Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Как тоя примерен график оборва твърденията за манипулация на изборните протоколи? Ясно казах: в секциите всичко е наред - германска точност и педантичност. След като протоколите напуснат секциите и отпътуват към цик, се започва голямото натъкмяване на цифрите до желания резултат.

Но отново заявявам, че машинният вот не е по-труден за манипулиране. Преди последните избори имаше сигнали за неправомерно местене на машини. Днес, знаейки колко много лъже Киро-тъпиро, нямаме никакво основание да вярваме, че Продължаваме Агонията са спечелили честно съответния процент. - Въпреки огромната маса тъпанари (барабар с моя милост), които се връзват на всяка нова схема на сащ-ското посолство. Откъдето ни сервират винаги една и съща манджа в различна посуда.
Какво те кара да мислиш, че ако сме към Русия няма да е по-различно? Те там избори не нагласят ли? Не мислиш ли, че просто е избрано по-малкото зло от нашите управници. Добри няма, има само по-малко зли. ;)
 
Какво те кара да мислиш, че ако сме към Русия няма да е по-различно?

Какво те кара да мислиш, че искам да сме към Русия? Искам да НЕ сме васалитет, а да ползваме ресурсите, които са ни по-удобни за доставяне и по-изгодни като цена. Това означава да имаме индустрия, а не икономиката ни да се гради на мижав туризъм (имаме украински туристи, дето не плащат, ма нищо) и търговия чрез прекупуване на чужди стоки.

Колкото и да ви се иска да се ласкаете, IT сферата не генерира БВП.

Не мислиш ли, че просто е избрано по-малкото зло от нашите управници.
Човече, това е най-най-най голямото зло. По-голямо просто няма към момента.

Апропо, лъжеца кога ще подава оставката? Или още не е заграбил каквото му е било в плановете?
 
Въпреки огромната маса тъпанари
Секцията първо зависи какви хора ще се паднат. При мен всеки път е имало по една тъпанарка с вирнат нос, която бърка работата. Но така или иначе една секционна комисийка обикновено си свършва работата добре. Или поне си я свършва. Каква отговорност може да носи и какво може да направи комисията какво се случва после? Аз зор не си давам и по екшън секции не ходя, но всеки път трябва да си дам зор в един момент щото просто не знаят какво правят. Включително хора абонирани са комисии.

И не, машинния вот е много по-трудно да бъде манипулиран и схемите стават много повече.
 
И кво ако ми пука? Мога ли да повлияя на решението, ще ме питат ли какъв да бъде, референдум нещо ше има ли? Или за морално удовлетворение, че ми пука?
(Нали знаеш, че ми пука, но за едни други работи. За тях ще осигурят бюджетни средства..)
Да, нали? По-добре е да направиш един красив мъж по-богат отколкото една грозна жена по-бедна? Win-win a? Или?
 
Какво те кара да мислиш, че искам да сме към Русия? Искам да НЕ сме васалитет, а да ползваме ресурсите, които са ни по-удобни за доставяне и по-изгодни като цена. Това означава да имаме индустрия, а не икономиката ни да се гради на мижав туризъм (имаме украински туристи, дето не плащат, ма нищо) и търговия чрез прекупуване на чужди стоки.
Или си с Русия или против нея, средното положение е само временно и накрая все ще трябва да избереш.

Колкото и да ви се иска да се ласкаете, IT сферата не генерира БВП.

IT сферата не генерира толкова колкото ни се иска, но съм сигурен, че има поне едни 10%.
Човече, това е най-най-най голямото зло. По-голямо просто няма към момента.

Апропо, лъжеца кога ще подава оставката? Или още не е заграбил каквото му е било в плановете?
Най-голямото зло ще го видиш когато нахлуят брадатите Кадировци у вас и те поздравят за добро утро. Няма да те питат дали ги подкрепяш. Живеем в свободен свят и трябва да сме благодарни.
 
Секцията първо зависи какви хора ще се паднат. При мен всеки път е имало по една тъпанарка с вирнат нос, която бърка работата. Но така или иначе една секционна комисийка обикновено си свършва работата добре. Или поне си я свършва. Каква отговорност може да носи и какво може да направи комисията какво се случва после? Аз зор не си давам и по екшън секции не ходя, но всеки път трябва да си дам зор в един момент щото просто не знаят какво правят. Включително хора абонирани са комисии.

