Избор при закупуване на домейн?

Mupo

New Member
Здравейте! Желая да си закупя домейн за личен сайт, но се затрудних в избора на фирмата, от която да ги закупя. За изборът на хостинг този форум ме олесни много чрез годишната класация на хостинг фирмите (за което едно голямо "Благодаря"), но не видях нещо подобно за домейните. От къде бихте ме посъветвали да си закупя? Гледам, че доста се коментира GoDaddy. Ако си ги купя оттам колко време ще ми отнеме да го прехвърля (май трансфер се нарича) при хостинг компанията? И това каква цена ще има? И друг въпрос - има ли разлика между различните фирми за "обслужването" на домейна - заключен/отключен, как стои въпросът с ключа? От българските компании коя е за предпочитане?
 
Последно редактирано:
От: Избор при закупуване на домейн?

Купи го сега от GoDaddy, докато още има промоция! Няма нужда да го трансферираш, а само да смениш DNS и си готов.
 
От: Избор при закупуване на домейн?

колко е в ГоДадди промоцията? Сигурен съм, че мога по-добре :)
 
От: Избор при закупуване на домейн?

Тя мисля че свърши, даваха ком за 0.99$
 
От: Избор при закупуване на домейн?

Разликата е само първата година после на всякъде е почти едно и също за това според мен е много по добре да си го регистрираш в фирмата от която си наел хостинг. Освен ако не си опрял до 10лв.
Разбирам някой да има 100 домейна и разлика от 3лв да прави общо разлика за всичките 300лв на година си заслужава иначе за един домейн просто няма смисъл.
 
От: Избор при закупуване на домейн?

подкрепям колегата по-горе ...... не гледай само цените а и безплатните услуги .... действително 1-2-3-10 лева..... не си заслужават толкова.....
 
От: Избор при закупуване на домейн?

направих промоция, .ком - 5лв.
 

Горе