Извинете, бихте ли ми помогнали?

maxim

New Member
Бихте ли ми казали как (по-точно) да си направя категория (примерно за снимки) в Blog spot!Защото незнам как да направя категории (примерно: Pictures, Downloads и тн. и тн.)

Благодаря ви! :shock:
 
аз ще се опитам да ти го обясня , поне по начина който аз използвам де :)
значи като си правиш поста отдолу в блоггър има тагове да слагаш за всеки пост. Аз правя така - пиша си таговете за категориите към които приспадам този пост и така права с всеки пост по отделно. След това влизам с едит темплейт и давам адд ню елемент. Там избираш лейбълс и си готов - задаваш му име и ти излиза всичко където си го сложиш. Дано съм ти бил послезен. :wink:
 
Ако желаеш да е категория - На всяка нова публикация добавяш етикет (в дясното дъно на редактора на текст). След това изкарваш "Етикети" меню в страничния панел от Шаблон > Елементи на страницата > Добавяне на елемент в страницата > Етикети.

Но искаш ли отделна страница - Blogger.com не поддържа страници. Но можеш да създадеш един пост, който да редактираш като "страница" и към който да линкваш като такава.
 
Митака каза:
Ако желаеш да е категория - На всяка нова публикация добавяш етикет (в дясното дъно на редактора на текст). След това изкарваш "Етикети" меню в страничния панел от Шаблон > Елементи на страницата > Добавяне на елемент в страницата > Етикети.

Но искаш ли отделна страница - Blogger.com не поддържа страници. Но можеш да създадеш един пост, който да редактираш като "страница" и към който да линкваш като такава.

той ти го обясни тва дето аз ти го казах ама на човешки :lol:
 

Горе