И не, машинния вот е много по-трудно да бъде манипулиран и схемите стават много повече.
Пак си изсипал една камара безсмислени тъпотии, глупако. Разбрахме, че си бил в изборни комисии, това не значи, че изборите не са били фалшифицирани. По никакъв начин. Изобщо, ти си толкова гламав, че ако някой оправя жена ти пред тебе, ще помислиш, че се е спънал и паднал върху нея.

Фалшификациите не са правени в секциите пред наетите галфони като тебе. Толкова ли не можеш да го схванеш или държиш да изтъкнеш 50 пъти, че си бил в комисия? Браво! Получаваш потупване по рамото.
 
1656338115704.png
 
Ти в затвор ли живееш?
Ок, имаш странна представа за свобода, ясно. Милениълчета... :rolleyes:

Я да те питам относно твоите хубосници: Има ли нещо, за което да не са излъгали? Морална норма, която не са пристъпили. Това ли беше алтернативата на тиквун? Разликата между неговото управление и управлението на ПП е само в скоростта, с която се случват зулумите. Бързи са, признаваме им го.

А Радев днес им го наби и на тях, както го набиваше на огледалната им политическа сила преди това

 
Ок, имаш странна представа за свобода, ясно. Милениълчета... :rolleyes:

Я да те питам относно твоите хубосници: Има ли нещо, за което да не са излъгали? Морална норма, която не са пристъпили. Това ли беше алтернативата на тиквун? Разликата между неговото управление и управлението на ПП е само в скоростта, с която се случват зулумите. Бързи са, признаваме им го.

А Радев днес им го наби и на тях, както го набиваше на огледалната им политическа сила преди това

По принцип съм фен на Радев, защото съм говорил с него макар и за малко.
Точно този който е пуснал документа е голям шмекер и мисля че го оправдаха този документ още вчера.

Кажи какво е свобода за теб?
 
На мен ми е интересно, защо след като правителството си е подало оставка продължава да изпълнява функциите на премиер и продължава да назначава и да гони хора? За мен след тази оставка веднага излизат парламента и докато не направят ново правителство ако успеят или ако не успеят избори.. да продължават като депутати, докато се назначи служебно правителство.. но още да продължава да харчи нашите си е направо без думи.. че те ще продължават схемите така като за последно .. 10 дена са достатъчни да изчезнат едни нови 9 милиарда...
 
мисля че го оправдаха този документ още вчера.
''оправдаха'' е най-точният израз. Демек, замазаха поредната лъжа на бандата озурпатори на властта.

Свободата за мен е: всичко, което беше допреди 2 години. ;)
 
На мен ми е интересно, защо след като правителството си е подало оставка продължава да изпълнява функциите на премиер и продължава да назначава и да гони хора? За мен след тази оставка веднага излизат парламента и докато не направят ново правителство ако успеят или ако не успеят избори.. да продължават като депутати, докато се назначи служебно правителство.. но още да продължава да харчи нашите си е направо без думи.. че те ще продължават схемите така като за последно .. 10 дена са достатъчни да изчезнат едни нови 9 милиарда...
Схемата на буци, ама иначе му бяха алтернатива. Е, в скоростта, с която вършат поразиите са много по-добри.
 
''оправдаха'' е най-точният израз. Демек, замазаха поредната лъжа на бандата озурпатори на властта.

Свободата за мен е: всичко, което беше допреди 2 години. ;)
Буквално е все едно и също. Бойко ни позатвори по едно време и от тогава си е същата свободия.
 
Буквално е все едно и също. Бойко ни позатвори по едно време и от тогава си е същата свободия.
Даам. Садо-мазо поколението не може да направи разликата. За него Свободата е да ходи по кръчмите и да протестира срещу опозицията.
 
Даам. Садо-мазо поколението не може да направи разликата. За него Свободата е да ходи по кръчмите и да протестира срещу опозицията.
Нещо си в грешка. Аз по кръчми не ходя, а и не си падам по протестите. Предпочитам да работя и след това другото ще дойде. Свободен съм си и ми е добре, ако искаш Путин да те пороби това са си твои извращения.
 
50 пъти, че си бил в комисия? Браво! Получаваш потупване по рамото.
Чак 50 пъти не съм бил в комисия. Благодаря за потупването. Поне значка, нещо?
 
А Радев днес им го наби и на тях, както го набиваше на огледалната им политическа сила преди това
Ми... времее да признаем, че Радев се оказа голям тарикат и сървайвър.
 
Пак си изсипал една камара безсмислени тъпотии, глупако.
smtjh.jpg
 

Горе