Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Киро брейка ли си гледал? Ебати детското мислене... В политиката няма вакум бе човек, или са едните или са другите. Като не гласуваш, получаваш още от същото, толкова е просто.
Идея си нямам кой е киро, а вакум няма в политиката защото много хора имат такъв в гласите си и ходят да гласуват без да имат кандидат.
Избора на по-малкото зло не е избор.
 
Малко кофти момент
 
Малко кофти момент
България трябва да постигне "окончателно решение" на спора със Северна Македония, за да може тя, заедно с Албания, да започне преговорите си за членство в Европейския съюз "преди края на годината".

Демек окончателното решение е да ги пуснем?!
 
Идея си нямам кой е киро, а вакум няма в политиката защото много хора имат такъв в гласите си и ходят да гласуват без да имат кандидат.
Избора на по-малкото зло не е избор.

Няма какво да споря с човек, дето не знае как работи алгоритъмЪт. Бъгнал си се отвсякъде ;)
 
Заснето с "оня" дрон:

260275854_4499157003494880_9100394989512363173_n.jpg
 
Сега Биаро и на мен ще ми сипе, освен ако не реши да подходи пренебрежително.:) То пък голяма работа.

АлгоритъмЪт бачка според както го нагласят тия, които го държат. И той има зададени проритети.
И когато алгоритъмЪт каже "Кирчо и Асенчо (или кой да е друг на тяхно място) - дайте пълно отстраняване на неваксинираните от работа, хранителен магазин и банка", те ще кажат към бизнеса "Биаро и другите - айде мойте момчета, иначе - глоби до дупка и край на бизнесчето".
Кво ше направи Биаро?:) Дали няма да каже "Етериумчо - айде мойто момче набоди се, или чао-чао". И трябва - на глас или наум - да се добави "Като си балък и не си се уредил до сега, си си го заслужил". А той, може би, ще уреди себе си и семейството си с "български" сертификейти, точно по добре изпитаните и в тиквунско време сиви схеми. (Ще може ли?)

Според мен така е напълно справедливо.

Смея да предположа, че нагласянето за това близко бъдеще, а не умората от споровете е причината за поотеглянето на някои от вакс-темата?:) Защото много много скоро няма да е никак никак добре да си против много много нови неща, особено ако въртиш бизнес. И ще се посъгласим с почти всичко, греша ли?:) Което си е личен въпрос на всеки, разбира се.

Ама не е точно тъй, бат Биаро. В цялата тук очаквана схема за близкото бъдеще напълно липсва драстична промяна на всички фронтове в световен мащаб. (Защото е несериозно конспиративно предположение?:)) И съответно липсва отражението на тия промени на локално равнище. Което прави схемата не много състоятелна.
---
Иначе е ясно, че в политиката вакуум няма и все някой ЩЕ Е.
И с пистолет опрян на челото не мога да измисля нещо хубаво за Боко и боковци, или останалите стари политически псета. Не се разбирам добре и с познатите ми отявлени боковисти, липсва им известна интелигентност.

А какво е новото? То вече е тук и няма ама НИЩО общо с гласуване и негласувене. Боко, като доказан символ на далавера и непрозрачност, винаги щеше да си иде, по всякакъв възможен начин. Щото трябва да си иде. И да видим дали скоро няма да бъде съден?
Нашето ново - това или друго - трябваше да е нещо евроатлантически ориентирано и със съответната школовка и визитка, за да отговори на изискванията за перфектни прозрачност и комуникация с Голямото ново, и да си изпълни задълженията към него. И е това в момента.

И новото ни просто ще го видим, нали?:) Давам му пълен картбланш да се разкрие в пълния си блясък, такова, каквото е. И пак да си говорим след само една година, да видим какво ще си кажем за алгоритъма. Какви са били очакванията и какво аджеба е станало. Имам известни предположения...:)

Ама - запишете ми на парче вестник прогнозата - да не се окаже много скоро, че предварителните уговорки с новото - не само на дребно и средно, но и много от тия на по-високо ниво - изненадващо не важат?:) Айде да видим.
 
Сега много плачат за Конституцията и нейното нарушаване. Бившият премиер не стъпи последните 3 г. в парламента, има такива блюстители на конституционния регламент. Пълно презрение към конституционния ред, концентрация на властта, която беше абсолютно безалтернативна, медийно поддържана от клакьори от всякакъв вид и характер, финансово обгрижвана, включително и от Европа, каза още проф. Иво Христов.
 
Сега Биаро и на мен ще ми сипе, освен ако не реши да подходи пренебрежително.:) То пък голяма работа.

