Избор на хостинг компания - мнение и опит!

Mupo

New Member
Здравейте! Чудя се от коя компания да си закупя хостинг. Ето ги тези, които съм си харесал: hostgator, bluehost, webhostingpad и hostmonster. Ако някой ги ползва и има мнение за тях да си го изкаже. Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

Здрасти.
Седни и зачети темите в раздела - вече е обсъждано поне 50 пъти.
 
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

От тези, които изброи, съм работил единствено с hostgator и съм доволен.
Но мненията са противоречиви и винаги ще има и недоволни. Всичко зависи от това, какъв сайт ще хостваш там....
 
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

Noke, разгледах по-старите мнения. И почти за всеки пише нещо лошо, по-лошо и малко хубаво. С изключение на justhost, на който няма да се спра заради предимно лоши отзиви. Но искам мнение на хора, които в момента хостват в другите фирми, за да знам дали и сега така. А за webhostingpad и hostmonster не видях мнения (навярно не съм търсил чел добре). Ако някой има желание да пише. Благодаря!
Brad, ще засега съм се замислил само за един wordpress блог. Искам да разгледам и да видя кое-как става.
 
Последно редактирано:
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

Преди година хоствах в Hostmonster , бях доволен. После преминах да дебелата крава и нещо не съм доволен от тях.
За блухоста знам че е много добър да хостваш много малки сайтове, така че зависи и от както по-точно ти трябва.
За уордпрес блог може да вземеш и някой БГ хостинг (тук вече нямам идея как е свързаността на нашите хостинги с чужбина)
 
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

Ето ги тези, които съм си харесал: hostgator, bluehost, webhostingpad и hostmonster.

От изброените от теб съм пробвал първите два и мога смело да вдигна ръка за BlueHost. Освен него, обаче мога да ти препоръчам и iPage. Виж повече инфо за тях в статията ми за промоционални неограничени хостинг планове.
 
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

Благодаря на всички отзовали се!
 
От: Избор на хостинг компания - мнение и опит!

аз съм ползвал ИЦН, доста грижи имам , но това е щото ползвам Java хостинг който е по-крив, обаче хората в ИЦН са много отзивчиви.
Това последното е голям плюс.
 

Горе