Извършвам Услуги на бартерна основа

dudi

Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Първо искам да кажа, че преди няколко дни съвсем случайно попаднах, на този сайт, но съм впечатлен от него.

Отдаван се занимавам с развитие на ралични уеб проекти, като винаги съм работил на доброволни начела.

Извършвам следните услуги, на бартерна основа:

-Превод на текст от английски език!
-Създаване на content на следните теми: спорт, реклама, компютри, музика, филми, радио, телевизия и др;
-Подпомагане на перспективни проекти с домейн, хостинг и реклама.

Все още никой тук не ме познава, но изучавам Маркетинг и Реклама и винаги съм готов да помогна в идейно отношение за осъществяването на всякакви интересни прокети.

За връзка ЛС и email: [email protected]
 
Последно редактирано от модератор:
От: Извършвам Услуги

Ще е добре да споделиш портфолио, преведени текстове, контент, който вече е публикуван и като цяло всичко, което си правил. Ориентировъчни цени също биха били добре дошли. В крайна сметка колега ако споделиш горепосочените детайли ще ти бъде от голяма полза, защото в описанието на услугите, които предлагаш има общи приказки без конкретно посочени реализирани проекти и т.н.. Ще се радвам да споделиш пък може и да ти измислим нещичко :)
 
От: Извършвам Услуги

Относно преведени текстове мога да кажа, че съм завършил езикова гиманзия преди 2 години с отличен успех и първи език Английски.

Относно проектите помогнал съм за навлизането на няколко букмейкъра в България, стъщо така помагам за развитието на българското "фифа общество в България"

Относно цени и портфолио мога да кажа, че пари на никого няма да зема. Винаги съм бил на мнение, че ако помогна на един човек за пепрспективен проект, и без пари ще се чувствам удовлетворен

Относно портфолио, нямам защото се занимавам любителски във сферата на създаване, развиване на уеб страници и интернет реклама. Това и свързано със специалността която уча в университета и правя всичко с цел нови знания.
 
От: От: Извършвам Услуги

Относно преведени текстове мога да кажа, че съм завършил езикова гиманзия преди 2 години с отличен успех и първи език Английски.

Относно проектите помогнал съм за навлизането на няколко букмейкъра в България, стъщо така помагам за развитието на българското "фифа общество в България"

Относно цени и портфолио мога да кажа, че пари на никого няма да зема. Винаги съм бил на мнение, че ако помогна на един човек за пепрспективен проект, и без пари ще се чувствам удовлетворен

Относно портфолио, нямам защото се занимавам любителски във сферата на създаване, развиване на уеб страници и интернет реклама. Това и свързано със специалността която уча в университета и правя всичко с цел нови знания.

В кой университет следваш? :)
Едит: Примерно аз никога не бих работил с човек на който не съм му платил. Има голяма несигурност в цялата тази схема.
 
Последно редактирано:
От: Извършвам Услуги на бартерна основа

нямам още 5 мнения в форума и не мога да ти пиша ПМ :S,
пиши ми на PM skype (ако има6) да се разберем
 

Горе