АлгоритъмЪт бачка според както го нагласят тия, които го държат. И той има зададени проритети.
И когато алгоритъмЪт каже "Кирчо и Асенчо (или кой да е друг на тяхно място) - дайте пълно отстраняване на неваксинираните от работа, хранителен магазин и банка", те ще кажат към бизнеса "Биаро и другите - айде мойте момчета, иначе - глоби до дупка и край на бизнесчето".
Кво ше направи Биаро?:) Дали няма да каже "Етериумчо - айде мойто момче набоди се, или чао-чао". И трябва - на глас или наум - да се добави "Като си балък и не си се уредил до сега, си си го заслужил". А той, може би, ще уреди себе си и семейството си с "български" сертификейти, точно по добре изпитаните и в тиквунско време сиви схеми. (Ще може ли?)

Според мен така е напълно справедливо.

Смея да предположа, че нагласянето за това близко бъдеще, а не умората от споровете е причината за поотеглянето на някои от вакс-темата?:) Защото много много скоро няма да е никак никак добре да си против много много нови неща, особено ако въртиш бизнес. И ще се посъгласим с почти всичко, греша ли?:) Което си е личен въпрос на всеки, разбира се.

Ама не е точно тъй, бат Биаро. В цялата тук очаквана схема за близкото бъдеще напълно липсва драстична промяна на всички фронтове в световен мащаб. (Защото е несериозно конспиративно предположение?:)) И съответно липсва отражението на тия промени на локално равнище. Което прави схемата не много състоятелна.
---
Иначе е ясно, че в политиката вакуум няма и все някой ЩЕ Е.
И с пистолет опрян на челото не мога да измисля нещо хубаво за Боко и боковци, или останалите стари политически псета. Не се разбирам добре и с познатите ми отявлени боковисти, липсва им известна интелигентност.

А какво е новото? То вече е тук и няма ама НИЩО общо с гласуване и негласувене. Боко, като доказан символ на далавера и непрозрачност, винаги щеше да си иде, по всякакъв възможен начин. Щото трябва да си иде. И да видим дали скоро няма да бъде съден?
Нашето ново - това или друго - трябваше да е нещо евроатлантически ориентирано и със съответната школовка и визитка, за да отговори на изискванията за перфектни прозрачност и комуникация с Голямото ново, и да си изпълни задълженията към него. И е това в момента.

И новото ни просто ще го видим, нали?:) Давам му пълен картбланш да се разкрие в пълния си блясък, такова, каквото е. И пак да си говорим след само една година, да видим какво ще си кажем за алгоритъма. Какви са били очакванията и какво аджеба е станало. Имам известни предположения...:)

Ама - запишете ми на парче вестник прогнозата - да не се окаже много скоро, че предварителните уговорки с новото - не само на дребно и средно, но и много от тия на по-високо ниво - изненадващо не важат?:) Айде да видим.

Няма ти сипем, щото те броим за "наш човек" :) А, както знаем, наще са винаги прави, ако смятаме, че не са прави, ще си мълчим. :) Това Сун Дзъ ми го е казал и няма причина да не го слушам, ако ме разбираш...

Казвал съм го много пъти, ще го кажа специално и на теб. Нямам проблем с политиците, които и да са те, аз оцелявам във всички възможни условия. На мен проблема ми е, че искам да виждам съвременен вид корупция. Добре прикрита, лобизъм, културен подход. Искам да ме лъжат красиво. А не пладнешки грабеж по Байганьовски, придружен с лъжи, все едно съм някакъв олигофрен.
 
Вие двамата кога пак ще пиете кафе? :)
 
Демек окончателното решение е да ги пуснем?!

Като ги анексираме, автоматично и моментално влизгат у Европата!
 
Няма ти сипем, щото те броим за "наш човек" :)
Да си дойдем на думата де, кво си говорим глупости! Това ме интересуваше:)
Или казано в Хазартен стил:

Имам човек във Варна
ни мойш мъ барна!
Може да съм ач,
но имам човек в predpriemach...

Само че той ги мисли по-умни, де. Нали затова е в политиката:):):)
 
Ваксинирах се :D
Ти като фен на ПП имаш вътрешна информация и си знаел че приоритет номер 1 на новото правителство ще масовата ваксинация :) Супер аз съм доволен :)
 
Ти като фен на ПП имаш вътрешна информация и си знаел че приоритет номер 1 на новото правителство ще масовата ваксинация :) Супер аз съм доволен :)

Само дето се пошегувах, май само ти не схвана? Чак толкова откачен не съм, да си бия експериментални субстанции. ;)

И не съм фен на ПП, нито на Радев. Мразим тулуп в червата, подкрепям всеки който му мисли злото!
 

Горе