Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ма как хубаво го каза, Мите. Браво за последния ти пост. Подкрепям напълно. :)
Трябва да се постави точката.
Обичам да пиша постове подобни на този. Някой да иска да пиша такива блогове, постове може да ме наеме
 
Не съм за ГЕРБ, ама каквото са казали срещу Кирчо се оказва вярно. От последните часове - за батериите и КЕВР:

 
много ми е смешно като повтарят че имената нямат значение важно е политика и програмата да е еднаква... ааххаха

Само имената имат значение, кого лъжат незнам.. всичко друго е лъжа и измама...
 
Иди чети във фейсбук профила на Гунчева. Днес тотално унищожава копейката.
След което той я оборва с факти и документи, ма това не е важно.

Страх тресе кочинката, а? ;)
 
След което той я оборва с факти и документи, ма това не е важно.

Страх тресе кочинката, а? ;)
Кочината възраждане скоро няма да я има. Баба гуна ви го сложи в задния двор.
 
Кочината възраждане скоро няма да я има. Баба гуна ви го сложи в задния двор.
Много си наивен, ако си мислиш, че това е наистина така. От реваншизма на баба Гуна се интересувате единствено вие - противниците на възраждане.

И на децата е ясно, с истерията кови в началото на октомври, чии акции ще се котират най-високо? ;)
 
Много си наивен, ако си мислиш, че това е наистина така. От реваншизма на баба Гуна се интересувате единствено вие - противниците на възраждане.

И на децата е ясно, с истерията кови в началото на октомври, чии акции ще се котират най-високо? ;)
Едни от най-тежките привърженици на копейкин го критикуват вече. Радвам се, че още мечтаеш, но скоро няма да има копейки за теб.:(
 
Едни от най-тежките привърженици на копейкин го критикуват вече. Радвам се, че още мечтаеш, но скоро няма да има копейки за теб.:(
Забелязвам някаква странна промяна у теб. Докато беше с ник Димитров и другия аватар, се държеше като нормален човек. Сега зад профилът ти стои някакъв злобар (да не кажа тъпанар). Това ме навежда на мисълта, че акаунтът вече се използва от друг човек.

Все тая, де. С предишния собственик беше по-приятно да се дебатира. А, ти не забравяй, че до октомври има доста време и хората си менят мнението ежедневно. ;)

п.с. не ми плащат в копейки. Бих искала да ми плащат в газ, че тва са две печки с общо 6 котлона, па и тате кара на газ... :rolleyes:
 
Реално само "ПИК", колкото и да е жълт писа за срещата на Хр. Иванов с Бобокови.
 
Реално само "ПИК", колкото и да е жълт писа за срещата на Хр. Иванов с Бобокови.
Аз точно това казах преди няколко страници, че реално само ПИК отряза нещата такива каквито са, другите медии си мълчат и затова споделям тях.. Наистина не вярвах преди време , но тези големите тв-та малко не са обективни и правят това което им се казва :)
 
"В публичното пространство имаше и едни снимки как един влиза в един джип пред Народното събрание и говори за културни въпроси"

"Още се чудя, какво би се случило, ако политик влезе в лекия автомобил на подсъдим пред съда "Антимафия" в Италия, не във Франция и Германия. Още се чудя", запита се на няколко пъти Гешев.


много хубави въпроси, нали той им е неудобен и искат да го махнат, хайде да отговарят на тези въпроси като много гледат другите страни.. какво търси политик в колата на подсъдим? Че този човек е в управлението и си има министри..

Оня ден при Цветанка Ризова Кирил Петков каза нещо , но оная журналистка не посмя да пита същото него.. А именно К.П. каза че този който е против Б. Рашков да е начело на КПКОМПИ значи се страхува от това което е направил и има какво да крие.
Аз да питам тогава К.П. значи който иска да сваля главния прокурор има някакъв страх и не иска да го разследват от нещо.. Иска да се отърве.. логиката е същата.. Само че Б.Р. няма да е избран независим, докато главния прокурор е избран от съдиите така че няма как да е политическо лице, докато всички знаем кой е Б.Р.

Но бат ви Бойко каза нещо много хубаво днес, те не познават Б.Р. какъв е, утре ще се обърне срещу тях и ще ги излови аххахаха предстои да видим точно това.
 
Поредният случайник на Радев от служебното му правителство.
"Към момента на встъпването си в длъжност като служебен министър, Кацаров все още е бил председател на сдружение „Център за защита правата в здравеопазването“.
Установено е, че по това време той е подписал документ за промяна на наредбата за медицински стандарт „Клинична лаборатория“. По този начин той е участвал в подготовка на акт в частен интерес, какъвто има сдружението, казват от КПКОНПИ."
 
каква е тая оставка 2 месеца бате, те за 2 месеца разполагат със всичко и могат да правят всякакви мизерии.. защо след като вече си в оставка не ти се отнема правото да управляваш.. супер идиотщина..
 
каква е тая оставка 2 месеца бате, те за 2 месеца разполагат със всичко и могат да правят всякакви мизерии.. защо след като вече си в оставка не ти се отнема правото да управляваш.. супер идиотщина..
Па тя Корнела днеска казала, че преговорите могат да се проточат до 12-ти август. През това време що поразии са способни да направят... И ще ги направят.
 
Айде кажете кога тези големите тв ще отрежат нещо подобноо.. после що цитираме пик..



 
Последно редактирано:

Горе