Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
От 189 човека, на 24 им има имената в някакви картончета, като повечето са записани 50-те и 60-те, 80 годишни старци. Ебати конспирацията.... Въй, ветовен заговор на комунистите, пази боже....
Чак човека е потресен:
 

Да продължава да е потресен. И аз съм потресен, че едвам влязоха в парламента, ама какво от това.... Статия от 8-ми октомври... Резултата го видяхме на 14-ти ноември. Атанасов да продължава в същия дух, ама от позицията на пенсионер :) Който пречи на борбата с простащината и корупцията, отива на боклука. Народа няма нерви за още политически игрички, такива дърти хиени нямат бъдеще, както стана ясно....
 
"Правим избор за една важна институция в държавата, която има важна роля за държавността. Очертахме очакваният профил на човека, който трябва да я оглави - обединител на нацията и всички граждани, независимо къде се намират те. Този човек трябва да е стожер на Конституцията, на републиката, законността и върховенството на правото, да бъде полето за съгласие и по време на кризи, и в нормално време. Да бъде лице на държавността и държавата пред света. Да бъде глас на нацинално обединяващите каузи", посочи Мустафа Карадайъ.

Партньора на ГРОБ заяви подкрепата си за Герджиков вече официално. Умната в неделя пичове, щото видяхте какво стана миналата неделя. Да няма после, ама как така ни избраха президент от Анадола....
 
Последно редактирано:
"Правим избор за една важна институция в държавата, която има важна роля за държавността. Очертахме очакваният профил на човека, който трябва да я оглави - обединител на нацията и всички граждани, независимо къде се намират те. Този човек трябва да е стожер на Конституцията, на републиката, законността и върховенството на правото, да бъде полето за съгласие и по време на кризи, и в нормално време. Да бъде лице на държавността и държавата пред света. Да бъде глас на нацинално обединяващите каузи", посочи Мустафа Карадайъ.

Партньора на ГРОБ заяви подкрепата си за Герджиков вече официално. Умната в неделя пичове, щото видяхте какво стана в неделя. Да няма после, ама как така ни избраха президент от Анадола....
Е значи от Америка може така ли?
 
Е значи от Америка може така ли?

Честно казано, ако трябва да избирам между двете, предпочитам Америка, ти като искаш отивай в Анадола. Да се надяваме по-малко да са като теб....
 
Честно казано, ако трябва да избирам между двете, предпочитам Америка, ти като искаш отивай в Анадола. Да се надяваме по-малко да са като теб....
Аз виждам едни групи по фейсбук от над 200 хиляди човека всеки ден питат как да стигнат до Турция.. Незнам защо ги толкова ги мразите. Има си явна омраза и не минава
 
Аз виждам едни групи по фейсбук от над 200 хиляди човека всеки ден питат как да стигнат до Турция.. Незнам защо ги толкова ги мразите. Има си явна омраза и не минава

Къде отиде пък ти? Тук говорим за политика, къде буташ етнически въпроси, какво общо има? Пак да ти повторя, че не разбираш. Чужда държава се намесва ЯВНО в вътрешните работи на УЖ независима държава, помолена от УЖ българска партия (гроб). Нищо нередно ли не виждаш в това?
 
Ама как феновете на зеления чорап пропукат, че в момента е на този пост с помощта на 210 хил. турски гласа.
 
Може ли само някой да ми покаже как се намесва чужда държава ? Как Турция се намесва? как Ердоган се намесва? СЛучайно да е направил дарение , както "Хамерика" и тези пари да са по сметките на партията?

Твърдят че даже по тв-то и новините призовавали да се гласува за определен човек? Някой може ли да ми покаже тази новина?

П.С. Междудругото момента вашите хора от ПП и Президента подготвят промяна в конституцията така че хора с двойно гражданство да могат да са депутати и да са министри и може би президенти.. да не стане после пак да се оплаквате че от Турция ни изпращат депутати и министри хахаха
 
Може ли само някой да ми покаже как се намесва чужда държава ? Как Турция се намесва? как Ердоган се намесва? СЛучайно да е направил дарение , както "Хамерика" и тези пари да са по сметките на партията?

