Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

interfena

Member
Искам да ви попитам за вашето мнение.
Харесах си един домейн , обаче понеже .ком е зает
свободни са .орг . нет .еу .бг според вас
кой е най-добрият от тези ?! И защо ?
Откъм страна на СЕО например.
 
От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

Според мен почти няма значение, но аз бих си взела .net
 
От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

За сео няма особено значение, ако не е например ин, им или друг регионален.

Първо провери дали няма регната ТМ, за да не береш ядове в един следващ момент. еу-тата им прочети полисито, щото има известни врътки.
 
От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

бг е малко по-скъпичък и контактите с РегистърБг са досадни. Аз бих избрал нет или орг - класира се добре а и по-лесно се продава в последствие. За сео-то няма значение
 
От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

Аз бих избрал нет или орг - класира се добре а и по-лесно се продава в последствие. За сео-то няма значение
Нещо не мога да те разбера. Класирането на даден домейн не е ли част от СЕО? И сравнение с кои разширения орг и нет се класират по-добре?
 
От: От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

Нещо не мога да те разбера. Класирането на даден домейн не е ли част от СЕО? И сравнение с кои разширения орг и нет се класират по-добре?

:lol: ми не съм си пил кафето още "класира се също толкова добре" е далеч по-близо до истината :lol: отивам да си правя кафе
 
От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

Продавачите на ".bg" -на сапун!

Вземай .нет и.орг. Аз бих избрал .НЕТ

И не забравяй да включиш разширението в бранда си (или просто името на сайта), за да не пращаш грешни юзъри към .сом версията...
 
От: Избор на домейн - бг- орг - нет - eu ?!

Благодаря на всички за изчерпателните отговори, и аз съм на мнение , че .НЕТ е най-доброто и него взех
 

Горе