Избор на хостинг.

ma4ete

New Member
Здравейте, ще си правя сайт на здравна тематика и се чудя кой хостинг да използвам. Спрял съм се на Суперхостинг, обаче не мога да реша и не знам кой е по-добър. Имат WordPress hosting и друг хостинг. Какви са им разликите и кой да избера,сайта ще го правя с Wordpress. Благодаря
 
А кои други си разгледал? Какво е водещото при избора: цена, качество, добавена стойност-разбирай всички безплатни геройства на съпорта от добра воля?
 
Еми, да си кажа честно не съм разгледал много,не съм много запознат,затова питам тук, просто един познат ми препоръча Суперхостинг и това е. Не мога да отделя много пари за най-скъпия вариант, но търся горе долу да има добра защита срещу хакване, що годе норма цена за година и добър съпорт и да е бърз, разбира се и качество. Не държа да е задължително Суперхостинг, просто искам да взема правилното решение. Благодаря
 
Hostbulgaria.com, icn.bg мисля че ще си доволен. За хакването не използвай nulled плъгини и т.н. и винаги с най новата версия на WP и няма да имаш проблем. Относно бързината използвай кеширащ плъгин.
 
Защо просто не попиташ търговския отдел на хостинг компанията какво е различното между съответните планове? Между другото до колкото съм наясно в момента има някаква промоция.
 
Погледни това и предполагам ще можеш да се ориентираш в търсенето. Направи сравнение между първите 4-5 хостинга и избери това, което те устройва. Аз лично ползвам
CooliceHost.com и определено съм доволен, но все пак зависи какво търсиш.
 
Избрах хостинг и домейн, но имам едно глуповато питане. Проблем ли е да поствам някои статии от други сайтове във моя и отдолу да пиша кой сайт е източника ?
 
Избрах хостинг и домейн, но имам едно глуповато питане. Проблем ли е да поствам някои статии от други сайтове във моя и отдолу да пиша кой сайт е източника ?

По принцип най-вероятно не, но не го прави по две причини:

- не е коректно, особено ако копираш цялата статия
- безсислено е - така няма да спечелиш потребители. Мисли как да предложиш уникално съдържание/услуга с която да привлечеш потребители от други подобни сайтове. Ако копираш от А сайт, аз няма да ида в твоя, защото просто мога да продължа да си чета А сайт
 
Ахам, а ако от книги публикувам разни рецепти и полезни и интересни неща, май ще е по-добре.И източника книгата и автора трябва да ги посочвам, нали ? Разбира се, ще пиша и аз някоя статия,но няма да мога да го напълня бързо сайта
 

Горе