Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Дефе, пак ще ти дърпам ушите. Не ме вкарвай в интриги. Не ги знам кои са тия двамата, не ги следя и не ме интересува.

Прав си, че ще откача, затова не си прави евтини провокации на мой гръб. Има риск майка ти да бъде многократно поздравена, в стил ала Етериум. o_O
Вижте нещо интерсно. Нанди, ще откачи :)
За съжаление това е представителна извадка, какво се случва в НС. Всеки, които е прибързал и не е разбрал какво посочвам е в грешка.
 
За съжаление това е представителна извадка, какво се случва в НС. Всеки, които е прибързал и не е разбрал какво посочвам е в грешка.
Ай стига се прави на Лили Иванова. Кажи директно какво искаш да кажеш с тва видео, че нямам време ( а и желание) да го гледам.

п.с. Ако намекваш нещо за Възраждане - бОли ме фара. Ще гласувам за тях единствено като алтернатива на психо-дясната сган. Не храня ниаккви илюзии за тях, дори съм доста скептична.
 
Ай стига се прави на Лили Иванова. Кажи директно какво искаш да кажеш с тва видео, че нямам време ( а и желание) да го гледам.
 
Ай стига се прави на Лили Иванова. Кажи директно какво искаш да кажеш с тва видео, че нямам време ( а и желание) да го гледам.

п.с. Ако намекваш нещо за Възраждане - бОли ме фара. Ще гласувам за тях единствено като алтернатива на психо-дясната сган. Не храня ниаккви илюзии за тях, дори съм доста скептична.
Това
или това
 
Ай стига се прави на Лили Иванова. Кажи директно какво искаш да кажеш с тва видео, че нямам време ( а и желание) да го гледам.

п.с. Ако намекваш нещо за Възраждане - бОли ме фара. Ще гласувам за тях единствено като алтернатива на психо-дясната сган. Не храня ниаккви илюзии за тях, дори съм доста скептична.
Започвам да намеквам, че си патка. Нали ги знаеш как се шурат да оберат каквото е останало.
 
Кой тоя? Дългия?? o_O
Не знам дали това е най-важното сега, глей Дефа кво ти вика:
Започвам да намеквам, че си патка. Нали ги знаеш как се шурат да оберат каквото е останало.
Псовай на воля без скрупули, той е заслужил.
 
Не знам дали това е най-важното сега, глей Дефа кво ти вика:

Псовай на воля без скрупули, той е заслужил.
Дамата в мен се съпротивлява на порива на трола, който е по-голям и по-силен. След малко... ;)
 
Започвам да намеквам, че си патка. Нали ги знаеш как се шурат да оберат каквото е останало.
Ти имаш фетиш, знаеш ли? Ти си мазохист и се възбуждаш, когато те унижават, мачкат и обиждат.

Властна майка обикновено е причината за такива състояния. Пий си хапчетата, както ти е казал лекарят.

п.с. Виж ся, по принцип не ми е проблем да сипвам, но гледам поемащият да е поне малко на ниво. Трудно ми е да обиждам хора, които съжалявам. По-комфортно ми е да съм благосклонна към теб, защото си тъжно човече. Не се опитвай да ме провокираш, защото после ми е тъпо, че съм те поставила на място и се обвинявам.

Бегай да планираш следващия мега-гига проект, за който тук вкупом ще ти се подиграват. ;)
 
Не знам дали това е най-важното сега, глей Дефа кво ти вика:

Псовай на воля без скрупули, той е заслужил.
В такива моменти ми става ясно, че си лаладжия и на теб не може да се разчита.
 
Акцента не беше върху "патка". Онова чудовище @етерИум така е видял...акцента.
И аз не въприех сравнението като акцент на поста ти.

И след като акцентът е върху ''Нали ги знаеш как се шурат да оберат каквото е останало.'' - да земеш да кажеш тогава какво е останало, та аз се щурам да го обера?

Ти си сериозна конкуренция на Чили Димитров по безсмислени постове. Може да си направите рап дует ''чилиеца и м'глата''.
 
И аз не въприех сравнението като акцент на поста ти.
Не знам дали ще ми стигнат силите да науча какво си всъщност. <- това е prima vista
 
Тия кви думи знаят/ползват: "шурам", такова, не знам кво. Ко туй шура, Дефка, пилятата? Шурррррр деа пильету деа!

Аз тия само съм ги чувал в ежедневният ми хабитат из салонните зали на аристокрацията, където съм израснал.
 
Тия кви думи знаят/ползват: "шурам", такова, не знам кво. Ко туй шура, Дефка, пилятата? Шурррррр деа пильету деа!

Аз тия само съм ги чувал в ежедневният ми хабитат из салонните зали на аристокрацията, където съм израснал.
Ми може би щурам. Откъде да знам.
 
Не знам дали ще ми стигнат силите да науча какво си всъщност. <- това е prima vista
Аз знам - няма да ти стигнат силите. Нисък капацитет vs. сложна материя = causa perduta.
 
Аз знам - няма да ти стигнат силите. Нисък капацитет vs. сложна материя = causa perduta.
Голямата уста, ще те вземе.
 

Горе