Извинявайте, колеги, и колежки!

От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Айдееее.
Отиде конЯ в рЯката ...
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

В коя?
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа. Добре!
Айдееее.
Отиде конЯ в рЯката ...
 
От: От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Май, си станала с д-то нагоре днес.

Май, не...
Както обикновено си станах - сънливо-жизнерадостна и устремена в лек свински тръс към кафемашината.

Сериозно го мисля, че някои хора просто не са преживели истинска житейска криза и вероятно никога няма да я преживеят, защото винаги има кой да се погрижи за тях. Затова си измислят разни кризи - гаджето ги зарязало, работата им не вървяла, имали пъпка ня лявото полугъзие... и си мислят, че целият свят трябва да мисли за тях. Може би такива хора действително не е нужно да живеят, но напук на всичко обикновено надживяват всички останали, на които мрънкат и се оплакват. Бих ги пляснала по главата с тухла четворка, така че да им се пукне като рохко яйце на цимента и после бих я размазала хубаво с крак по пода - стига това да помогне на всички хора, които се борят с всички сили да живеят, макар и страдайки от неизлечими болести, които са сякаш случайни и май нямат връзка с начина на живот. Познавам такива хора и тях винаги бих подкрепила. За съжаление, няма честност явно в тия неща.
 
От: От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Никога не можеш да кажеш какво е преживял или не някой друг, просто защото няма как да си изживял живота му. :)
За кризите, да има такива всеки ги преживява, трябва да не си човек за да не чувстваш. Просто при някой чувствата са по-силни и ги ги показват имат, нужда да споделят да говорят, а други просто си ги държат за себе си. И все-пак всички сме хора, всеки греши и всеки има право да се поправя.
Май, не...
Както обикновено си станах - сънливо-жизнерадостна и устремена в лек свински тръс към кафемашината.

Сериозно го мисля, че някои хора просто не са преживели истинска житейска криза и вероятно никога няма да я преживеят, защото винаги има кой да се погрижи за тях. Затова си измислят разни кризи - гаджето ги зарязало, работата им не вървяла, имали пъпка ня лявото полугъзие... и си мислят, че целият свят трябва да мисли за тях. Може би такива хора действително не е нужно да живеят, но напук на всичко обикновено надживяват всички останали, на които мрънкат и се оплакват. Бих ги пляснала по главата с тухла четворка, така че да им се пукне като рохко яйце на цимента и после бих я размазала хубаво с крак по пода - стига това да помогне на всички хора, които се борят с всички сили да живеят, макар и страдайки от неизлечими болести, които са сякаш случайни и май нямат връзка с начина на живот. Познавам такива хора и тях винаги бих подкрепила. За съжаление, няма честност явно в тия неща.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Бах мааму, сигурно много помага да оревеш орталъка, олеква някак, обаче натоварва останалите психически. Именно поради тази причина си съществуват хора, на които им се плаща, за да те изслушат и да ти помогнат - психотерапевти им викат. Така много евтинджос искаш да минеш.
Същестува една обективна реалност - вероятно на теб ти е голям проблем, ако ти е излязла афта на езика, но на хиляди хора им се случва точно същото - все едно колко тежко го преживяваш и тормозиш околните.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Няма да се обяснявам, знам защо говориш така, но както и да е виж видеото говори повече от колкото да си изговорим хиляди приказки за това.
Иначе никой не гледа да минава тънко, просто това което можеш да споделиш с някой който имаш за близък и добър човек никога не можеш да го споделиш с психотерапевта.

[video=youtube;nwAYpLVyeFU]https://www.youtube.com/watch?v=nwAYpLVyeFU[/video]
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Явно не знаеш защо така реагирам, иначе едва ли щеше да пуснеш поредната сълзлива тема относно твоята персона. От моя страна НЕ СИ ИЗВИНЕН - притесни ме, докара ми излишни нерви и отсега нататък моят курс към теб е това - виртуални шамари. Всички, които ти съчувстват и ти говорят утешително, ти правят мечешка услуга.
Дано да имаш късмета някой близък приятел да те счупи от бой, за да ти се наместят чарковете.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Напротив, знам много добре. Курса си е лично твое решение аз не мога да ти казвам какво да правиш.
За притеснението и нервите не мога да кажа друго освен да се извиня, но щом не се приема.
Явно не знаеш защо така реагирам, иначе едва ли щеше да пуснеш поредната сълзлива тема относно твоята персона. От моя страна НЕ СИ ИЗВИНЕН - притесни ме, докара ми излишни нерви и отсега нататък моят курс към теб е това - виртуални шамари. Всички, които ти съчувстват и ти говорят утешително, ти правят мечешка услуга.
Дано да имаш късмета някой близък приятел да те счупи от бой, за да ти се наместят чарковете.
 
