Избор на платформа за създаване на онлайн магазин

Здравейте,
решил съм да създам онлайн магазин, но се колебая с коя платформа ще е най-добре. Имам опит с Wordpress и в момента се колебая между Wordpress и seliton (платформа за създаване на онлайн магазини, надявам се да я знаете). Ще съм благодарен ако споделите мнения и кажете кое е по-подходящо. Бих приел и нови предложения за платформи, защото искам да уча нови неща. Благодаря предварително.
Поздрави.
 
Избери нещо, което е направено само за ecommerce. не си споделил и какви функционалности търсиш конкретно
 
Отговори си на следните въпроси :

1. Open source или closed source - тоест колко пари си решил да отделиш за доработки.
2. Колко продукта ще имаш
3. Какви категории и подкатегории ще имаш - важно за структурата и функционалностите на филтъра ( един от най-важните компоненти на ел. магазин)
4. Темплейт енджин - колко лесно ще направиш дизайна на магазина така както на теб ти харедва
5. Връзка с платежни системи
6. Връзка с куриерски системи за генериране на товарителници
7. Връзка със складови програми за динамично актуализиране на складовите наличности
8. Хостинг - някои системи като Magento се мъчат много на бюджетен хостинг

това твоето не е колебание, а недоумение какво искаш да направиш и изобщо от къде да почнеш
 
Здравей Димитър,
прегледай dreamshop.io мисля, че ще намериш много полезни функции, които ще ти помогнат в онлайн продажбите. Пиши ми ако имаш нужда от допълнителна информация ще ти съдействам.
 

Горе