пак не разбрал. Ама от фен на зелен чорап - толкова.
 

Какво не съм разбрал? Че това е върхът на грозотията, реализиран от герберски селски кмет. 500 деца имали лятото, на село с 1000 жители... Бати лесните за лъже е сте....
 
Каква е тая хомофобия!? Точно от теб не съм го очаквал... Приеми хората каквито са. Педал, педал, такъв си го харесват герберите, да си му се радват :)
Кокорчо по ли е убав бе хахахха :) Биполярност на макс хахахх :)
 
Интересно за 1 месец разкриваха 500 неща.. от 2 месеца служебните министри на икономиката и финансите защо не разкриват нищо.. толкова ли беше нещо друго няма ли? или те вече нямат за какво да се борят.. нали намерихме това което ни трябва.. не ни трябват нови звезди..
 
Мисля че ще се създаде правителство, което няма да е добре за повечето българи.
Все пак това са хора назначени от Америка за България, или иначе казано Сорос.
Първият им акт на предателство вече го заявиха, ще отстъпят пред Северна Македония, и ще се отрекът от българската история.
Следват тотални локдауни за неваксинираните, сексуално обучение в училищата, джендъризация, посрещане на мигранти с отворени обятия и тн и тн, все "благини" на западният свят.
 
Мисля че ще се създаде правителство, което няма да е добре за повечето българи.
Все пак това са хора назначени от Америка за България, или иначе казано Сорос.
Първият им акт на предателство вече го заявиха, ще отстъпят пред Северна Македония, и ще се отрекът от българската история.
Следват тотални локдауни за неваксинираните, сексуално обучение в училищата, джендъризация, посрещане на мигранти с отворени обятия и тн и тн, все "благини" на западният свят.

Аз кат виках за Възраждане да гласуваме, вий не, ще крепим още 30 години утопичната идея да ставаме западняци...
 
Аз кат виках за Възраждане да гласуваме, вий не, ще крепим още 30 години утопичната идея да ставаме западняци...

 

Ето ви го новият министър на външните работи :)
 

Ето ви го новият министър на външните работи :)
Ей, ама в паниката си ще изкарате и изгрева и залеза като нещо лошо :) Ако разбирам правилно, проблема с Лорел е това, че е евреин, така ли е?
 
Ей, ама в паниката си ще изкарате и изгрева и залеза като нещо лошо :) Ако разбирам правилно, проблема с Лорел е това, че е евреин, така ли е?
Не, че е участвал в някакви партии мартии в Израел и може и да работи за някои други.. Много шарена биография има отвори и виж.. Нищо чудно и той да е с двойно гражданство
 
Не, че е участвал в някакви партии мартии в Израел и може и да работи за някои други.. Много шарена биография има отвори и виж.. Нищо чудно и той да е с двойно гражданство

Да, някакво малоумно соц. движение, като е бил студент, не мисля, че е нещо сериозно. По добре това, отколкото СИК. И аз като бях млад се увличах по скинхед движението тогава, ама ми мина :). В тая връзка, щом аз го приемам, значи и ти можеш.

Аз не мога да разбера защо не искате да дадете шанс на новите хора, пък били те и евреи? Ако се усерът ще ги махнем и тях, какъв е проблема. Със сигурност няма да ги чакаме 12 години, никой няма такова търпение вече.
 
Я и аз да цопна един линк :)

 
Аз кат виках за Възраждане да гласуваме, вий не, ще крепим още 30 години утопичната идея да ставаме западняци...
Коцето изглежда като човек, дето ще те вкара в затвора за 20 години ако разкажеш виц за него. Айде, играли сме го вече това.
 
Коцето изглежда като човек, дето ще те вкара в затвора за 20 години ако разкажеш виц за него. Айде, играли сме го вече това.
Просто влиза в роля като го дават по "сериозните" телевизии.
Гледай го в по-различни ситуации и ще усетиш по-различен pattern.
 

Горе