Извинявайте, Хора

fen

New Member
Пускам тема да се извиня на всички, които съм обидил със селския си начин на писане
Извинявам се конкретно и на Блинки, дето съм го затормозил с репорти за моя начин на изказване
Ако може и едно пожелание да пусна... :rolleyes:
Хора, бъдете добри и не впрягайте админите с излишни глупости.
Ако проблема Ви е с мене, ами пишете ми и ще се разберем, даже ще ви черпя едно домашно питие, само МИР да има

Сигурен съм, че и след извинението ми ще има недоволни, щото съм дразнител и усещам, когато има комплексари
Но обещавам поне да ги псувам културно, а не да доноснича като тях
Рапорт даден рапорт приет, честит ви Гергьовден на патерици
Алелуюя
 
От: Извинявайте, Хора

Аз пък съм недоволна, че темата е написана скучно-правилно и ей сега ще пусна репорт.... кома развираш?! ;)

Сериозно ли има хора, които клеветят, като в детската градина за такива неща?
Боже, колко дребни душици имало по света, божеее...
На мен един комплексар ми даде ряпа, понеже не съм била на мястото си???? Може ли да дойде разпоредител и ни даде билетчета с местата, че да не сядаме на чуждите? WTF??
 
От: Извинявайте, Хора

Има си откровен спам, който откровено трябва да се рипортва....но когато някой се държи просташки вече нещата са различни - ставаш една клюкарка, която само репортва.
Да си призная, на един познат форумен потребител съм репортвал постовете ( nandibandi май се сеща ), но е просто защото ме дразни, че ми спами в темите.
Но както казах...човек като се държи просташки просто няма възпитание и ставаш една клюкарка.
Надявам се да не ставаш Бластер 2, защото и той ми беше достатъчен.
 
От: Извинявайте, Хора

Blaster-1, Blaster-2... колкото повече Бластери, толкова по-весело. :)
Бластрера е готин, понеже в него няма злоба и ако спами го прави по изключително забавен начин. Виж, дебила, дето сере във всички теми по злобен, комплексарски начин, да седне да репортва (както и прави, разбира се) е лицемерие по шаблон, но той е грешка на природата, така че - нека му простим. Той не е виновен, че е разхищение на клетки, събрани заедно погрешка.:).. но пък и ние не сме виновни, че да понасяме това наказание.
 
Последно редактирано:
От: Извинявайте, Хора

Има си откровен спам, който откровено трябва да се рипортва....но когато някой се държи просташки вече нещата са различни - ставаш една клюкарка, която само репортва.
Да си призная, на един познат форумен потребител съм репортвал постовете ( nandibandi май се сеща ), но е просто защото ме дразни, че ми спами в темите.
Но както казах...човек като се държи просташки просто няма възпитание и ставаш една клюкарка.
Надявам се да не ставаш Бластер 2, защото и той ми беше достатъчен.
Не страхуйся, всуйо путконтроле
Сабалян сме помъдри, дано не ти се случи куто мени даса извиняваш,,, или да продаваш подарен домейн, упс извинявай :drama:
 
От: От: Извинявайте, Хора

Blaster-1, Blaster-2... колкото повече Бластери, толкова по-весело. :)
Бластрера е готин, понеже в него няма злоба и ако спами го прави по изключително забавен начин. Виж, дебила, дето сере във всички теми по злобен, комплексарски начин, да седне да репортва (както и прави, разбира се) е лицемерие по шаблон, но той е грешка на природата, така че - нека му простим. Той не е виновен, че е разхищение на клетки, събрани заедно погрешка.:).. но пък и ние не сме виновни, че да понасяме това наказание.
Е тука ме изгуби :D
 
От: От: Извинявайте, Хора

Е тука ме изгуби :D

Това предполага, че съм те била спечелила към даден момент, така ли? Сори, Бърни!
Колкото и да ми е трудно да призная и ти сериозно ми се издигна в очите напоследък, затова фактът, че съм те изгубила много ме натъжава, но не мога да си кривя душата - Бластера е готин и много ми липсва! Най-вече нежното и миловидно лице на аватара му...:)
 
