Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Герберите нещо за Хемус ще кажат ли? :)
Ще взема и аз като @tipin да се изсера. Авансово платено за озеленяване на непостроена магистрала ...
 
Та колко километри магистрали са построени последните 7 месеца?
Точният въпрос е за колко километра магистрали, които ги няма даже на хартия вече е платено авансово озеленяването?
 
Точният въпрос е за колко километра магистрали, които ги няма даже на хартия вече е платено авансово озеленяването?
Та колко километри магистрали са построени последните 7 месеца, не разбрах?
 
Абе Тъпин на никого не му е притрябвала тази магистрала Хемус. Тя беше нужна докато пресече Балкана, като това вече е напълно направено! От там нататък си има достатъчно добър път по който се движат и тирове и коли и нещата са горе долу добре. Проблемен е пътят от Русе за В. Търново - там стават много катастрофи и има много завои. И русенци непрекъснато плачат, че им трябва този път, но колко километра е направено от него през последните 10 години? Я сега ти ми отговори!
 
Абе Тъпин на никого не му е притрябвала тази магистрала Хемус. Тя беше нужна докато пресече Балкана, като това вече е напълно направено! От там нататък си има достатъчно добър път по който се движат и тирове и коли и нещата са горе долу добре. Проблемен е пътят от Русе за В. Търново - там стават много катастрофи и има много завои. И русенци непрекъснато плачат, че им трябва този път, но колко километра е направено от него през последните 10 години? Я сега ти ми отговори!

Точно така е, ама друго си е да кажеш, че правиш Хемус, дето и Бай Тошо не можа да направи. Това е и голямата драма, хвърляха се милиарди, за да си угоди един пишман диктатор на егото.
 
Рашков: "Има доказателства за нарушения в 'Автомагистрали'. Но няма да ги кажа сега. Ще ги кажа след 10-на дни."

А ето защо няма локдаун: за да отрежат бизнеса от помощи. Доста елегантно. На практика си затворен с този сертификат, ама не може да мрънкаш за глъта въздух:
 
Последно редактирано:
Аз на такива тролове и стинка не бих дал. Никаква самоинициатива, никакъв разум, никаква идея за света, отвъд монитора. Яко сте го закъсали в гроб, явно чекмеджето привършва...
 
Аз имам друг въпрос освен този, колко пътища са направени последните 7 месеца, обаче нали се краде по 7-10 милиарда на година.. сега ще ги имаме ли тези 7 милиарди след като повече от половин година се управлява от президента и служебно правителство?
 
Аз имам друг въпрос освен този, колко пътища са направени последните 7 месеца, обаче нали се краде по 7-10 милиарда на година.. сега ще ги имаме ли тези 7 милиарди след като повече от половин година се управлява от президента и служебно правителство?
Само ти ли не разбра, че парите са раздадени предварително :)

В момента се разкриват маса далавери, какво очакваш да се строи?
 
 
Само ти ли не разбра, че парите са раздадени предварително :)

В момента се разкриват маса далавери, какво очакваш да се строи?
раздадени са колко да са раздадени?
1-2 -3-4 милиарди за 2-3 месеца, ами останалите? ще ги имаме ли? и на всичкото отгоре сме събрали с 2 милиарди повече от ДАНЪЦИ.. А и не плащаме компенсации на бизнеса затова че не работят..
 

Горе