Инвестирам в: Изгодно ли е да се инвестира в биткойн?

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
upload_2017-5-15_17-25-56.png
Интересно би ми било да чуя всякакви гледни точки. Мисля си, че може да стане интересна дискусия. Ето какво е било положението преди няколко месеца - януари месец. Наблюдава се покачване на цената от почти 800 лева/биткойн за този период.

Според Вас цената ще продължава ли да расте? Заслужава ли си да се инвестира в биткойни точно сега, днес?
Има ли бъдеще mining-а, станал една от най-конкурентните ниши към този момент?

Лично аз, като човек, който притежава 10-на биткойна, купени още през 2013, определено се замислям дали да не ги изтегля в скоро време, тъй като цената им взе да се повишава подозрително бързо.
 
Аз нямам биткойни или каквато и да е било криптовалута. Опитвам се да се поставя на твоето място, макар, че това няма как да е възможно. Но това което бих направил е да продам повечето или всички биткойни. Ще имаш добра печалба и ще спреш да се претесняваш - Можеш да вложиш парите в нещо което "владееш" повече.
 
Цената се качва но за кратко. После пак пада. Номера беше да се купят преди месец два когато цената беше ниска. Ще ше да искараш по-около 50лв на биткойн.
 
Лично аз, като човек, който притежава 10-на биткойна, купени още през 2013, определено се замислям дали да не ги изтегля в скоро време, тъй като цената им взе да се повишава подозрително бързо.
Още като видях автора и бях сигурен, че ще има подобно изречение. Мога само да кажа:
ахахахахахахахаха
 
Колега къде набута майнинга при 10те биткойна....
Съвсем различни неща са.
Естествено че трябва да ги изтелглиш... или поне повечето... каквото и да се случи мислиш ли че ще се качат повече от 4-5к..????? А и щом от 2013 ги държиш дръж си ги щом не те бъркат.
 
Колега къде набута майнинга при 10те биткойна....
Съвсем различни неща са.
Естествено че трябва да ги изтелглиш... или поне повечето... каквото и да се случи мислиш ли че ще се качат повече от 4-5к..????? А и щом от 2013 ги държиш дръж си ги щом не те бъркат.
Явно си нов, заповядай:
https://www.predpriemach.com/threads/Потрошена-кола-от-снежна-топка.69212/
Може да погледнеш всички теми на въпросния шут, има доста материал за смях.
Накратко, ако не ти се чете:
- кара кола за 200 000
- има хиляди декари земя
- занимава се с еко продукти / оранжерии
- програмиАтор / сИо Оптимизатор
- Писател ( остави си миналия акаунт, понеже пусна стихотворение на Иван Вазов представяйки го за свое)
- Тъпунгер ( make sense now? yes )
- апартамент за 400 000 в центъра на София, но живеещ на село, за да обработва еко фермата
- пътуващ до Los Angeles през няколко седмици, но града не му харесвал.

Това съм запомнил :D , като цяло като ти е тъпо, отваряш му профила и му гледаш постовете и си оправяш деня.
 
Последно редактирано:
Аз лично вече излязох на 80% от спекулацията си в биткойни като бе на 1200$. Сега държа колкото да си имам биткойн, но нищо повече... иначе отдавна не е изгодно да копаеш.
 
Аз лично вече излязох на 80% от спекулацията си в биткойни като бе на 1200$. Сега държа колкото да си имам биткойн, но нищо повече... иначе отдавна не е изгодно да копаеш.
Копаеш биткойни или по принцип?
Че гледам във хардуер форума има много активни копачи.
 
Копаеш биткойни или по принцип?
Че гледам във хардуер форума има много активни копачи.
Да копаеш биткойн. Другите алтернативки сега им е времето.
 
Явно си нов, заповядай:
https://www.predpriemach.com/threads/Потрошена-кола-от-снежна-топка.69212/
Може да погледнеш всички теми на въпросния шут, има доста материал за смях.
Накратко, ако не ти се чете:
- кара кола за 200 000
- има хиляди декари земя
- занимава се с еко продукти / оранжерии
- програмиАтор / сИо Оптимизатор
- Писател ( остави си миналия акаунт, понеже пусна стихотворение на Иван Вазов представяйки го за свое)
- Тъпунгер ( make sense now? yes )
- апартамент за 400 000 в центъра на София, но живеещ на село, за да обработва еко фермата
- пътуващ до Los Angeles през няколко седмици, но града не му харесвал.

Това съм запомнил :D , като цяло като ти е тъпо, отваряш му профила и му гледаш постовете и си оправяш деня.
Хахахахаххахах ебати кво описание направи, евала цяла статия написа :D:D:D
 
Ако имам ток без пари, кои CPU и GPU са изгодни за копаене?
Респективно - колко може да изкопае всяко от тях?
 
виж в хардуер форума темите
Това ясно, но реших да мина тънко със сдъвкан отговор.
Нали това е на мода сега. :D
 

Горе