Твърдят че даже по тв-то и новините призовавали да се гласува за определен човек? Някой може ли да ми покаже тази новина?

П.С. Междудругото момента вашите хора от ПП и Президента подготвят промяна в конституцията така че хора с двойно гражданство да могат да са депутати и да са министри и може би президенти.. да не стане после пак да се оплаквате че от Турция ни изпращат депутати и министри хахаха

Я виж какво съм писал два дни преди изборите.


Само някой да е отишъл пак за гъби в неделя, копелета! В Турция тече масирана кампания за гласуване, като се призовава всичките 350000 гласа там да се пуснат за ДПС. Целта била да се усили влиянието на ДПС при сформиране на бъдещата коалиция. Няма да влизам в излишна полемика ДПС с кого точно играе, султана на Турция с кого е пръв приятел и тн. Просто гласувайте за някой..... КОЙТО НЕ ГЛАСУВА, ГЛАСУВА ДИРЕКТНО ЗА ДПС, ДА СИ ЗНАЕТЕ! ДА НЯМА ПОСЛЕ ЩО ТЪЙ СТАНА ПАК....

Виж файлът 22177
 
Я виж какво съм писал два дни преди изборите.


Само някой да е отишъл пак за гъби в неделя, копелета! В Турция тече масирана кампания за гласуване, като се призовава всичките 350000 гласа там да се пуснат за ДПС. Целта била да се усили влиянието на ДПС при сформиране на бъдещата

Я виж какво съм писал два дни преди изборите.


Само някой да е отишъл пак за гъби в неделя, копелета! В Турция тече масирана кампания за гласуване, като се призовава всичките 350000 гласа там да се пуснат за ДПС. Целта била да се усили влиянието на ДПС при сформиране на бъдещата коалиция. Няма да влизам в излишна полемика ДПС с кого точно играе, султана на Турция с кого е пръв приятел и тн. Просто гласувайте за някой..... КОЙТО НЕ ГЛАСУВА, ГЛАСУВА ДИРЕКТНО ЗА ДПС, ДА СИ ЗНАЕТЕ! ДА НЯМА ПОСЛЕ ЩО ТЪЙ СТАНА ПАК....

Виж файлът 22177
това горното си е просто новина и на всичкото отгоре може да е платена новина.. там има 300 хил. БГ граждани, може и Румен Радев да си плати и да пуска реклами ако ще и по националната телевизия.. Това не е забранено, все пак не виждам държавата да се намесва..


докато тука е съвсем друго , директно от президента ама не нашия

В коментарите около новата платформа на Кирил Петков и Асен Василев трябва да се отбележат два безспорни опознавателни факта. Първият факт е, че във видеообръщението си по повод на срещата на върха от инициативата „Три морета“, на която България беше домакин, американският президент Джо Байдън спомена само две имена. Това бяха имената на президента Румен Радев и Кирил Петков.

Всички добре разбираме, че ако политическата куртоазия изисква споменаването на българския президент, то нищо не налага Байдън да акцентира върху името на Кирил Петков, освен идеята да се демонстрират политически знаци и елегантна вербална подкрепа.
 
това горното си е просто новина и на всичкото отгоре може да е платена новина.. там има 300 хил. БГ граждани, може и Румен Радев да си плати и да пуска реклами ако ще и по националната телевизия.. Това не е забранено, все пак не виждам държавата да се намесва..


докато тука е съвсем друго , директно от президента ама не нашия

В коментарите около новата платформа на Кирил Петков и Асен Василев трябва да се отбележат два безспорни опознавателни факта. Първият факт е, че във видеообръщението си по повод на срещата на върха от инициативата „Три морета“, на която България беше домакин, американският президент Джо Байдън спомена само две имена. Това бяха имената на президента Румен Радев и Кирил Петков.