От: От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Не можеш да се сравняваш с него - той е примадона, недостижим в хленченето.

Ще дам няколко препоръки към всички кандидат-самоубийци - ако изберете хапчета или решите да си порежете китките, е ясно, че просто търсите внимание. В България трудно ще се сдобиеш с достатъчно силни хапчета за целта без рецепта, а рецептите трудно ги дават. Пък ако си порежеше вените хоризонтално на китките извън студена вода, кръвта се съсирва, преди да изтече. По-добре пробвайте с отрова за мишки или някоя друга битова химия; да си срежете сънната артерия или далака с кухненския нож, обесете се, хвърлете се от покрива на някоя висока сграда или легнете на релсите на влака.
Не е нужно да уведомявате всичките си познати от скайпа, фейсбука и форумите, че ще се самоубиете. Изключете си компа и се самоубийте мирно и кротко, без да пречите на околните. Има хора, които се наслаждават на живота си, големи егоисти сте, ако ги притеснявате с вашите психози. Рано или късно ще ви намерят, като се размиришете.
Аз явно нещо съм изпуснала, щото забелязвам сериозен разрив между вас двамата... Дано не е много сериозно и нещата да се успокоят, щото и двамата сте ми дружки и не искам да сте в конфликт !
Колкото до самоубийството - аз искам да беде безболезнено и безкръвно, нещо като свръхдоза хероин, така че прехода да е плавен.. Но не бих го причинила на близките си, иначе да съм приключила досега - и аз съм примадона и лесно се пречупвам, а проблемите ми все пак не са кой знае какво.
 
От: От: Извинявайте, колеги, и колежки!

... Но не бих го причинила на близките си, иначе да съм приключила досега - и аз съм примадона и лесно се пречупвам, а проблемите ми все пак не са кой знае какво.

Щом въобще могат да ти минат такива кощунствени мисли през главата - че проблемите ти не са кой знае какво и да помислиш за близките си и техните чувства, а не само за себе си, значи изобщо не можеш да се класираш в тази категория. Съжалявам.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Няма конфликт, Лили си е готина, а и е права. Както и да е. Да не чоплим рани. :)
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Е, чак в категория ''примадона'' не мога да се класирам, щото винаги мисля първо за тези около мен, но в категория ''лигла'' май няма кой да ме бие ! Както казах преди време - аз съм хедонист и като ми изчезне зоната на комфорт, много страдам. Иначе си права, има и много по-тежки неща, но всеки е различен и изживява различно нещата. Що го съдиш толкова тежко Уни ? Обидил ли те е?
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Най много обичам жените, дето търсят комфорта, щото за комфорта всичко праят и не ми трябва златна рибка да ми се изпълняват желанията
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Някои хора сериозно трябва да излязат от форума и да затворят компютрите за 2-3 дни. Ще видите, че ще ви стане по-добре.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Някои хора сериозно трябва да излязат от форума и да затворят компютрите за 2-3 дни. Ще видите, че ще ви стане по-добре.

Май се отнася за тебе, щото аз не влизам всеки ден, имам и друга работа, ама ти се жалваш по женската част, зарязали и изоставили с малко вода и коричка хляб
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Май се отнася за тебе, щото аз не влизам всеки ден, имам и друга работа, ама ти се жалваш по женската част, зарязали и изоставили с малко вода и коричка хляб

Кой те пита? Аз говоря за други, които се карат по всички теми, но явно и ти имаш нужда да излезнеш на въздух, че си много заядлив :D
Аз може да се жалвах, ама поне не е по мъжката част.
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Еми то и аз се карам по всички теми, нещо против, дай да исулим някой стриптизьорка да се успокоим за малко
 
От: Извинявайте, колеги, и колежки!

Най много обичам жените, дето търсят комфорта, щото за комфорта всичко праят и не ми трябва златна рибка да ми се изпълняват желанията
Комфорта на една жена, може да не се покрива с твоите желания ! Ти да не мислиш, че е много комфортно да задоволяваш орално някой подпийнал и не можещ да свърши - пич ? После цигарата ти пада от устата, щото имаш мускулна треска на ченето.. Тва от другата тема го взех.. дано няма възмутени, но темата е на Уни, така че само той може да роптае ако има нещо нередно.
 

Горе