Избор на плъгини за Блог

AngelPetrov

New Member
Здравейте, новак съм в блогването и наскоро реших да си направя персонален блог, в който да споделям различни било то интересни или забавни неща. Избрах theme (използвам wordpress), но сега не мога да реша какви плъгини да използвам за по-добра оптимизация на блога в гугъл, за статистика на посещенията и някакви плъгини за "комуникация" с потребителите (rss, newsletters, email subscriptions, etc.).
До момента съм използвал единствено:

All in one SEO Pack - за сео
Statpress, Blogstats и Psychic Search - за следене на посещенията, от търсачките, референциите от сайтове, кликаемоста, най-посещавани страници, етц.
Отскоро използвам и SEO Booster Lite и SEO Watcher, но не съм убеден в ефективноста им.

И един последен въпрос. На какъв принцип трябва да избирам keywords и title за публикациите (в смисъл тези, които се въвеждат в All in One SEO Pack примерно). Трябва ли да бъдат най-срещаните думи в поста или просто да имат връзка с него?

Може би не съм обяснил всичко както трябва, за което се извинявам. Ако нещо не е станало ясно, ще го разясня по-подробно и по-разбираемо.
 

Горе