Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
В селската кръчма така оправят споровете - кат се напият на руснаци, и се почват - който препсува повече - има аргумент.
"Не се бутай между шамарите." - кви шамари бе, излезни от филма, верно форума ви е живота, баси жалката история.
20090f94bf59c9087166fa1f6488e3bf.png
 
Бе вие с ония с банана етера, верно си мислите, че тука сте някакви биткаджии ( "не се заяждай, ако нямаш топките да получиш от същото") и форума се върти около вас - просто ви се смеем на тъпотиите.
5 Секундно търсене в гугъл дава информация каква долна и гнусна пропаганда е ( ЖИВИЯ ИЗГОРЕН БЪЛГАРИН ) , и как същия текст се върти в няколко страни от подобни руски боклуци, споделящи руски парцали и пропаганда - само сменят езика на текста, и имената се фитват, за да са за страните, за които се пуска.
Я дай за Призрака на Киев, па може и някоя компютърна игра. Повече фейкове от теб никой не е пускал, така че земи се скрий някъде.
 
А теб какво те бърка какво ще го правя? Може пък да го гъделичкам до смърт...

Не се бутай между шамарите. Дай някое тъпо меме за копейкин. Там ти е силата на тебе. ;)
Просто ми беше интересно какво се случва с хората които се захванат с теб... Искам да видя как ошамарваш някого на живо, стига с тия форумни истории. Бъди истински мъж!
 
Я дай за Призрака на Киев, па може и някоя компютърна игра. Повече фейкове от теб никой не е пускал, така че земи се скрий някъде.
Супер, на 80-та страница някъде съм споделил линк към реддит, с текст : ЕТО ОЩЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА, на които попаднах: с още 4 линка - топ 5 upvotes от subreddit-a. Единия от които, е тоз призрак от киев. Даже не съм го и коментирал тука :) , камо ли да защитавам 100 страници, или изобщо да съм изказвал някакво мнение за тоз пилот. Всъщност, за да си пълна трагедия - ако отвориш линка, може да видиш, че на същият ден когато е публикувано - в коментарите в reddit съм изказал съмнения за достоверността, като човек разбиращ от авиация.


Я ги покажи тея фейкове, щото тука мога да те факт чеквам до утре.

пс: игрите от АРМА 3 видеата ги пусна КРУМ - като каза, че някой в ТИКТОК ги пуснал и ги сподели - някакви нощни gameplay footages по 10 секунди. Пак си се напила с буяришник май?
 
Последно редактирано:

Путин върна съветското звание "Майка героиня"​

Ако някой се съмнява, че путин не е вярващ комунист и не възражда се се серето. путин веднага реши да ги обори.
То какво било...Урааааа, избавихме се. Всяко Айше ще кандидатства за руско гражданство, всяко чаве - за комсомола. 3 дк в Сибир - безплатни. Там желязото расте по дърветата. - коментарите къртят.
Едно време Хитлер въвел подобни "поощрения". Раздавал звания на германките, които има 5,6,7 и повече деца. Давал им значки, с които те да ходят гордо на улицата. Целта била да се повиши рязко раждаемостта в Германия. Никакъв шанс. Раждаемостта винаги следва икономическия тапредък. Такъв бум на раждаемостта не е възможен в периоди на тежки икономически кризи, а Германия е точно в такава след 1928 г. Опитът на Хитлер да излъже жените заради едно звание и една значка да раждат по 5-6 деца се провалил тотално.

Путин отново копира своя учител Хитлер. Досега в последните 15 години руснака нищо по--различно не е измислил от това, което е било прилагано преди 90 години в Германия. Но Путин е учил само методите, а е пропуснал урока за резултатите и ползите от тези методи.
 
Последно редактирано:
Супер, на 80-та страница някъде съм споделил линк към реддит, с текст : ЕТО ОЩЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА, на които попаднах: с още 4 линка - топ 5 upvotes от subreddit-a. Единия от които, е тоз призрак от киев. Даже не съм го и коментирал тука :) , камо ли да защитавам 100 страници, или изобщо да съм изказвал някакво мнение за тоз пилот. Всъщност, за да си пълна трагедия - ако отвориш линка, може да видиш, че на същият ден когато е публикувано - в коментарите в reddit съм изказал съмнения за достоверността, като човек разбиращ от авиация.
reddit-staff.jpg
 

тази жена няма спирка, няма да спре докато не затрие партийката ахахахах очаквам някъде 7-8 процента да вземат този път и да я гонят с камъни от ръководството на партията
ахахах
 
Така се прави - увеличаваш пенсиите, ама парите да ги търсят следващите:

Предполагам, вече никой не се съмнява, че ни управляваха олигофрени:
 
Последно редактирано:

Горе