Всички добре разбираме, че ако политическата куртоазия изисква споменаването на българския президент, то нищо не налага Байдън да акцентира върху името на Кирил Петков, освен идеята да се демонстрират политически знаци и елегантна вербална подкрепа.

Просто новина във вестника на Ердоган!? Ама верно ли? Нямаш представа как се случват нещата в Турция, нали?

Герберастите ще вземете ли най после решение Радев на Путин ли е или на Байдън, че почнахте да се обърквате май. Герп Троловете преди теб ореваха орталъка, че Радев е руска подлога и комунист, новите ревете, че е американска подлога и краен капиталист. И това само в рамките на 2-3 месеца. Толкова сте смешни, че няма накъде повече :) И доста жалки, разбира се...
 
Трябва винаги да се фактчекват източниците, историята им, с кого спинкат и т.н...

 
Оставям това тук. В момента в турските сайтове. ПриАтел в нужда се познава...

турк.jpg
 
'Сега ДПС се възползва от подаръка на Слави Трифонов, Мая Манолова и Христо Иванов и получи близо 90 000 гласа от Турция.'
 
Оставям това тук. В момента в турските сайтове. ПриАтел в нужда се познава...

Виж файлът 22221
там си пише точно като новина, никой не призовава да гласуват.. казва че хората в Турция ще гласуват за Герджиков.. не е нещо което да незнаем.. те си го казаха още преди 2 месеца..

оригинал..

kiro mentata.png

Някой си е играл с painta ахахах провери си източниците пак.. всичко това е от троловете на Радев какво ли няма да направят още..
Междудругото достоверността на този сайт може да те съмнява.. може да се довериш на този сайт колкото на жълтите вестници тук..
Гледаш картината и се чудиш , по -добре ползвай поне гугъл транслейт да знаеш какво пише..
 
Последно редактирано:
Незнам защо не мога тази новина в този сайт. и на всичкото отгоре.. там си пише точно като новина, никой не призовава да гласуват.. казва че хората в Турция ще гласуват за Герджиков.. не е нещо което да незнаем.. те си го казаха още преди 2 месеца..

Междудругото достоверността на този сайт може да те съмнява.. може да се довериш на този сайт колкото на жълтите вестници тук..

Разбира се, че ме съмнява, все пак не познавам турския медиен пазар, всичко е възможно. Не е Хюриет или нещо от този род, както се вижда. Това няма никакво значение всъщност. Мен факта, че ДПС и Турция подкрепят яростно кандидата на гроб, партия която е свързана с корупция и престъпления, ме притеснява сериозно. Би трябвало и теб да притеснява.

Друг е въпроса, че Борисов има години вярна служба при султана на Турция, който сега ще му помага, както може.
 
Разбира се, че ме съмнява, все пак не познавам турския медиен пазар, всичко е възможно. Не е Хюриет или нещо от този род, както се вижда. Това няма никакво значение всъщност. Мен факта, че ДПС и Турция подкрепят яростно кандидата на гроб, партия която е свързана с корупция и престъпления, ме притеснява сериозно. Би трябвало и теб да притеснява.

Друг е въпроса, че Борисов има години вярна служба при султана на Турция, който сега ще му помага, както може.
Гледате фейкове по цял ден и от тях си правите изводи за политиката...

Фейк е колажа за призоваване в турция да се гласува за Герджиков! Това е дело на същия остроумен бот пуснал и колажа на Нинова да призовава да се гласува за Герджиков!

А гласовете от турция ще отидат така или иначе към човек посочен от ДПС сега ще е Герджиков но това не означава че той е техен човек, преди 5 години отидоха за Радев и той не е техен човек! ДПС си играят така на политика просто.

Но вие нямате оправдание за глупавите размишления, кълвете като шарани всичко в фейсбук...
 

Горе