Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Че къде пък съм тръгнал да те убеждавам :)

Глупости не пиша никога :) Дъвчето го това без да си задавате елементарни въпроси, но то си е за вас :) Няма да слизам на това ниво, тъпашкото всеки, които мисли различно да е тролл, платен или ненормален :)

Ако ти става по-леко преди малко си делихме едно чекмедже с Румен Радев от Боковите :) Румбакиса само на евраците налиташе и искаше да вземе повече да го еб... у зелената фуражка, ама пак по 2 милиярда разделихме другата неделя пак ще делим :) На бойко не му дреме имал над 2 трилиона евро и 800 тона злато има много! Само да ти се носи, ама умръзва да го еб... :)

В началото казваш, че глупости не пишеш, две изречения по късно се опровергаваш брутално... Шизофрения? :)
 
В началото казваш, че глупости не пишеш, две изречения по късно се опровергаваш брутално... Шизофрения? :)
Напреднала фаза, ама то Герберски трол като теб няма да разбере кое е майтап и кое глупост!
 
Хр. Иванов при Лора Крумова вчера: ГЕРБ се опитаха да ни декласират служебно в Ст. Загора.
Лора: Но ГЕРБ са малцинство в ЦИК. Следователно това са направили партиите на протеста?
Хр. Иванов: Е, това не ме притеснява, такава е играта.
 
Хр. Иванов при Лора Крумова вчера: ГЕРБ се опитаха да ни декласират служебно в Ст. Загора.
Лора: Но ГЕРБ са малцинство в ЦИК. Следователно това са направили партиите на протеста?
Хр. Иванов: Е, това не ме притеснява, такава е играта.
Отчайващо...
 
Янев каза, че няма свръх-печалбата на Козлодуй (милиард-два) да се връща, оттам откъдето е дошла. Духайте супата, с други думи.
 
На последните няколко избори гласувах за Демократична България.
Но сега няма да гласувам за тях, поради отношението им към принудителната ваксинация!

Има ли партия, която е против принудителната ваксинация и зелените паспорти, която има шанс да влезе в парламента?


Май само Възраждане са против, но те са и против ЕС.


Тук във последните видеа може да видиш друга гледна точка за тях. Ще тича и по Пеевски този, та може да се запасиш с пуканки и пускай да гледаш.
 
Преместих си вота -> Възраждане.
Ае.
 
Тц тц... Каквото се хилите всичките... Не съм цъкал на Луна.
На ПП и на Радев бях.
Вчера преместих на Възраждане (преди да вида че е против сертификати), а неска и другото - пак на Костадин.
 
Ама не, бе. Гроб и дпс не са политически съюзници и никога не са били

 
Вчера преместих на Възраждане (преди да вида че е против сертификати), а неска и другото - пак на Костадин.
За мен едно от малкото положителни неща в последните години е, че с една лична карта и автомобил може да поскиташ в целия ЕС. И въобще не ми напират патриотични чувства, когато някой(Костадин) ми говори за напускане на ЕС.
 
Затвор, чистка, реваншизъм!

И излизане от арабо-африканската колония, рекламирана като ЕУ.
 
Затвор, чистка, реваншизъм!

И излизане от арабо-африканската колония, рекламирана като ЕУ.
Добре дошъл в отбора :)
 

Горе