От: От: От: Извинявайте, Хора

Това предполага, че съм те била спечелила към даден момент, така ли? Сори, Бърни!
Колкото и да ми е трудно да призная и ти сериозно ми се издигна в очите напоследък, затова фактът, че съм те изгубила много ме натъжава, но не мога да си кривя душата - Бластера е готин и много ми липсва! Най-вече нежното и миловидно лице на аватара му...:)

Как може някой да ти липсва при положение , че е тук :D Нали знаеш , че човека дето е пуснал темата е бластера ????
За изгубването , просто четях поста ти за да видя гледната ти точка , ама като стигнах до твърдението , че бластера е готин и спрях да чета :D
 
От: От: От: Извинявайте, Хора

Как може някой да ти липсва при положение , че е тук :D Нали знаеш , че човека дето е пуснал темата е бластера ????
За изгубването , просто четях поста ти за да видя гледната ти точка , ама като стигнах до твърдението , че бластера е готин и спрях да чета :D

Що ве, само ти ли искаш да си готин
 
От: От: От: От: Извинявайте, Хора

Що ве, само ти ли искаш да си готин

Не не , аз не съм готин. Само ти си в тоя форум. Ето нанди ти е от фенмасата :D
Ти си нещо като форумния Джъстин Бийбър тук :D
 
От: Извинявайте, Хора

Пак нищо не си разбрал, фенмасата е заради такива готяни куто теби
 
От: Извинявайте, Хора

споко не си само ти..Онзи ден един ми даде , задето не съм написал темата правилно ..Всякакви комплексари има.

Аз пък съм недоволна, че темата е написана скучно-правилно и ей сега ще пусна репорт.... кома развираш?! ;)

Сериозно ли има хора, които клеветят, като в детската градина за такива неща?
Боже, колко дребни душици имало по света, божеее...
На мен един комплексар ми даде ряпа, понеже не съм била на мястото си???? Може ли да дойде разпоредител и ни даде билетчета с местата, че да не сядаме на чуждите? WTF??
 
От: Извинявайте, Хора

Внимава с писането, че ще замине и трибуквения профил а малко останаха такива ;)
 
От: От: От: От: Извинявайте, Хора

Не не , аз не съм готин. Само ти си в тоя форум. Ето нанди ти е от фенмасата :D
Ти си нещо като форумния Джъстин Бийбър тук :D

За човек, който цял живот се стреми да се отдели от стадото, да го нарекат ''фенмаса'' е ужасно обидно. :( Бърни, вземи си думата назад!

Аз не съм просто фен, а истински поклонник на Бластера, защото той, със своя нежен и поетичен изказ успя да докосне най-тънките струни на душата ми..:)
И не мисля, че е баннат... това ако е истина - аз подавам оплакване до хелзингския комитет и до всички институции, включително ЮНЕСКО, Грийнпийс и даже Анонимните..
 
От: От: От: От: От: Извинявайте, Хора

За човек, който цял живот се стреми да се отдели от стадото, да го нарекат ''фенмаса'' е ужасно обидно. :( Бърни, вземи си думата назад!

Аз не съм просто фен, а истински поклонник на Бластера, защото той, със своя нежен и поетичен изказ успя да докосне най-тънките струни на душата ми..:)
И не мисля, че е баннат... това ако е истина - аз подавам оплакване до хелзингския комитет и до всички институции, включително ЮНЕСКО, Грийнпийс и даже Анонимните..

crying.gif
 
От: Извинявайте, Хора

Бластер трябваше да са кръстш БАШ МЕН, какво е това фен:D

Да ве, сега ще направя нова регистрация, приятно мие Кристиан, баннатия Бластер
Така и не разбрах смислена причина, ама като има рапорти, админите дават бан
Диктатура на доносниците, супер демокрация,,, няма лошо, несе оплаквам, да сме живи и здрави и все така да се дразним
Щото теме рапортват, че ги дразня,,, ама и те ме дразнят, ама им се радвам
 
От: Извинявайте, Хора

Всичко е Ok.
Ще помоля само ако има недоволни да ми пишат на ЛС
Аз съм винаги готов за диалог, но никога не си трия постовете, може да се извиня, ако не съм прав даже, но постовете ми остават
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе