Търся: Изготвяне на онлайн магазин

Damyan

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Търсим програмист, който да ни изготви сайт за онлайн магазин за хранителни стоки. Бюджет 3-4 хиляди лева. Срок на изпълнение 10-15 раб. дни.
тел. ----
 
Последно редактирано:
Мислил ли си вариант да ползваш нещо от рода на шопифай и тия 3-4 хилки да ги спестиш и дадеш за реклама?
Айде да не е без хич, гледам за година е 300 евро/600 лева, още 400 за някой да ти го нагласи и имаш пак едни 2-3 хилки и РАБОТЕЩ магазин на момента.
 
Damyan

Ето ти едно магазинче за десет пъти по ниска цена..
https://hrana.kupete.online/bg/
Готов, настроен, конфигуриран, с примерни категории, зареден с „демо“ продукти
Относно срок на изпълнение: Ако имаш хостинг и домейн, след 30 мин може да бъде твои.
Ако нямаш купен хостинг план, купуваш си и пак след 30 мин. си готов.
Ако пък не ти хареса тази визия и функционалност, ще направим друг, но ще хване някой ден работа, а гледам, че го бързаш.
Довечера или хайде до сутринта го зареждаш с вашите продукти и утре вече си „отворил врати“ на пазара.
Предложения магазин е зареден с „демо“ продукти, можеш да го тестваш като клиент и да проследиш стъпките на поръчка. По обясними причини, продукт няма да бъде изпратен.
На разположение съм за обсъждане на варианти и беседване по темата.
Каквото и да решиш, желая ти успех!
 
Мислил ли си вариант да ползваш нещо от рода на шопифай и тия 3-4 хилки да ги спестиш и дадеш за реклама?
Айде да не е без хич, гледам за година е 300 евро/600 лева, още 400 за някой да ти го нагласи и имаш пак едни 2-3 хилки и РАБОТЕЩ магазин на момента.
Блинки как гледа на упоритите ти опити да съсипеш форумната икономика, споделял ли ти е?

Понеже редовно си общувате, тъй или иначе.
 
Damyan

Ето ти едно магазинче за десет пъти по ниска цена..
https://hrana.kupete.online/bg/
Готов, настроен, конфигуриран, с примерни категории, зареден с „демо“ продукти
Относно срок на изпълнение: Ако имаш хостинг и домейн, след 30 мин може да бъде твои.
Ако нямаш купен хостинг план, купуваш си и пак след 30 мин. си готов.
Ако пък не ти хареса тази визия и функционалност, ще направим друг, но ще хване някой ден работа, а гледам, че го бързаш.
Довечера или хайде до сутринта го зареждаш с вашите продукти и утре вече си „отворил врати“ на пазара.
Предложения магазин е зареден с „демо“ продукти, можеш да го тестваш като клиент и да проследиш стъпките на поръчка. По обясними причини, продукт няма да бъде изпратен.
На разположение съм за обсъждане на варианти и беседване по темата.
Каквото и да решиш, желая ти успех!
Не искам да се заяждам, но предполагам, че клиентът иска нещо по-впечатляващо като визия срещу този бюджет :)
Освен това няма да е добре да оправите URL адресите на сайта, защото от гледна точка на SEO не е добре положението. Една част от адресите са на кирилица, друга част са на латиница - има предостатъчно начини, с които автоматично всички символи в адресите да се конвертират на латиница.
Продуктите ви зареждат с .html, а страниците без.
Цялостната структура на адресите на самите продукти е странна - по пътя на каква логика префикса е nachalo/ ? Няма ли да е по-добре пътят да е: ime-na-kategoria/ime-na-product ?

Има доста стрингове, които не са преведени и си стоят на английски.
Страницата "за бисквитките" връща 404.
Шрифтът е доста неприятен за четене - променя се за 1 минута.


Поздравления за това, че сте решили да покажете Ваш проект публично във форума - малко хора тук го правят, но е факт, че има доста неща за дооправяне и в тази обява се търси нещо съвсем различно.
 
Колега няма смисъл да инвестираш толкова много пари в сайта. Не знам точно какво искаш, но за тези пари трябва да знаеш че трябва да получиш нещо доста уникално. Говоря за дизайн, + оптимизяция за всички устройства + СЕО. Много внимавай кой ще наемеш за изработката. В тоя сайт повече не разбират какво правят.
 
Може да си направиш и нещо с готова платформа като Wordpress например или CloudCart, Shopify.
Ако искаш нещо професионално и впечатляващо потърси някоя фирма, която се занимава с това и ще ти изгради уникалнен онлайн магазин спрямо бюджета ти.
 
Може да си направиш и нещо с готова платформа като Wordpress например или CloudCart, Shopify.
Ако искаш нещо професионално и впечатляващо потърси някоя фирма, която се занимава с това и ще ти изгради уникалнен онлайн магазин спрямо бюджета ти.
Не е задължително да е фирма, защото ще го обрулят яко.
 
Колега няма смисъл да инвестираш толкова много пари в сайта. Не знам точно какво искаш, но за тези пари трябва да знаеш че трябва да получиш нещо доста уникално. Говоря за дизайн, + оптимизяция за всички устройства + СЕО. Много внимавай кой ще наемеш за изработката. В тоя сайт повече не разбират какво правят.

Даа, всичкото това ще получи + бонус ще му останат пари :)
 
Даа, всичкото това ще получи + бонус ще му останат пари :)
Докато има хора които се възползват от незнанието на другите така ще е. За подобен сайт който може да струва ~1000лв. да се дават 3/4 хиляди или повече ... И нали се сещаш, в БГ сме само специалисти от най-високо ниво. Няма как за смешни пари да се хванеш да бачкаш за някой.
 
Открихме човек за работата!
Благодарим на всички, с които разговаряхме!
 
Докато има хора които се възползват от незнанието на другите така ще е. За подобен сайт който може да струва ~1000лв. да се дават 3/4 хиляди или повече ... И нали се сещаш, в БГ сме само специалисти от най-високо ниво. Няма как за смешни пари да се хванеш да бачкаш за някой.

Готов ли си да направиш онлайн магазин с уникален дизайн, оптимизация за всички устройства и СЕО оптимизация за 1000 лева?
 
Не е задължително да е фирма, защото ще го обрулят яко.

Привет, определено си нямаш грам на идея какво пишеш, фирма трябва да е или колектив от хора, масово хората залагат на един човек да изработи техният онлайн магазин, после плачат. Първо 3/4 хиляди лева може вече да получиш нормален магазин, другото което си написал е SEO, нито знаеш как се пише нито знаеш как се прави, но за 3/4 хиляди лева и това трябва да получиш, знаеш ли че месечно SEO струва 2000/5000 лв за един онлайн магазин? Ти никога няма да станеш предприемач с това мислене, просто искаш да минеш тънко, но накрая ще минеш на дебелото, виждал съм твоят случая хиляди пъти, свършва по един начин, загубил много пари и накрая плаща още толкова x2. Дневно чувам че може да се вкарат 5 лв към Facebook реклама и да се направят най-малко 5 продажби на масов продукт продавам от още 100 сайта. На никой не му пука дали ти е скъпо или не, аз като ходя при адвокат не казвам много ми е скъпо, защото ще ми покаже вратата, когато намеря по-евтин адвокат определено после ми излиза скъпо....

Към автора, намери колектив/екип/фирма която да свърши работата коректно за тези пари, задължително искай поддръжка за напред и ако трябва си плати месечно да може да избегнеш проблемите, без поддръжка не се връзвай, защото се прави сайт и се бяга, така ще си вържеш гащите, искай други проекти задължително, най-малко да имат 10 онлайн магазина изработени, виж таксономията, как е нареден като функция и механизъм!

Поздрави,
Станимир И
 

Горе